Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Timo Boll ZLF si Timo Boll W5 aproape noi+ 6 fete

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Timo Boll ZLF si Timo Boll W5 aproape noi+ 6 fete

    Ambele palete au in total vreo 5 ore de joc...am realizat ca din pacate oricat de destepte ar fi nu pot juca singure..deci ma intorc la nivelul meu de scanduri.
    Nu au zgarieturi,arata impecabil,fetele au fost taiate si lipite de doi profesionisti de pe acest forum in urma cu 7-10 zile
    ZLF are pt bh yasaka mark v hps soft de 2mm negru+butterfly flextra pe fh,2mm rosu.Cu tot cu fete are 160 grame
    W5 are pt bh dhs memo 2 negru,2mm+fh,rosu butterfly flextra,2mm,cu tot cu fete 171 grame
    'Pachetul' mai contine o fata sriver fx,negru,2mm si o fata butterfly tackiness drive,rosu,2mm.Au fost jucate 10 minute si date jos-nu sunt taiate rau dar nici perfect.
    Lemnele'dezbracate' nu le cantaresc separat pt ca nu stiu sa lipesc la loc fetele
    Le vand la pachet,tot ce am enumerat mai sus,pret fix 11 mil -avand in vedere ca sunt la jumatate de pret nu mai las nimicNu ma intereseaza schimburi.
    Nu trimit prin curier,doar predare personala in București,sa vada omul pe ce da banii.
    P.S:Separat ZLF=6mil si W5=5 mil,doar cu fetele de pe ele,nu ofer bonus sriver fx+tackiness drive decat pt pachet

  • #2
    De unde ai ZLF ? Ai o poza cu cutia si seria? Merci
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de adishorul Vezi post
      De unde ai ZLF ? Ai o poza cu cutia si seria? Merci
      Salut,sunt cumparate de la dl.Crisan,de la Bistrița,nu sunt facaturi-cutia din poza e de la un ALC,deja vandut,seriile le pot afla daca dezlipesc fetele,deci doar daca esti interesat si in cazul in care sunt originale le iei.Toata stima

      Comentariu


      • #4
        --- dl. atat de mult ai scris pe acolo ca nu intaleg mai nimic din ce ai spus acolo ---
        Ultima editare de leo33; 12.aug.2013, 22:17.

        Comentariu


        • #5
          eu daca am anteles bine dl le vinde la pachet cu tot cu fete la 11 mil ambele palete sau o varianta paleta cu 600 ron si una cu 500 !! pretul poate nu e chiar asa mare cum ati inteles dvs e chiar un pret bun la un astfel de pachet lemn +fete + bonus inca o fata !
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Dan Universal Vezi post
            eu daca am anteles bine dl le vinde la pachet cu tot cu fete la 11 mil ambele palete sau o varianta paleta cu 600 ron si una cu 500 !! pretul poate nu e chiar asa mare cum ati inteles dvs e chiar un pret bun la un astfel de pachet lemn +fete + bonus inca o fata !
            Este exact asa cum spune domnul DanUniversal,doar ca bonus sunt 2 fete,nu una,deci cele 4fete deja lipite si inca doua(sriverfx+tackiness drive)Deci 2 palete+6 fete=11mil

            Comentariu


            • #7
              2 lemne+6 fețe sau 2 palete+2 fețe = 1100 ron
              0751840078, stadinadi@yahoo.com
              G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de adisor35 Vezi post
                2 lemne+6 fețe sau 2 palete+2 fețe = 1100 ron
                2 lemne + 6 fete=11mil

                Comentariu


                • #9
                  Ofer tot ce am enumerat mai sus (mai putin fata mark v hps soft) la schimb cu un Timo Boll ZLC,doar nou,doar cu maner FL.
                  - - - Actualizat - - -
                  Rezervate pana la sfarsitul saptamanii

                  Comentariu


                  • #10
                    Tranzactie incheiata cu succes
                    Se poate sterge acest anunt,lemnele au ajuns la userul raimond,la schimb cu zlc,un om foarte serios si prompt

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X