Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

turneu b la dej-open si amatori 24august 2013!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Felicitari organizatorilor de la Dej (Danut Pop si dl. Dezso). Eforturile voastre de a crea o sala speciala de tenis de masă, unde sa poti practica acest sport in conditii optime de spatiu, lumina, mese, suprafata aderenta s.a., incep sa dea roade.
    Va doresc sa puteti organiza cat mai multe turnee in aceasta sala buna, ca astfel veti face fericiti o buna parte din impatimitii acestui sport din zona noastra, si nu numai!

    Il felicit pe micutul Vladut Farcas, ce a jucat astazi foarte bine si a invins jucatori mai mari si mai experimentati ca el. Tine-o tot asa, si astfel ambitiile tale de a ajunge cat mai sus in topul jucatorilor AmaTur vor fi incununate de succes.
    In plus, pot sa spun ca am vazut azi un Vlad Farcas, total diferit de cel ce este considerat pe acest Forum, zic eu eu mult exagerat, ca fiind un "jucator problema"! Mult succes in continuare Vladut si te asteptam la Open!
    Ultima editare de gabi.gogu; 24.aug.2013, 22:01.

    Comentariu


    • #77
      BRAVO VLADUT! Esti FENOMENal!!!
      De astazi sunt fanul tau declarat! CHOOOOOOOOOOOOO!!!
      We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
      Aristotle



      Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

      Comentariu


      • #78
        Sunt de acord cu tine Gabi Gogu.
        Pentru prima data de la deschiderea topicului "FENOMENUL".... am vazut si eu in Vlad un jucator fair-play.
        Acum nu stiu daca topicul a dat rezultate sau Vlad se maturizeaza , important este rezultatul.
        Sper ca acest comportament adecvat sa fie perpetuat.
        FELICITARI Vlad Farcas!
        Postat în original de gabi.gogu Vezi post
        Felicitari organizatorilor de la Dej (Danut Pop si dl. Dezso). Eforturile voastre de a crea o sala speciala de tenis de masă, unde sa poti practica acest sport in conditii optime de spatiu, lumina, mese, suprafata aderenta s.a., incep sa dea roade.
        Va doresc sa puteti organiza cat mai multe turnee in aceasta sala buna, ca astfel veti face fericiti o buna parte din impatimitii acestui sport din zona noastra, si nu numai!
        Il felicit pe micutul Vladut Farcas, ce a jucat astazi foarte bine si a invins jucatori mai mari si mai experimentati ca el. Tine-o tot asa, si astfel ambitiile tale de a ajunge cat mai sus in topul jucatorilor AmaTur vor fi incununate de succes.
        In plus, pot sa spun ca am vazut azi un Vlad Farcas, total diferit de cel ce este considerat pe acest Forum, zic eu eu mult exagerat, ca fiind un "jucator problema"! Mult succes in continuare Vladut si te asteptam la Open!
        Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

        Comentariu


        • #79

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de GeluBv Vezi post
            Anitei Marcel joaca si aici si la Gura Humorului?
            Pe toata durata turneului de la Gura-Humor,eu i-am tinut locul,in scriptele foilor de concurs aparea el,in grupele inferioare,in cele superioare si chiar in eliminatoriile directe.Desi n-am jucat de vreo 2 luni,m-am straduit sa-l reprezint cat mai bine.Sper s-o fac si in continuare.Numai pe diploma inmanata de organizator acesta a gresit-o ,scriind alt nume.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • #81
              Bravo Dej.
              Ultima editare de boby; 25.aug.2013, 11:52. Motiv: nuuuuu

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                Pe toata durata turneului de la Gura-Humor,eu i-am tinut locul,in scriptele foilor de concurs aparea el,in grupele inferioare,in cele superioare si chiar in eliminatoriile directe.Desi n-am jucat de vreo 2 luni,m-am straduit sa-l reprezint cat mai bine.Sper s-o fac si in continuare.Numai pe diploma inmanata de organizator acesta a gresit-o ,scriind alt nume.
                adica cum ?
                d.lui nu a participat,decat scriptic,dvs.ati jucat in spatele acestui nume ?-in acelasi timp cat era prezent si la alt turneu(oare acolo cine o fi jucat ? )...si ce normal si relaxant pare..
                scuze off topic !
                Felicitari organizatorilor !

                Comentariu


                • #83
                  Bravo Vladut ! Esti MARE ! Felicitari ! Mai ai putin pana vei fi obligat sa joci .. la open.
                  Am vazut dezamagirea celor cu care ai jucat ... Asta este semn bun. Inseamna ca "lumea" iti stie de frica.
                  Mult succes, prietene !

                  Comentariu


                  • #84
                    turneu b la dej-open si amatori 24august 2013!!

                    Comentariu


                    • #85
                      Buna! Care a fost clasamentul final?

                      Comentariu


                      • #86
                        clasamentul e pe prima pagina !! si multumim lui boby pt filmari si poze !! felicitari lui ADI PASCU pt victoria in fata lui Boby !!! ..UN JUCATOR CU MULTA EXPERIENTA SI F GREU DE INVINS !!
                        felicitari tuturor invingatorilor cat si celor invinsi ...perseverati fratilor si veti castiga !! ...va mai asteptam la dej !!
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • #87
                          Multumesc pentru felicitari Dane. Foarte bine organizat turneul vostru.
                          Pe de alta parte, a fost o adevarata provocare pentru mine participarea la open, iar in meciul cu Boby am dat tot ce-i mai bun din mine in acest moment.
                          Etalonul sunt Gabi Gogu si Maxim Valentin, jucatori cu adevarat pregatiti, pe care ii felicit pentru clasarea pe podium.In ceea ce priveste sala si tot ce ati facut acolo la Dej ...FELICITARI si RESPECT! Dar aveti o problema, voi ca jucatori: nu cred ca veti progresa daca nu va antrenati serios, degeaba aveti 9 mese si dupa 10 minute incepeti sa jucati meciuri. Este doar o constatare, nu o critica.
                          Sa ne vedem cu bine la urmatorul turneu organizat de catre voi.
                          Postat în original de Dan Universal Vezi post
                          clasamentul e pe prima pagina !! si multumim lui boby pt filmari si poze !! felicitari lui ADI PASCU pt victoria in fata lui Boby !!! ..UN JUCATOR CU MULTA EXPERIENTA SI F GREU DE INVINS !!
                          felicitari tuturor invingatorilor cat si celor invinsi ...perseverati fratilor si veti castiga !! ...va mai asteptam la dej !!
                          Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                          Comentariu


                          • #88
                            Buna! Mulțumesc, Toksp pt informație!

                            Comentariu


                            • #89
                              LA SALA dupa concurs am gasit un tricou albastru fara inscriptii si o pereche de pantaloni de trening bleumarin cu dungi albe daca cineva se declara vinovat sa imi dea de stire !!!
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • #90
                                Poze turneu Dej

                                http://we.tl/S7KspNJT8G

                                Spor,
                                Adi

                                Comentariu


                                • #91
                                  arhiva de poze de 2 giga )))
                                  io o descarc repede. (cei de la Digi stiu de ce )

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X