Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Xiom Zetro Quad

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand Xiom Zetro Quad

    Vand lemn
    VANDUT 1. Xiom Zetro Quad ST, 86 grame, stare foarte buna, o singura mica atingere in varf. Pret 300 RON, pentru virarea banilor in cont Raiffeisen sau BCR suport eu costurile livrarii prin posta romana. Nu doresc schimburi. Pret nou: 280 RON.



    VANDUT 2. Timo Boll Tricarbon, ca si nou. Pret 200 RON. Acest lemn nu este al meu, asa ca nu va pot da detalii. Pentru informatii am rugamintea sa il sunati pe dl. Sandu Ostache, tel. 0724-243094.

    VANDUT 3. Xiom Strato ST, 88 grame, stare buna, are o atingere de la un colt de masa pe una din suprafete (se vede in prima poza), care nu influenteaza jocul. Pret 200 RON, pentru virarea banilor in cont Raiffeisen sau BCR suport eu costurile livrarii prin posta romana. Nu doresc schimburi. Pret nou: 180 RON.



    VANDUT 4. HM Levi FL, 91 grame, impecabil. Este un lemn OFF allwood, 7 straturi, dimensiuni standard 157x150 mm, grosime lama aproximativ 5.8 - 6 mm. Este poansonat de dl. Levi pe una din fete cu simbolurile HML CG4GED1302. Se simte destul de flexibil, foarte usor de dat topspin cu el. Pret 90 RON, pentru virarea banilor in cont Raiffeisen sau BCR suport eu costurile livrarii prin posta romana. Nu doresc schimburi.

    VANDUT 5. Lemn Donic EPOX Power Carbon, maner FL, greutate 84 gr. Lemnul este impecabil, jucat un antrenament. Pret 110 RON. Pentru virarea banilor in cont Raiffeisen sau BCR suport eu costurile livrarii prin posta romana. Nu doresc schimburi.







    Alte detalii le putem discuta pe privat.
    Ultima editare de gruia_lu_novac; 10.nov.2014, 19:01.
    Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

  • #2
    Valabil. Ofer reduceri: Zetro Quad 280 RON, strato 180 RON, Donic Epox Power Carbon 100 RON.
    Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

    Comentariu


    • #3
      Valabile Zetro Quad si Mazunov.
      Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

      Comentariu


      • #4
        Valabil Zetro Quad.
        Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X