Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Rakza 7 roșie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de hai stiinta Vezi post
    Salut !
    Ma intereseaza decat Tibhar sinus si atat , nu alpha, sound etc.
    Daca ai asa ceva sunt interesat in continuare .
    Toate bune !
    tiam trimis mp
    FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

    Comentariu


    • #27
      ridicat coletele, totul e ok Ms

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Vosganian Vezi post
        ridicat coletele, totul e ok Ms
        multumesc si eu
        FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

        Comentariu


        • #29
          nu ai nici o oferta sa-mi trimiti doua perechi de fete(2 rosu,2 negre) la 100 ron,imi trebuie pt niste copii incepatori!
          spaller tiberiu adresa nasaud ,str iacob muresianu ,bl.6,sc G. AP.1,jud.bistrita nasaud cod 42250,tel 0745137204.

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de spaller Vezi post
            nu ai nici o oferta sa-mi trimiti doua perechi de fete(2 rosu,2 negre) la 100 ron,imi trebuie pt niste copii incepatori!
            spaller tiberiu adresa nasaud ,str iacob muresianu ,bl.6,sc G. AP.1,jud.bistrita nasaud cod 42250,tel 0745137204.
            ati primit mp de la roman vb cu el mai multe
            FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

            Comentariu


            • #31
              perechea de fete Andro Duro a plecat la Comănești

              Postat în original de edi_tennis Vezi post
              Andro revolution rosu si andro impuls speed negru sunt rezervate pana sambata.

              - - - Actualizat - - -


              ieri am pus coletul la posta

              Comentariu


              • #32
                ieri am pus coletu astept confirmarea cand ajunge
                FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                Comentariu


                • #33
                  ai mp
                  .

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de istrate samir Vezi post
                    ai mp
                    am vazut
                    FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                    Comentariu


                    • #35
                      Rog persoanele care au achizitionat fete sa mearga la posta sa ridice coletul/e multumesc
                      FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                      Comentariu


                      • #36
                        fetele se pot vedea sambata la turneul de la arad pt cei interesati.
                        FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                        Comentariu


                        • #37
                          ma intereseaza donic desto f3

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de mirceadicu Vezi post
                            ma intereseaza donic desto f3
                            o mai am daca o doriti lasati-mi adresa
                            FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                            Comentariu


                            • #39
                              donic coppa x1 vandute
                              FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                              Comentariu


                              • #40
                                Cel mai proasta alegere facuta vreodata . Fetele sunt atat de vechi ca le pot folosi ca antitopsin - ( atat sunt de uzate nu mai prind nici un fel de efect , cea rosie e neagra pe margini ) . Buretele este atat de moale ca ma rog de ele sa treaca mingea fileul , iar de grosimea mi-ai spus ca sunt maxim si nu au mai mult de 2 . D-ul Edi , nu toti de pe aici sunt FRAIERI , altii au practicat sau practica acest sport .

                                Comentariu


                                • #41
                                  Postat în original de hai stiinta Vezi post
                                  Cel mai proasta alegere facuta vreodata . Fetele sunt atat de vechi ca le pot folosi ca antitopsin - ( atat sunt de uzate nu mai prind nici un fel de efect , cea rosie e neagra pe margini ) . Buretele este atat de moale ca ma rog de ele sa treaca mingea fileul , iar de grosimea mi-ai spus ca sunt maxim si nu au mai mult de 2 . D-ul Edi , nu toti de pe aici sunt FRAIERI , altii au practicat sau practica acest sport .
                                  poze ati primit si la pretul de 25 lei fata este din cauza ca sunt f mici oricum sunteti singurul care sa plans pana acum la 50 lei va asteptati sa fie noi?

                                  de curiozitate mam uitat prin mesaje si am gasit asta sa vada toti dupa ce a primit a scris ca este in REGULA si peste 1 luna se schimba
                                  CRED CA POZA SPUNE TOT
                                  Ultima editare de edi_tennis; 24.oct.2013, 00:34.
                                  FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    D-ul EDI chiar aveti si tupeu ! Daca chiar va doriti o derulare a mesajelor , am transmis ca sunt in regula faptul ca au sosit nu ma deranja absolut deloc ca sunt mici fetele, cand le-am pus pe paleta am vazut ca sunt alta GROSIME si CALITATEA BURETELUI este sub orice critica . Este foarte moale , nu mai are nici un pic de elasticitate , mingea se ingroapa in paleta. Sper ca intelegi daca ai practicat tenis sau esti doar VANZATOR DE GUNOAIE nu de fete de paleta . Cred ca ti-ai ales foarte bine avatarul - JOKKER - persoana foarte SERIOASA SI DE INCREDERE !!!

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Eu zic sa-ti masori cuvintele, si nu jicni. Daca ai ceva cu el personal, trimite-i mesaj privat
                                      se pare ca ai o varsta , asa ca fii putin mai decent daca se poate.
                                      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        De cand deranjeaza adevarul , D-ule Roman sau asa consideri ca trebuie sa sari in sprijinul colaboratorilor pe diverse chestii.

