Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand T05 si doua Xiom Vega Japan

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand T05 si doua Xiom Vega Japan

    De vanzare:

    1. Tenergy 05, 148X151, 2.1, topsheet foarte bun, burete usor ciupit de la lipiri/dezlipiri repetate; fața agata inca foarte bine, este in mintile ei, doar ca e prea rapida pentru mine. Pret 90 lei.




    2. Xiom Vega Japan (http://tenismasa.ro/xiom-vega-japan/564.htm), 146X151, max; este cumparata de noua acum ceva vreme, pare degradata dar inca are un spin fantastic; buretele este destul de ciupit, dar nu influenteaza jocul. Pret 60 lei




    3. Xiom Vega Japan, 148X155, max; este cumparata de noua saptamana trecuta de la dl. Gelu, jucata aprox. 10 ore, este aproape impecabila. Pret 90 lei



    Cu cele doua Xiom-uri m-am inteles extraordinar de bine pe lemne ALL, OFF- si OFF, dar am trecut la OFF+ si au fost "detronate" de un T05 care se comporta mai bine decat Xiom-urile pe acest tip de lemn.
    Momentan nu sunt interesat de schimburi, am achizitionat 2 fețe diferite pe care vreau sa le incerc. Daca nu se vor dovedi ceea ce-mi trebuie, voi fi dispus si la eventualele trocuri.

    Preturile nu includ transportul si sunt negociabile pentru cine doreste toate 3 produsele.

    Pot fi contactat pe topic sau 0729164263.
    Multumesc.
    Ultima editare de Bogdan V; 23.oct.2013, 09:29.

  • #2
    Preturi fixe, fara transport: T05 - 80 lei, Xiom-uri - 80 lei (cea noua), 50 lei (cea veche)

    Comentariu


    • #3
      Valabil.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de bobovis Vezi post
        Preturi fixe, fara transport: T05 - 80 lei, Xiom-uri - 80 lei (cea noua), 50 lei (cea veche)
        Preturi valabile.

        Comentariu


        • #5
          Xiom-ul nou s-a dat.
          Ramane valabil: T05 - 70 lei, Xiom Vega Japan - 40 lei
          Se adauga un Bluefire M2 aproape nou, 70 lei si un Donic Baracuda la 50 lei, ambele negre. Revin cu poze si dimensiuni maine.
          - - - Actualizat - - -
          Bluefire M2 s-a dat.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X