Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Basarabilor, Curtea de Argeș 21 septembrie 2013 Turneu A

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
    Am regasit pe lista initiala de participanti urmatoarele nume. Vali poate spune care dintre acesti jucatori au anuntat sau nu faptul ca nu mai vin.
    1063 Voin Doru București B
    Nou Craciun Nicolae Curtea de Argeș AG 0 0.0 A
    Nou Dan Bogdan Curtea de Argeș AG 0 0.0 A
    Nou Enache Florin Curtea de Argeș AG 0 0.0 A
    Nou Ion Stan Curtea de Argeș AG 0 0.0 A
    Nou Palaina Nicu Curtea de Argeș AG 0 0.0 A
    ar trebui gasita o cale pentru acest gen de "concurenti".... poate la un moment dat acestia ocupa locul unora care chiar doresc sa joace .....
    Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
    FH - Butterfly Tenergy 05 FX
    BH - Butterfly Tenergy 05 FX

    Comentariu


    • Este adevarat,insa apar ca jucatori noi(chiar daca o parte au mai jucat in amatur,dar a trecut perioada de neparticipare si au fost scosi din clasament).
      Poate o "lista neagra" cu cei care apar ca "noi"-prima participare,pentru a nu complica clasamentul(de altfel nici nu am idee cum poti sa-i treci in clasament...zero puncte-prima participare...la neparticipare)..
      In al doilea rand,din cei incrisi,dar neprezentati,s-au facut si inscrieri telefonice,al caror numar nu l-am pastrat(este cazul Hudusan Andreea),care poate fi o gluma proasta facuta de cineva ...si cu ea si cu mine..(prinde orbul scoate-i ochiul)-la fel cum un user poate inscrie la bascalie(ceva de genul celor intamplate la Targoviște acum ceva timp,cand o persoana pentru a participa,datorita locurilor ocupate,a creeat un cont nou si s-a apucat sa retraga din participanti)
      Cred ca solutia cea mai buna ar fi o lista neagra cu acesti jucatori,in cazul ca se inscriu la alte turnee,sa poata fi valizi numai dupa modelul d.lui Toma propus acum ceva timp.(ai virat taxa participare in avans,participi,nu..sanatate! )
      Rog ca Vasilescu Remus-Curtea de Argeș,sa fie trecut cu zero puncte,l-am trecut si-n grupe in speranta ca o sa apara(dupa confirmari si reconfirmari),este trecut cu 0-3 la toti jucatorii,insa nu a participat.
      Clasamentul ramane asa cum este postat de catre Sorin,si repus de mine pe prima pagina(cu mentiunea de mai sus referitoare la Vasilescu Remus) ,pentru a nu complica clasamentul cu noi inscrisi dar neparticipanti,etc!
      Ultima editare de Vali Suta; 23.sep.2013, 11:16.

      Comentariu


      • Feedback-Cupa Basarabilor 2013-Curtea de Argeș

        Postat în original de Vali 100% Vezi post
        Pentru evaluarea turneelor de orice tip,va propun ca dupa terminarea turneului,organizatorul,sa aiba un post in cadrul aceluiasi topic intitulat- feedback-,in care participantii,sa-si exprime parerea cu imi place ori ba in functie de cum crede ca respectivul turneu a fost organizat.
        In timp ,cred ca va fi un reper bun(pentru cei mai noi in Amatur,ci nu numai) in a acorda credit pentru participare la acel turneu,cu atat mai mult fata de organizator.
        Am sa fac primul pas,dupa turneul de la Curtea de Argeș !

        Comentariu


        • Finala Amatori:Gheorghe Nicu Iskusitul-Trocan Nicolae

          Comentariu


          • Felicitari organizatorilor si participantilor !
            P.S. Vali poate ne revedem cat mai curand !

            Comentariu


            • Cupa Basarabilor, Curtea de Argeș 21 septembrie 2013 Turneu A

              Postat în original de GeluBv Vezi post
              Mi-am revenit!
              "Pentru tine iscusitul ce sa zic,....ai fost mai bun, m-ai facut din serva, mai am mult de invatat"
              Nu fi necajit "Sultane".....Iscusitul a tras pe multi in "teapa"(sau mai bine spus.."le-a servit-o la multi" )cu jocul sau imprevizibil!!!
              Felicitari Nicule pentru aceasta performanta remarcabila!!!
              Felicitari si tie Gelu pentru podium si salutari de la prietenul nostru..... dulgheru!!
              Dar cel mai mare BRAVO este pentru Vali !!!!!!!!!!care a revenit printre "muritori".CHAPEA, Vali Suta!!!
              I love table tennis !

              Comentariu


              • Facura ce facura oltenii nostri si aratara ca nu batura degeaba drumul pana acolo, la “Curte”. Cruceru si Raducan se cocotara pe podiumul de la open. E adevarat, cu concursul unor imprejurari favorabile, date de absenta “greilor”, dar meritele lor sunt reale.
                La amatori, Marin Puiu, amarasteanul nostru, isi depasi conditia si intra in primii 8, iar trofeul de campion fu ”sutit” 100 % de una dintre persoanele emblematice ale circuitului AmaTur. Un om pentru care respectul pentru cei din jur, permanenta buna dispozitie si altruismul sunt calitati umane definitorii… Bravo, Iskusitule!
                P.S. Cu scuzele de rigoare adresate organizatorului principal pentru ca, din motive obiective, nu ne-am prezentat intr-un loc de unde nu aveam voie sa lipsim!
                Ultima editare de bogdandoru; 25.sep.2013, 13:35.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X