Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

User nou, experienta forumuri 0 barat

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • User nou, experienta forumuri 0 barat

    Salutare, tocmai m-am inregistrat pe site, sunt placut impresionat de ceea ce se intampla aici, si sper ca va deveni o adevarata miscare a jucatorilor de ping-pong din toata tara(si nu numai).

    Se poate afla cumva daca exista membri pe site dintr-un anume oras? Mai simplu pusa intrebarea: E cineva din Brașov? Sunt sigur ca exista multi jucatori de ping-pong valorosi in anonimat, fiecare jucand la masa din fata blocului.

    PS: Sper ca n-am fost prea "obraznic" pentru primul mesaj postat pe forum.

  • #2
    Salutare si bine ai venit pe forum.
    Dupa cate cred eu mai sunt din Brașov pe forum dar daca vrei sa stii sigur poti consulta lista cu membrii. In rest numai de bine.....
    Zi-ne despre tine ce si cum (unde joci, cu cine, ce nivel ai etc)

    Comentariu


    • #3
      Mersi de sfat, o sa caut printre membri.

      Mi-ar placea sa pot zice de ce nivel sunt, din pacate n-am fost catalogat de vreun profesionist. Eu consider ca ma descurc, sper sa nu raman dezamagit dupa ce ma intalnesc cu unul de-ai "nostri". Ce pot sa zic e ca joc de la 8 ani(in prezent am 23) pe unde si cu oricine apuc si incet incet am capatat un dram de tehnica.

      De multa vreme m-am tot gandit la o minisocietate de ping-pong cu competitii organizate, liga, clasament, etc. Se pare ca deja s-a mers inspre directia visata de mine. BTW: Aveti un clasament al jucatorilor de pe forum?

      Comentariu


      • #4
        Salut, in Brașov este pe cale sa se infiinteze un club. Avem un sponsor care va cumpara 2 mese, va pune la dispozitie o sala si va sprijini tenisul de masa. Va voi mai tine la curent cu evenimentele din Brașov.

        Comentariu


        • #5
          Minunat. Sunt pe forum de cateva ore si deja primesc feedbackuri.

          Comentariu


          • #6
            ...si noi incercam sa aflam la ce nivel jucam.
            Tocmai de aceea ne tot plimbam prin tara
            Mizutani SZLC
            Dignics 05

            Comentariu


            • #7
              ...

              Salut. Daca tu zici ca nu stii la ce nivel te afli , gandeste-te ca foarte multi din tre cei care suntem pe forum joaca doar de cativa ani (3 , 4 ) si asta doar o data sau de doua ori pe saptamana . Deci suntem amatori pe bune . Si eu am avut problema asta la inceput ..."oare cu cat ma vor bate astia ?" gandeam . Dar , dupa ultima intalnire , am ajuns la conluzia ca nu sunt chiar cel mai varza .E adevarat ca altii m-au calcat in picioare da' progresul vine jucand ...asa ca vb. cu baietii si zi-le sa jucati caci sigur vei gasi pe cineva.
              In me the WishMaster
              Blade : 729
              FH : Donic Coppa
              BH : Donic Coppa

              Comentariu


              • #8
                Incurajator ce imi spui Laurentiu, in cazul asta merg inainte si provoc jucatori de ping-pong din brasov sau apropiere . Poate totusi gasesc pe cineva

                Comentariu


                • #9
                  Inca ceva: la ce sectiune a forumului s-ar potriveste o provocare ?

                  Comentariu


                  • #10
                    Cred ca un topic separat , cum am facut si eu
                    ceva gen " Provocare pt Brașov " sau orice nume vrei tu
                    In me the WishMaster
                    Blade : 729
                    FH : Donic Coppa
                    BH : Donic Coppa

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X