Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut antrenor/antrenoare

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut antrenor/antrenoare

    Salut,caut antrenor sau antrenoare,pentru București,daca se poate rog mesaj pe privat.
    Prefer sala Sport Kombat,expozitie.
    Doresc persoana libera proiect pe termen lung,nivelul meu incepator spre mediu.
    Sunt perseverent si incerc sa deslusesc tainele acestui sport.

  • #2
    Este unul pe care-l cheama DURDUN GEORGE,isi face veacul pe acolo prin București.Il poti gasi aici pe forum daca ,cauti perseverent.Nu-l lasa sa moara de foame,caci din acest sport traieste.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
      Este unul pe care-l cheama DURDUN GEORGE,isi face veacul pe acolo prin București.Il poti gasi aici pe forum daca ,cauti perseverent.Nu-l lasa sa moara de foame,caci din acest sport traieste.
      Problema este ca George serveste masa la Viva

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de giulesti202 Vezi post
        Salut,caut antrenor sau antrenoare,pentru București,daca se poate rog mesaj pe privat.
        Prefer sala Sport Kombat,expozitie.
        Doresc persoana libera proiect pe termen lung,nivelul meu incepator spre mediu.
        Sunt perseverent si incerc sa deslusesc tainele acestui sport.
        Ptr sala de la sportkomvat ti l recomand pe Alex Ciobanu, alex.c are nick pe forum. Eu am facut cu el si m a ajutat f mult

        Comentariu


        • #5
          Deasemenea mai este dl. antr. emerit Vasile Fodoran, o persoana disponibila, flexibila, de la care iti garantez ca nu ai cum sa pleci fara un bagaj foarte mare de cunostinte.
          Dumnealui mi-a fost mie antrenor si nu numai !
          0769 481 087

          www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
          www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
          https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
          Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
          https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
            Deasemenea mai este dl. antr. emerit Vasile Fodoran, o persoana disponibila, flexibila, de la care iti garantez ca nu ai cum sa pleci fara un bagaj foarte mare de cunostinte.
            Dumnealui mi-a fost mie antrenor si nu numai !
            0769 481 087
            George sa intelegem ca Vasile este frisca de pe tort

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de dantim Vezi post
              George sa intelegem ca Vasile este frisca de pe tort
              Si George este cireasa

              Comentariu


              • #8
                Multumesc frumos,pentru sfat,cu dl Alex Ciobanu,am mai facut,este un tip excelent,ca si antrenor si pot spune ca este chiar priceput,din pacate el poate doar o data pe saptamana,are deja alte angajamente.Este f util si nu am de gand oricum sa renunt la orele cu el,dar as vrea ceva de genul,unuia care poate sa aloce,daca nu zilnic,2 ore,macar de 3-4 ori pe saptamana.
                Am jucat duminica cu un tip Thomas,imi cer scuze ca nu am notat si numele de familie,am si foto,dar am promis ca nu o pun pe net.Domnul respectiv avea o antrenoare(neimportant genul)dar dna sau domnisoara respectiva,pe langa faptul ca a stat acolo langa el,nota orice se juca,la pauza ii dadea sfaturi,etc.
                Ceva de genul asta as vrea si eu,un antrenor personal,adica pe bune nu ceva care te invata printre picaturi,atunci cand poate elsau ea.
                Inca o data subliniez am 46 de ani,un job destul de bun,etc,caut un antrenor dedicat.
                - - - Actualizat - - -
                Postat în original de dantim Vezi post
                George sa intelegem ca Vasile este frisca de pe tort
                Din pacate dl Vasile Fodoran este certat am inteles cu cei de la sala unde pot eu ajunge,iar la Top tenis imi este f greu mie sa ajung.

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de giulesti202 Vezi post
                  Multumesc frumos,pentru sfat,cu dl Alex Ciobanu,am mai facut,este un tip excelent,ca si antrenor si pot spune ca este chiar priceput,din pacate el poate doar o data pe saptamana,are deja alte angajamente.Este f util si nu am de gand oricum sa renunt la orele cu el,dar as vrea ceva de genul,unuia care poate sa aloce,daca nu zilnic,2 ore,macar de 3-4 ori pe saptamana.
                  Am jucat duminica cu un tip Thomas,imi cer scuze ca nu am notat si numele de familie,am si foto,dar am promis ca nu o pun pe net.Domnul respectiv avea o antrenoare(neimportant genul)dar dna sau domnisoara respectiva,pe langa faptul ca a stat acolo langa el,nota orice se juca,la pauza ii dadea sfaturi,etc.
                  Ceva de genul asta as vrea si eu,un antrenor personal,adica pe bune nu ceva care te invata printre picaturi,atunci cand poate elsau ea.
                  Inca o data subliniez am 46 de ani,un job destul de bun,etc,caut un antrenor dedicat.
                  - - - Actualizat - - -
                  Din pacate dl Vasile Fodoran este certat am inteles cu cei de la sala unde pot eu ajunge,iar la Top tenis imi este f greu mie sa ajung.
                  Nu stiam ca dl. Fodoran Vasile are "interdictie" in sala SK Halle, chiar imi pare rau sa vad asta.
                  Nu vreau sa fiu rautacios, dar nu inteleg treaba carnetelului de notite pentru ca nu am mai vazut/auzit pana acum in acest sport, in afara de sporturile de echipa unde e necesar sa fi atent la mai multi sportivi (practicam si noi la VIVA, dar pentru a programa elevii), dar este posibil sa fie o noua metoda (ma gandesc eu) pentru "a da mai bine" la elev, in rest sfaturi in tot ceea ce inseamna tenis de masă, indrumari in a alege diferite echipamente si multe altele, teoretic cel putin din ce vad eu la VIVA primesc toti elevii, atat ai mei cat si ai dl. Gheorghe Alex, dl. Marinescu Razvan si mai nou dl. Coroian George.
                  Intradevar, e greu sa gasesti pe cineva care sa fie langa tine ca elev non-stop unde joci, majoritatea mai au si cate altceva de facut, dar nu este imposibil singura problema fiind "salariul" oferit pentru aceste servicii.
                  Nu stiu daca dl. Mihai Craioveanu mai este in tara, dar daca este, a-ti putea sa luati legatura cu dumnealui, o persoana cu o experienta foarte mare, fiind fost mare jucator al Romaniei, a jucat si antrenat ceva mai mult prin strainatate, un antrenor in adevaratul sens al cuvantului.
                  Sunt sigur ca la sala SK Halle gasiti un numar de contact.
                  Toate cele bune,
                  George Durdun

