vivasportshop.ro 1 468x60ttmall.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 171

Subiect: LIGA AMATUR, CAmpionat pe echipe si dublu, Brasov, 7 septembrie 2013

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    57
    Postări
    4.617
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    148 z 4 h 11 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    9161

    LIGA AMATUR, CAmpionat pe echipe si dublu, Brasov, 7 septembrie 2013

    LIGA AMATUR Brasov, 7 septembrie 2013
    LOCALITATEA: Brasov
    DATA: 7 septembrie 2013
    ORA: 09.00 (prezenta la sala la ora 8,45!);
    SALA DE SPORT : Scoala nr 11 Str Busuiocului nr 1 (sau intrare prin str. Crinului ~40)
    INDICATII ACCES: http://www.ruteauto.ro/Brasov--cale-...omania/ro.html

    NR. MESE: 20-24
    TAXA DE PARTICIPARE: 20 lei / jucator ( PT O ECHIPA DE 4 PARTICIPANTI =80 LEI)
    MASA: Masa de pranz, apa minerala incluse in taxa; suplimentar catering la comanda
    Cazare: gratuita pentru echipele calificate in semifinalele de duminica; se pot face rezervari la cerere pentru vineri seara sau sambata seara.
    MATERIALUL DE PREMIERE: cupe, medalii, diplome
    Rugam echipele participante sa confirme prezenta si componenta echipelor cat mai repede!
    Echipele care renunta la participare sunt rugate sa anunte ca renunta!
    La categoria Amatori, in fiecare echipa are drept de joc un singur jucator de categ. OPEN

    CAMPIONATUL DE DUBLU:
    TURNEUL DE DUBLU –ORA 14,30-21,00
    Se vor disputa doua turnee: turneul de Amatori si turneul OPEN.
    La turneul de amatori pot participa numai jucatori care se incadreaza in categoria amatori.
    Pentru participarea la Amatori, cei doi jucatori trebuie sa aiba coeficient MP mai mic de 19.
    O echipa alcatuita din 1 Amator + 1 Openist va PARTICIPA la Turneul Open de Dublu.
    La turneul de dublu Open au drept de joc si jucatorii care activeaza in divizia B.
    Mod de disputare: 8 grupe de 4 sau 5 + eliminatoriu de 16;
    Se vor acorda titlurile de Campion national Amatur 2013 la dublu amatori si dublu OPEN.
    CAPI DE SERIE:
    La dublu, capii de serie vor fi stabiliti prin insumarea punctajului Amatur al componentilor.
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: pe forum, telefonic sau la sala pana la ora 12,00
    Organizatori: Gelu Vladoiu, Sorin Botirca, Florin Apian, Dan Bodeanu

    DESFASURAREA TURNEULUI:
    Participa echipele calificate in urma fazelor zonale si echipe invitate, pentru acoperirea grilei de joc.
    Sambata:
    Ora 8,45- confirmarea participarii, sedinta tehnica; stabilirea grupelor
    Ora 9,00- 15,00 Jocuri pe echipe in faza I
    Ora 14,30-17,30 campionatul de dublu, faza pe grupe;
    Ora 17,00 Eliminatorii sferturi
    18,30-21,00 Campionatul de Dublu, eliminatorii SI FINALE
    Duminica:
    Ora 9,00 semifinale echipe
    Ora 11,00 Finale echipe

    Vom reveni cu completari
    ECHIPE CALIFICATE LA OPEN:

    Seria I
    1 CLEOPATRA Barlad
    Bularda Iulian
    David Dorin
    Litovcenco Gicu
    Calin Mihai
    Anghel Alexandru
    Cretu Florin
    Seria I
    2 STRAJA
    Ursulean Florin
    Ursulean Vasile
    Rosca Neculai
    Seria II
    CS LIPAN BRAILA
    Radu Costica
    Ion Marius
    Giol Mihai
    Seria II
    AMATOUR CONSTANTA
    Fratea Aurel
    Leolea Andrei
    Sterea Viorel
    Medeleanu Stefan
    Seria III
    5 FORS OAN BUCURESTI
    Tanase Horia
    Filimon Bogdan
    Boaca Valentin
    Fodoran Cosmin
    Seria III
    6 KOMBAT VIVA BUCURESTI
    Bocaniala Norocel
    Aftenii Daniel
    Zamfir Ionel
    Popescu Valentin
    Petrov Dan
    Seria IV
    7 PRAHOVA BAICOI
    Bozga Lucian
    Iancu George
    Olaru Costin
    Bozga Razvan
    Seria IV
    8 TELEAJENUL VALENII DE MUNTE
    Soare Valentin
    Bodeanu Mihai
    Bodeanu Dan
    Panaitescu Stefan
    Seria V
    9 TTT ARGES PITESTI
    Toma Florin
    Ciuca Dan
    Vasiliu Remus
    Parvan Valentin
    Barbulescu Bogdan
    Botirca Sorin

