Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Finala pe tara amatur 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Finala pe tara amatur 2013

    Are cineva habar unde se v-a tine finala pe tara amatur 2013???????
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  • #2
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...dar-2013/page8

    Comentariu


    • #3
      Nu-mi este in clar dar sper ca pana la urma sa se tina undeva si sa fie anuntat cu o luna inainte.
      Multumesc ptr. informare domnule SEVRAJ
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de marcu vasile Vezi post
        Nu-mi este in clar dar sper ca pana la urma sa se tina undeva si sa fie anuntat cu o luna inainte.
        Multumesc ptr. informare domnule SEVRAJ
        Se va tine la Brașov, turneul urmeaza a fi anuntat in timp util pentru toata lumea!
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #5
          Contractul pentru inchirierea salii (Sala Sporturilor) este la semnat. Directorul salii m-a luat in evidenta pentru 7 decembrie, deci 90% se rezolva, numai ca nu-mi permit sa fac anuntul definitiv pâna nu am contractul semnat. Este multa birocratie, oamenii (si sala) apartin de primarie, si.... Eu cred ca pâna pe 7 nov sa am toate cele. Pentru a doua sala nu-i problema, este ca si rezolvata.
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • #6

            Bravo Geluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de GeluBv Vezi post
              Contractul pentru inchirierea salii (Sala Sporturilor) este la semnat. Directorul salii m-a luat in evidenta pentru 7 decembrie, deci 90% se rezolva, numai ca nu-mi permit sa fac anuntul definitiv pâna nu am contractul semnat. Este multa birocratie, oamenii (si sala) apartin de primarie, si.... Eu cred ca pâna pe 7 nov sa am toate cele. Pentru a doua sala nu-i problema, este ca si rezolvata.
              Vom (re)veni cu cea mai mare placere 1

              Comentariu


              • #8
                Bravo GELU si sper sa se rezolve sa pot sa imi planific concediul ca de 3 ani imi planific concediul in functie de turneul final.

                Comentariu


                • #9
                  culmea este ca și eu aș vrea sa-mi planific sâmbata libera când va fi turneul... am un mic „proiect”, str?ns legat de mișcarea amaturista și ca sa-mi iasa cât mai bine m-am g?ndit sa merg la Brașov anul asta neaparat, chiar daca nu voi juca. iar la job ne-au comunicat deja acum o luna ca nu mai pupam concediu pâna în 2014...
                  așa ca neaparat trebuie sa trag sforile în așa fel încât sa fiu liber macar în ziua respectiva
                  deci și eu aștept, marite sultan, sa proclami ziua când va avea loc lupta finala!

                  Comentariu


                  • #10
                    Credeam ca vreti sa o castigati.

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de adimucu Vezi post
                      ....
                      deci și eu aștept, marite sultan, sa proclami ziua când va avea loc lupta finala!
                      Este "proclamata" pe 7 dec, si 99% va avea loc si "lupta finala", te astept!
                      Adi, sa lasi vrejul acasa, nu de alta dar suntem multi si nu incapem
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de mironliviu Vezi post
                        Credeam ca vreti sa o castigati.
                        eu am alte lupte de dus... razboinicule Miron, te duci prea departe cu „concluziile”

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X