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Postat în original de hai stiinta Vezi post
                                          D-ul EDI chiar aveti si tupeu ! Daca chiar va doriti o derulare a mesajelor , am transmis ca sunt in regula faptul ca au sosit nu ma deranja absolut deloc ca sunt mici fetele, cand le-am pus pe paleta am vazut ca sunt alta GROSIME si CALITATEA BURETELUI este sub orice critica . Este foarte moale , nu mai are nici un pic de elasticitate , mingea se ingroapa in paleta. Sper ca intelegi daca ai practicat tenis sau esti doar VANZATOR DE GUNOAIE nu de fete de paleta . Cred ca ti-ai ales foarte bine avatarul - JOKKER - persoana foarte SERIOASA SI DE INCREDERE !!!
                                          si cum se face ca doar dupa o perioada de o luna ati boservat ca fetele nu sunt bune?
                                          in privinta cu practicarea tenisului nu cred ca putem vorbii de la aceelasi nivel
                                          FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Daca intradevar spusele domnului Edi sunt adevarate, atunci dumneavoastra sunteti CEL "VINOVAT"!!!!! primiti fetele si dupa O LUNA!!!!!!! VA TREZITI CA NU SUNT BUNE???????? MI SE PARE ABERANT. DE CE NU ATI DESCHIS PROBLEMA IMEDIAT DUPA CE LE-ATI VAZUT?
                                            NU I-AU APARAREA NIMANUI DAR VAD CA ESTE LIPSA DE FAIR- PLAY DIN PARTEA DUMNEAVOASTRA
                                            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              D-ule Roman , te-am rugat sa nu te bagi daca nu ai toate informatiile. Am primit acest pachet in data de 10.10.2013. Le-am pus pe paleta in data de 21.10.2013, am scris despre calitatea fetelor primite in 22.10.2013. Unde este luna despre care vorbesti cu atata indarjire ??? Te mai intreb o data AI VRUN INTERES, sunt fetele tale ?
                                              D-ule Edi cu siguranta nu voi putea fi la un nivel atat de inalt ca al d-vstra din punct de vedere al cunostiintelor despre tenis de masă ............ Dar poate ati reprezentat si d-vs ROMANIA asa cum a reprezentat-o subsemnatul.

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Postat în original de hai stiinta Vezi post
                                                D-ule Roman , te-am rugat sa nu te bagi daca nu ai toate informatiile. Am primit acest pachet in data de 10.10.2013. Le-am pus pe paleta in data de 21.10.2013, am scris despre calitatea fetelor primite in 22.10.2013. Unde este luna despre care vorbesti cu atata indarjire ??? Te mai intreb o data AI VRUN INTERES, sunt fetele tale ?
                                                D-ule Edi cu siguranta nu voi putea fi la un nivel atat de inalt ca al d-vstra din punct de vedere al cunostiintelor despre tenis de masă ............ Dar poate ati reprezentat si d-vs ROMANIA asa cum a reprezentat-o subsemnatul.
                                                in data de 14.10.2013 am primit mp cum ca "am primt in regula" dupa cum se vede si in poza daca nu ati jucat cu ele dc ati zis ca este in regula atunci ?
                                                cu toate ca nu e drept dar astept un cont unde sa virez banii pentru care faceti atata scandal si sa terminam odata
                                                FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  salut...au ajuns fetele la brasov,azi am ridicat coletul,fetele arata f bine pt banii ceruti,si pt domnul din craiova,sa stiti ca fetele cu bureti moi sar mult mai incet chiar cumparate noi noute,si acel spin de care ziceti la unele fete trece chiar si dupa 2-3 luni de folosinta,deci incercati alte fete cu densitate mai mare in burete,tot second hand,si cand gasiti fetele adecvate pt stilul d-voastra,atunci puteti lua si noi care costa multisor,daca va place mult acest sport o sa trebuiasca sa consumati ceva banuti...eu de ex am luat donic coppa x1,nu am jucat niciodata cu asa ceva,nici macar nu sunt tensor,dar daca este sa se intample sa nu imi placa nu il pot invinui pe colegul de forum cu nimik pt ca ele costa noi 130 ron si el mi le-a dat cu 40 ron/buc.....sa nu mai zic cat costa fetele tenergy care au un pret de specula, noi fiind ajung la 250 ron/buc,o zi buna si un weekend placut la toti...
                                                  fh-xiom vega-pro 2mm
                                                  blade--galaxy-v16
                                                  bh-xiom omega tour--max

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Domnu' Badescu daca mai aveti nevoie de sfaturi in ceea ce priveste tenisul de masa sunt si eu disponibil...
                                                    Scuze ! Dar n-am putut sa ma abtin.
                                                    Rudius

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X