    Seria V
    10 TM TARGU JIU
    Gatman Laurentiu
    Bradusca Cornel
    Teica Radu
    Dondera Vasile
    Seria VI
    11 VICTORIA ARAD
    Roman Bogdan
    Garduli Silviu
    Roman Iulian
    Farkas Gabor
    Marza Sorin
    Meszar Razvan
    Seria VI
    12 CLUB 11 TIMISOARA
    Marta Gheorghe
    Crisanov Aurel
    Mandru Bogdan
    Danescu Bogdan
    Seria VII
    13 . OLIMPIA CLUJ
    1. Nascu Serban
    2. Bauer Lajos
    3. Barabas Zoltan
    4. Sipos Nandor
    5. Gogu Gabriel

    Seria VII
    14 SPEED BISTRITA
    1. Nistor Dorel
    2. Pop Sorin
    3. Apian Florin
    4. Kis Robert
    Seria VIII
    15 GRY CLUB BRASOV
    Nica Ionut
    Hutanu Alin
    Vladoiu Gelu
    Macovei Liviu
    Seria VIII
    16 SECUII PRAID
    Denes Ferenc
    Tamas Nagy Jeno
    Simon Ferenc
    Fancsali Kalman
    Szakali Csaba

    ECHIPE REZERVA:
    TT MEMORY RESITA

    ECHIPE CALIFICATE AMATORI:
    Seria I
    1 FALTICENI 2
    Bujoreanu N
    Alexiu A
    Aldea I
    Rusu Radu

    Seria I

    2 RADAUTI
    Avram G
    Hurjui Dorel jr
    Popescu Mihai Sorin
    Vlaisan Vasile
    Seria II
    3 CALLATIS MANGALIA
    Panaite Ionel
    Motisan Dragos
    Popa Mircea

    4 LIBER (poate fi ocupata de Semper Fidelis Brasov)

    Seria III
    5 INGINERII BUCURESTI
    Constantin Teodor
    Micuda Mihai
    Vranceanu Mihai
    Procopie Andrei
    Seria III
    6 TT FRIENDS BUCURESTI
    Luta Petre
    Nedelcu Marin
    Vasile Gelu Iulian
    Poenaru Adrian
    Matei Razvan

    Seria IV
    7 TRICOLORUL BREAZA
    Mihaila NIcolae
    Mostovoi Andrei
    Totpal Marius
    Coman Emil
    Rusea Gheorghe
    Seria IV
    8 SENIORII IHR TARGOVISTE
    Lazaroiu Adrian
    Micu Cosmin
    Ilie Marian
    Darmaz Ion
    Seria V
    9 LEOPARZII PITESTI
    Gorum Adrian
    Preda Nicolae
    Dinicescu Ion
    Doba Vasile


    Seria V
    10 BLUE TEAM PITESTI
    Niculescu Daniel
    Ionescu Tudor
    Sorescu Gabriel
    Seria VI
    11 TT MEMORY RESITA
    Parfenie C-tin
    Frant Nicusor
    Corbu Sorin
    Sorescu Deian
    Seria VI
    12 Victoria II Arad
    Boata Edgar
    Bekesi Zsolt
    Kaposta Victor
    Avram Victor
    Popa Radu

    Seria VII
    13 SOMESUL CLUJ-NAPOCA
    1. CIOBANU GABRIEL - capitanul echipei - 0744867530.
    2. RUSU CALIN
    3. CAMARASIU TIBERIU
    4. ANITEI MARCEL

    14. MOBISTIL BISTRITA
    1. Capota Gugu - capitan echipa
    2. Dumitru Ioan
    3. Purcaru Nasta
    4. Rus Mihai
    5. Tira Viorel
    Seria VIII
    15 GLIGA TV REGHIN
    1. Toncean Mircea
    2. Zidar Victor
    3. Kantor Imre-Zoltan
    4. Sipos Ferenc
    5.
    16 LACTO MIERCUREA CIUC
    1. Incze Levente
    2. Pui Daniel
    3. Biro Attila
    4. Karda Erwin
    5. Pal Zoltan
    ECHIPE REZERVA:
    1 Semper Fidelis Brasov
    2 Club 101 Timisoara
    3 Panterele Mioveni


    CAPI DE SERIE:
    Echipe: in functie de pozitia ocupata in grupele zonale si pe baza mediilor primilor 3 componenti.
    Ultima modificare făcută de Dan2; 23.08.2013 la 17:24.

