Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand iarba TIBHAR GRASS D.TECS OX ROSIE si LEMN DONIC BURN ALL+.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand iarba TIBHAR GRASS D.TECS OX ROSIE si LEMN DONIC BURN ALL+.

    Iarba este originala,nu cred ca se mai gaseste la ora actuala.In poze nu este lipita bine si de aia apare in partea de jos acele mici denivelari.(daca este nevoie pot face poze la iarba fara sa fie lipita pe lemn).
    Lemnul este foarte foarte bun de control.In combinatie cu aceasta iarba este foarte avantajos pentru cei care vor sa traga cu iarba.
    Pret:100 lei iarba;100 lei lemnul.Lemnul a fost folosit 2 luni.
    Pozele nu le-am realizat cu un aparat foarte bun.Daca este cineva interesat,sa-mi trimita pm si ii voi face poze cu un aparat mai bun daca va dori.
    Ultima editare de Aliiinnn; 01.sep.2013, 20:19.

  • #2
    Fa un efort si realizeaza niste poze acceptabile.. chiar daca nu ti se cere in mod expres prin pm.. in zilele noastre as zice ca un minimum de 12 mp la un aparat foto genereaza poze decente ca si calitate, asta daca nu ti se pare un efort prea mare. iar ca sa nu incarci forumul,poti uploada poze la rezolutie superinalta pe postimage.org si postezi aici doar linkul. Bafta
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

    Comentariu


    • #3
      Vand iarba TIBHAR GRASS D.TECS OX ROSIE si LEMN DONIC BURN ALL+.

      Ok boss!

      Comentariu


      • #4
        Ce dimensiuni are Tibhar Grass dtecs? E lipita cu apa sau cu folie dublu adeziva? Poate precizezi ce inseamna iarba originala? Cat despre aprecierea ca nu se mai gaseste, da-mi voie sa ma indoiesc, deoarece exista la toti distribuitorii Tibhar. Poate doar daca face parte din primele loturi, varianta care avea perii mai lungi si pe saiturile nemtesti e amintita ca versiunea veche! La Buzău, versiunea actuala se gaseste la pretul de 125 lei.
        Acele zone umflate provin de la faptul ca folia dublu adeziva nu mai adera la topshet, din cauza degetului aratator ce in timpul jocului freaca permanent fata! Asta e boala OX-urilor! Cel putin la Grass Dtecsul meu care arata la fel, asta e cauza!
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Sincer,nu stiu cu ce este lipita.Cineva din oras era singurul care putea sa mi-o lipeasca la perfectie dar din nou a aparut acele zone,bine macar ca nu sunt singurul
          Dimensiuni:161 x 152 mm

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X