Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Stergere cont

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Stergere cont

    Consider atitudinea adminului numit "clau" abuziva si doresc sa-mi spuna cineva cum imi pot sterge contul deoarece nu este sau nu am reusit eu sa gasesc o rubric de stergere a contului !

  • #2
    Ca sa nu se stearga "contributia" d-voastra la acest forum o sa dezactivez contul d-voastra, fara sa il sterg.
    De asemenea deoarece ma acuzati public de unele lucruri o sa postez mesajele private dintre noi, ca lumea sa inteleaga cererea d-voastra.
    Este vorba de o atentionare in privat pe care v-o faceam sa nu dezgropati subiecte de acum 7-8 ani, in care se discuta despre diverse materiale. Acele subiecte au ramas deschise pentru ca eventualii utilizatori sa poata aduce completari la descrierea respectivelor echipamente.
    Insa d-voastra, fara nici o experienta in domeniu, sfatuiati pe cei ce postasera acolo acum 7-8 ani sa cumpere diferite echipamente, in special Xiom. Am sters din mesajele postate in acele subiecte foarte vechi, am sters si ironiile altora la "munca d-voastra de dezgropare", am incercat sa va si temperez prin mesaje private, insa iata ce a iesit:
    Postat în original de blackjack
    Postat în original de clau
    Postat în original de blackjack
    Postat în original de clau
    Postat în original de blackjack
    Postat în original de clau
    Va rog nu mai dezgropati subiecte din 2006 ca sa sfatuiti useri care n-au mai postat de 5 ani sa isi ia Xioame.
    Multumesc pt. sfat, as vrea sa stiu ce problema ai cu "Xioamele" ?
    Am problema cu 20 de mesaje fara nici o baza reala scrise in mai putin de o ora.
    Si cand zic fara nici o baza ma refer la faptul ca sunteti amator, fara experienta (cel putin asa ati afirmat in unele mesaje) si totusi dati sfaturi in toate topicurile.
    Va rog sa incheiem aici, sper ca mesajul meu a fost inteles, mai ales ca nu e public ci privat. Am sters oricum de pe forum multe din sfaturile d-voastra precum si raspunsurile ironice pe care le-ati primit de la alti utilizatori.
    Cata vreme folosesc un limbaj civilizat si vorbesc la obiect liber sant sa postez ce vreau, te poftesc sa nu iti mai permiti sa-mi cenzurezi mie mesajele si cu atat mai putin raspunsurile fara o baza obiectiva !
    1. Asa este, vorbesti civilizat - o mica observatie aici - "ai" inceput sa ma tutuiesti. O fac si eu desi nu imi face placere.
    2. Nu vorbesti la obiect, esti cu totul pe langa subiect. La unele subiecte esti pe langa... cu intarziere de 4-5 ani (sau cand a fost acolo ultima postare)
    3. Fiind administrator pe acest forum imi permit sa cenzurez tot ce nu e la obiect, tocmai pentru a proteja ceilalti utilizatori de dezinformare.
    4. Te-am mai poftit odata sa incheiem, repet din nou, inteleg ca esti incepator pe acest forum, hai sa nu dramatizam si sa ne vedem de treburi.
    Cu intarziere sau nu comentariile mele au fost la obiect , nu exista nicio regula in regulament care sa interzica comentarii tardive, consider comportamentul TAU abuziv si din acest moment poti considera aportul meu la acest forum ca fiind incheiat !
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu

    Who has read this thread:
    Procesare...
    X