  2. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tokosp le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    46
    Postări
    5.917
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    357 z 19 h 9 m
    Timp online pe zi
    3 h 35 m
    Reputație
    13265
    Inscrieri Dublu Open - on 05-Sep-13 at 12:38:01
    Poz. Nume prenume, (Localitati), Pct1+Pct2
    1. Roman Iulian - Garduli Silviu, (Brasov - Cluj Napoca), 752
    2. Dumitra David - Bodeanu Mihai, (Targoviste - Bucuresti), 549
    3. Roman Bogdan - Meszar Razvan, (Arad - Arad), 539
    4. Nistor Dorel - Apian Florin, (Bistrita - Bistrita), 515
    5. Bodeanu Dan - Soare Valentin, (Bucuresti - Valenii De Munte), 459
    6. Fodoran Cosmin - Dumbrava Nicolae, (Bucuresti - Bucuresti), 382
    7. Iancu George - Bozga Lucian, (Ploiesti - Baicoi), 329
    8. Tecuschi Dan - Oprea Nicolae, (Brasov - Brasov), 300
    9. Ion Marius - Giol Mihai, (Braila - Braila), 253
    10. Voicu Corneliu - Stoia Constantin, (Brasov - Brasov), 204
    Inscrieri Dublu Amatori - on 05-Sep-13 at 13:23:25
    1. Denes Ferenc - Tamas Nagy Jeno, (Praid - Miercurea Ciuc), 377
    2. Petrov Dan - Vladoiu Gelu, (Timisoara - Brasov), 356
    3. Zamfir Ionel - Popescu Valentin, (Bucuresti - Bucuresti), 353
    4. Nica Ionut - Anita Dorel, (Brasov - Brasov), 334
    5. Sipos Ferenc - Kantor Imre Zoltan, (Targu Mures - Reghin), 322
    6. Rosu Dan - Hutanu Alin, (Brasov - Brasov), 317
    7. Pal Zoltan - Biro Attila, (Miercurea Ciuc - Miercurea Ciuc), 312
    8. Bekesi Zsolt - Popa Radu, (Arad - Deva), 291
    9. Rus Andrei - Tutoveanu Razvan, (Brasov - Brasov), 236
    10. Olteanu Mihai - Matei Mirel, (Brasov - Brasov), 151
    11. Karda Ervin - Incze Levente, (Miercurea Ciuc - Miercurea Ciuc), 82
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 05.09.2013 la 13:24.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05 (FX)
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee - Bistrita

  4. Mulțumesc Dan2, GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui gabi.gogu
    Data înscrierii
    11.11.2010
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    49
    Postări
    596
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    55 z 16 h 22 m
    Timp online pe zi
    33 m
    Reputație
    818
    Confirmare inscriere echipa din Seria VII - Open, OLIMPIA CLUJ, in componenta :
    1. Nascu Serban
    2. Sipos Nandor
    3. Gogu Gabriel

    Inscriere Dublu - Open: Nascu Serban - Gogu Gabriel

  6. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    junior

    Data înscrierii
    26.01.2010
    Locație
    Arad
    Vârstă
    36
    Postări
    121
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    126
    Confirm participarea echipei Victoria Arad-Seria a VI-a-OPEN, formata din:
    1.Roman Iulian
    2.Garduli Silviu
    3.Roman Bogdan.
    4.Farkas Gabor.
    5.Meszar Razvan.(capitan echipa)

  8. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    53
    Postări
    4.379
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    103 z 13 h 42 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    13025
    Confirm participarea pt GRY CLUB Brasov
    Nica Ionut
    Hutanu Alin
    Vladoiu Gelu
    Macovei Liviu

  10. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
  11. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    53
    Postări
    4.379
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    103 z 13 h 42 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    13025
    Confirm participarea pt Semper Fidelis Brasov (seria a VIII-a, amatori)
    1.- Olteanu mihai -
    2.- Voicu cornel-0727863272
    3.- Matei mirel
    4.-Stoia constantin

  12. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
  13. #7
    cadet
    Data înscrierii
    08.04.2011
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    43
    Postări
    14
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 h 8 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    11
    Confirm participarea ptr. LACTO Miercurea-Ciuc (seria VIII-a, amatori)
    1. Pal Zoltan
    2. Incze Levente
    3. Biro Attila
    4. Karda Ervin (0743516785)
    5. Pui Daniel

  14. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    53
    Postări
    4.379
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    103 z 13 h 42 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    13025
    Ruta auto dinspre Bucuresti spre sala de sport

    http://www.ruteauto.ro/Brasov--cale-...omania/ro.html


    Ruta auto dinspre Sf Gh, Tg.Secuiesc, sau Onesti

    http://www.ruteauto.ro/Chichis-Covas...omania/ro.html Intrati pana la sensul giratoriu unde daca ati lua-o la dreapta imediat ar fi Gara Brasov,...va intoarceti in sensul giratoriu si mergeti 200 m,...imediat dupa Peco faceti dreapta, dupa 30 m stg (intersectie in coada de randunica), mergeti inainte si se vede sala tip Nastase pe dreapta.