                  www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                  www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                  Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                  Comentariu


                  • #10
                    Inca o data pe ziua,de azi,va spun Buna ziua,
                    NU eu am spus ca dl Fodoran are interzis sau interdictie,in sala si sincer nu este problema mea,asta.
                    Oamenii se cearta si se impaca,ei hotarasc asta.
                    In ce priveste salariul oferit,eu am platit intotdeauna pretul cerut(in limite rezonabile)sunt un om ambitios si daca vreau ceva,reusesc,intotdeauna.
                    Am un nr destul de important de salariati asa ca unul in plus,nu o sa se faca gaura in cer,fara a fi lipsit de modestie si apoi sa fim seriosi,asa cum eu doresc un ajutor din partea unui om(antrenor)este logic ca trebuie sa si recompensezi pe masura.
                    La fel am procedat spre exemplu cu dl Alex Ciobanu,care ma ajuta in limita timpului,dumnealui,dar are deja multi elevi si in intervalul orar in care pot eu,el are timpul ocupat,omul a spus pretul lui,eu am inteles sa achit,fara discutii.
                    In ce priveste modalitatea cum doamna respectiva a procedat,ma iertati,nu am experienta sa spun daca este bine sau rau.Am vazut rezultatul,am tras cu urechea la ce ii spunea elevului,ei si am zis sa incerc si eu.Poate cel pe care il voi gasi imi poate explica totul,la antrenament si sa nu mai fie nevoie sa fie acolo,la concurs,cine stie.Apoi,daca vine acolo,la un concurs sa zicem,logic,plata este inerenta zic eu.
                    In ce il priveste pe dl Mihai Craioveanu,am inteles ca la fel ar fi ceva probleme acolo,la nivel de ambasada.
                    Va multumesc,oricum pentru sfaturi si sincer mi-ar face placere sa va cunosc.
                    Promit ca atunci cand trec prin sala pe la VIva,am sa intreb de dvs.

                    Comentariu


                    • #11
                      Buna seara .
                      Multumesc tututror celor care au comentat aici,am gasit pe cineva,care zic eu,indeplineste conditiile puse de mine.aviz celor care ma criticau,Chiar la un pret super decent.
                      Pentru ca nu doresc sa starnesc mai multa raca si scandal in domeniu,cei care sunt din București si doresc sa se antreneze cu cineva
                      cu un pret decent si cu un super bun simt,sa imi trimita mesaj pe privat.
                      Mentionez ca nu am nici cel mai mic avantaj din aceasta chestie,mai mult nici nu fac public numele persoanei.
                      Este un om deosebit si nu o spun eu,sunt altii in aceasta lume a tenisului,care il lauda.
                      O sa va convingeti.

                      Comentariu


                      • #12
                        Buna ziua,
                        si eu as dori sa gasesc pe cineva sa ma antrenez,am incercat cu dl Alex,dar este ocupat cu scoala de antrenori si Marius sau Levaru cum este pe forum,la fel.
                        Eu cred ca nu este bine pus acest topic aici,ar trebui sa il mutati la Antrenament,ca sigur sunt multi,care ar dori sa dea lectii,la Sport Kombat,mai ales ca au o sala frumoasa acolo din cate stiu.

                        Comentariu


                        • #13
                          Da asa este ,sunt intradevar ocupati,nici eu nu am putut exersa cu nici unul saptamana asta si am inteles ca pana pe 24-25 au intradevar de invatat.
                          Nu pot sa ma plang,le doresc succes maxim sau bafta,sunt doi oameni inimosi si fiecare in felul lui,iti pot arata multe in tenis.Nu vreau sa supar pe nimeni,dar pentru mine,altfel un jucator(daca ma pot numi asa)incepator,sunt intradevar niste oameni,cu rabdare si pricepere.Eu am ajuns sa reusesc dupa cateva lectii cu fiecare dintre ei(a se citi cate 10),sa reusesc lovituri pe care nici nu le visam inainte.
                          Bafta domnilor.

                          Comentariu


                          • #14
                            Il recomand pe dl antrenor Marian Badila. Pentru detalii, il poti contacta la nr. 0728.631.867.
                            Eu sunt foarte multumit! Fac antrenamente cu dansul la Top Tenis, dar din ce stiu este flexibil dpdv al locatiei.

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X