Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

booster

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • booster

    Ce se intampla daca bag ulei de parafina intr un burete de fata eur/jap ne tensionata?face aceasi reactie ca la chinezesti?creste spin viteza etc?sau o stric?am inceput de cateva zile sa bag in 2 m1 ulei)sa vedem ce va iesi.pare sa reactioneze asemanator.adica fata este incalcita de nu o pot tine intinsa nici sa o ung pare ca ar fi putin mai moale buretele(m1 are un burete foarte dur.49 sau 47? din cate am citit).exista posibilitatea sa nu mai fie buna?sau se poate sa fie si mai buna?astept pareri de la cei care au incercat asa ceva.multumesc!
    - - - Actualizat - - -
    Fata reactioneaza ciudat)sa transformat intr un fel de tub(sa incolacit))merge lipita cred ca doar lla menghina)doar ca nu stiu cum voi pune lipiciul pe fata

  • #2
    asteapta sa intre uleiul in burete, gen cand dai cu mana pe burete sa nu mai simti nimic uleios.
    blade: xiom strato
    fh: omega IV asia
    bh: vega asia

    Comentariu


    • #3
      Pai asta fac doar ca nu cred ca o sa pot sa pun lipici pe ea la cum sa facut.zici ca e un pahar fara fund)am pus o sub niste carti poate se indreapta)

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Catalin Paduret Vezi post
        Pai asta fac doar ca nu cred ca o sa pot sa pun lipici pe ea la cum sa facut.zici ca e un pahar fara fund)am pus o sub niste carti poate se indreapta)
        Las-o cateva zile si se va mai indrepta singura.
        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

        Comentariu


        • #5
          ) am bagat o intr un ambalaj de fete si i am pus si punga peste ) poate se indreapta ? sunt curios cum arunca dupa

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X