    Din orice alta directie va puteti orienta mai simplu dupa Gara Bv spre Bucuresti , sens giratoriu la 300 m, 90 grade stg, mergeti 200 m ...imediat dupa peco faceti dreapta, dupa 30 m stg, mergeti inainte si se vede sala tip Nastase pe dreapta
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 23.08.2013 la 17:45.

  16. Îmi place dinicescuion le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    Banned

    Data înscrierii
    01.01.2011
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    66
    Postări
    518
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 20 h 50 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    -79
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Ruta auto dinspre Bucuresti spre sala de sport
    http://www.ruteauto.ro/Brasov--cale-...omania/ro.html
    Ruta auto dinspre Sf Gh, Tg.Secuiesc, sau Onesti
    http://www.ruteauto.ro/Chichis-Covas...omania/ro.html Intrati pana la sensul giratoriu unde daca ati lua-o la dreapta imediat ar fi Gara Brasov,...va intoarceti in sensul giratoriu si mergeti 200 m,...imediat dupa Peco faceti dreapta, dupa 30 m stg (intersectie in coada de randunica), mergeti inainte si se vede sala tip Nastase pe dreapta.
    Din orice alta directie va puteti orienta mai simplu dupa Gara Bv spre Bucuresti , sens giratoriu la 300 m, 90 grade stg, mergeti 200 m ...imediat dupa peco faceti dreapta, dupa 30 m stg, mergeti inainte si se vede sala tip Nastase pe dreapta
    BULINELE ROSII sigur incurcau traseu,FELICITARI pt. modul cum te implici in organizari de competitii.

  18. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Aly78 le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui roman bogdan
    Data înscrierii
    29.10.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    36
    Postări
    3.013
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 21 h 30 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    1688
    inscrieri dublu- open
    Roman Iulian-Garduli Silviu
    Roman Bogdan- Meszar Razvan
    Ultima modificare făcută de roman bogdan; 25.08.2013 la 22:18.
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

  20. #11
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    51
    Postări
    1.192
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    32 z 4 h 18 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    1606
    Gliga TV Reghin confirma participarea
    Toncean Mircea
    Sipos Ferenc
    Kantor Imre-Zoltan
    Zidar Victor
    Voi reveni si cu perechile de la dublu.

  21. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
  22. #12
    junior
    Data înscrierii
    03.11.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Postări
    98
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 h N/A
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    17

    Cool

    Fodoran Cosmin "JR" - Dumbrava Nicolae - OPEN

  23. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    29
    Postări
    512
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 h 14 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    112
    Amatori Dublu:
    Pal Zoltan-Biro Attila
    Karda Ervin-Incze Levente
    Blade> Yasaka Dynamix 17
    Backhand> Yasaka Raksa 7
    Forehand> Yasaka Raksa 9

  24. #14
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    46
    Postări
    5.917
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    357 z 19 h 9 m
    Timp online pe zi
    3 h 35 m
    Reputație
    13265
    Confirma participarea si echipa Speed Bistrita:
    1. Nistor Dorel
    2. Apian Florin
    3. Pop Sorin
    4. Kis Robert
    cu rezerva ca poate vor veni doar 3 jucatori.
    La dublu deocamdata: Nistor Dorel - Apian Florin
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05 (FX)
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee - Bistrita

  25. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
  26. #15
    senior

    Data înscrierii
    18.10.2012
    Locație
    resita
    Vârstă
    58
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 10 h 38 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    102
    Din RESITA va confirmam participarea numai la categoria OPEN ,in componenta echipei avem numai jucatori cu MP-ul de OPEN.Echipa este urmatoarea:
    FRANT NICUSOR
    CORBU SORIN
    SORESCU DEIAN
    DANILA CLAUDIU
    Va rugam sa ne confirmati in timp util daca in calitate de echipa de rezerva vom avea posibilitatea de a participa la turneu.

  27. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. LIGA AMATUR 2012 -campionat pe echipe
    De Dan2 în forumul Liga AmaTur - campionat pe echipe
    Răspunsuri: 214
    Ultimul post: 21.10.2012, 14:55
  2. Răspunsuri: 32
    Ultimul post: 08.10.2012, 13:36
  3. AmaTuR TEAM, CAMPIONAT PE ECHIPE
    De Dan2 în forumul Organizare AmaTur
    Răspunsuri: 36
    Ultimul post: 03.09.2009, 01:36

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •