Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B" Victoria 1 septembrie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Felicitari Csaba/Ai spart gheata vreau sa te urmezSper sa fac o figura buna la TG MURES.

    Comentariu


    • #27
      Finala turneului...
      http://www.youtube.com/watch?v=GkoCM...V0uLgb2bBXsRFAhttp://www.youtube.com/watch?v=TM8oM...V0uLgb2bBXsRFA
      Xiom Strato / Tenergy 05 fx

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de GeluBv Vezi post
        Csaby, am trimis dulgheru` sa te salute. M-ai dobor?t pâna la urma, esti bun, felicitari!

        Oare ce face Dan (Chirap)? Parca vad ca ne scrie pe la ora doua. O fi patit ceva aseara pe tren. In mod normal trebuia sa ajunga pe la doua noaptea sau dimineata. Mai asteptam
        Merci,Sultane!Am prins si eu un moment de gratie in acea zi!!
        Cat despre Dan,circula un zvon:cica ar avea nevoie de o interventie stomatologica...sa-i puna maxilarul la loc ca nu mai poate inchide gura dupa atata ras!!!!!
        Sultaneeee,ce ne-ai lucrat!!!.....e primul turneu amatur dupa care m-am trezit,surprinzator,si cu febra...faciala!!!!.....apropos,nu mai am nevoie de dulgher asa ca...te saluta din nou!
        I love table tennis !

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de dantim Vezi post
          Deny baci la final ai scris in ungureste
          De dragul lui Csaby,mi-a cam luat aerul,sa fi vazut bucuria celor din AGNITA !
          Dane de parca ar fi castigat titlul national,m-au facut sa uit gustul infrangeri mele.

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de Antal Denes Vezi post
            De dragul lui Csaby,mi-a cam luat aerul,sa fi vazut bucuria celor din AGNITA !
            Dane de parca ar fi castigat titlul national,m-au facut sa uit gustul infrangeri mele.
            Deny bacsi,bucuria noastra a fost alimentata de rezultatele frumoase obtinute de "trupa" din Agnita in acest oras!
            -am castigat editia inaugurala "Paleta veche" din 2012
            -am jucat finala la .........."Paleta foarte veche"!!!!! din 2013...
            -sper din tot sufletul sa ajung sa particip si la ....."Paleta straveche"(cand o fi)!!!!!!
            I love table tennis !

            Comentariu


            • #31
              felicitari, Csaba-san. Se vede ca ai avut de departe cea mai veche paleta din turneu...Dar eu totuși cred ca victoria de anul acesta mai are și un mic secret în spate: domnul Tutoveanu, ca un gentleman ce este și ca unul mai „t?nar” decât tine, a vrut sa-ți respecte vârsta și nu a forțat mai mult decât era nevoie...

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de adimucu Vezi post
                felicitari, Csaba-san. Se vede ca ai avut de departe cea mai veche paleta din turneu...Dar eu totuși cred ca victoria de anul acesta mai are și un mic secret în spate: domnul Tutoveanu, ca un gentleman ce este și ca unul mai „t?nar” decât tine, a vrut sa-ți respecte vârsta și nu a forțat mai mult decât era nevoie...
                Maestre,auzi-o pe asta:
                Dumineca dimineata a aparut in ziarul local un anunt la mica publicitate ".....Pierdut grupa inferioara......o declar nula"!!!! (si numarul meu de telefon..ha,ha.Adevarul este ca am jucat prost sambata dimineata,nu am reusit sa ma "montez" indeajuns la intensitatea turneului si urmarile au fost dezastroase!!).Dumineca am incercat sa spal "rusinea" si m-am "conectat" imediat la jocurile decisive,si cu un pic de sansa am castigat!
                I love table tennis !

                Comentariu


                • #33
                  Dupa ce ai luat ''doza de ras'' duminica dimineata si cam te-a durut maxilarul,ai fost nevoit Csaby sa fi mai sobru,lucru care a dus sa fi mult mai atent la joc si nu la dulgher,

                  Comentariu


                  • #34
                    Cel mai tare turneu EVER ! De abia m-am trezit dupa intalnirea prieteneasca de la Victoria. Probabil ca acel oras este cu nume predestinat... Cinste , multumiri si salutari tuturor !!!
                    Dan Chirap
                    www.sportdakiro.com
                    email: contact@sportdakiro.com

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de Dakiro Vezi post
                      Cel mai tare turneu EVER ! De abia m-am trezit dupa intalnirea prieteneasca de la Victoria. Probabil ca acel oras este cu nume predestinat... Cinste , multumiri si salutari tuturor !!!
                      Ai perfecta dreptate,Dane!Asemenea turnee sunt rare,din pacate,dar nimic nu ne inpiedica sa cautam acele locuri care ne plac,locuri unde te simti cu adevarat respectat ca om si ca sportiv si unde socializarea este la fel de importanta ca si "turneul" in sine.Am vazut si simtit cu totii cum "Victoria" a fost..... a tuturor !!!!!!
                      I love table tennis !

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X