Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

MEMORIALUL KOOS GYULA - Turneu categoria B Reghin 31.08.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Felicitari organizatorilor,in special lui ?csi K?ntor si ?rd?g Zoli pt .mobilizarea ireprosabila a concursului,dar totodata salut toti reghinenii printre care si pe prietenul meu Mircea T,care din pacate n-a jucat la aceasta editie, anul trecut cu el am jucat o semifinala grea.Felicitari Robika(G?l)care a facut progrese mari si care sper ca va fii un mare campion daca se tine de treaba,a jucat un meci foarte frumos cu Denes Ferencz,Tokos Palika a fost si el la inaltime ajutand ca de obicei la bunul mers al programului competitional,ca si la Corund.Si surpriza placuta din partea lui K?ntor ca a reusit organizarea unui concurs si la Tg Mureș, in sala Polivalenta ,s-a spart gheata-BRAVO.

    Comentariu


    • #52
      MEMORIALUL KOOS GYULA - Turneu categoria B Reghin 31.08.2013

      Un turneu frumos si pizza foarte buna!. Aici sunt cateva poze de la turneu.
      Ultima editare de boby; 01.sep.2013, 21:07.

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de Bauer Lajos Vezi post
        Felicitari organizatorilor,in special lui ?csi K?ntor si ?rd?g Zoli pt .mobilizarea ireprosabila a concursului,dar totodata salut toti reghinenii printre care si pe prietenul meu Mircea T,care din pacate n-a jucat la aceasta editie, anul trecut cu el am jucat o semifinala grea.Felicitari Robika(G?l)care a facut progrese mari si care sper ca va fii un mare campion daca se tine de treaba,a jucat un meci foarte frumos cu Denes Ferencz,Tokos Palika a fost si el la inaltime ajutand ca de obicei la bunul mers al programului competitional,ca si la Corund.Si surpriza placuta din partea lui K?ntor ca a reusit organizarea unui concurs si la Tg Mureș, in sala Polivalenta ,s-a spart gheata-BRAVO.
        Trebuie sa mentionez faptul ca D-nii Ciurca si Sarcanii au avut curajul de "a lua taurul de coarne" si a organiza un turneu la TG-MURES. Meritul le apartine in totalitate. Vom fi cateva persoane care vom ajuta, dar cele 2 persoane sus mentionate merita tot respectul pentru acest turneu. Multumesc.

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X