Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B CRAIOVA- 9 noiembrie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Multumim nea Dinicescule si cand am renuntat la iarba si am jucat cu soft nu m-am facut de ras chiar am castigat

    Comentariu


    • #52
      Postat în original de Bogdan Raducan Vezi post
      Multumim nea Dinicescule si cand am renuntat la iarba si am jucat cu soft nu m-am facut de ras chiar am castigat
      A ai avut asistenta pe dl. BOBICICA si de aceea ai trecut pe soft sa-ti etalezi jocul complect dar dupa meci erai epuizat.

      Comentariu


      • #53
        Turneul de sambata trecuta a fost o reusita in primul rand prin prezenta unor competitori care au adus un coeficient valoric superior concursurilor precedente. Acele foarte disputate meciuri de 3-2 din fazele superioare au rasturnat destule calcule de moment ale multor concurenti care au vizat accesul spre semifinale.
        Finala fost una corecta. Adica disputata de singurii concurenti care nu s-au impiedicat deloc in etapele anterioare. Si a fost castigata de cine a meritat: Toma Florin, favoritul dat de calculul hartiei.
        Suntem constienti de anumite minusuri ale organizarii. Pe unele ni le-am asumat cu buna stiinta, cel adus in discutie de d-l Dinicescu si care tine de spatiul de joc alocat fiecarei mese in etapele inferioare ne depaseste. Glumind putin, la cat spatiu de joc foloseste dumnealui, data viitoare il vom invita sa-si joace meciurile intr-un tarc care va avea dimensiunile regulamentare lungime-latime si nelimitata in inaltime. Adica in parcarea din curte!
        Altfel, am trimis spre visteria AmaTur suma se 80 lei. Asta pentru ca- desi copiii care au participat au fost tratati altfel si, mai mult, tot ce a insemnat un plus financiar a fost directionat catre sustinerea activitatii celor care ne-au gazduit - a fost un concurs cu TAXA de participare si, consideram ca, fie si pentru faptul ca am mediatizat pe acest forum competitia, trebuie sa contribuim la dezvoltarea circuitului. Chiar daca nimeni nu ne forteaza sa cotizam!
        Ca o paranteza, pentru ca tot se duc discutii despre asa zisul “bir” directionat din taxele percepute de organizatori, solutia pentru ca toata lumea sa fie impacata ar fi simpla: organizatorii care doresc sa-si asume toate cheltuielile si castigurile de pe urma unui turneu sa nu mai apeleze la mediatizarea pe forumul AmaTur, iar conducatorii circuitului sa lase la latitudinea organizatorilor suma pe care o vor directiona. Care nu trebuie sa se raporteze neaparat la numarul de participanti, categoria turneului... Cei mai multi dintre organizatori sunt implicati nu pentru a iesi neaparat in castig si stiu ce trebuie sa faca.
        Ultima editare de bogdandoru; 10.nov.2013, 21:28.

        Comentariu


        • #54
          Dupa incheierea turneului de sambata s-au gasit un tricou si un sort in vestiar. Ambele sunt marca Andro.
          Daca proprietarul mai are nevoie de ele il rugam sa ne contacteze.
          Rudius

          Comentariu


          • #55
            Postat în original de titicostel Vezi post
            Dupa incheierea turneului de sambata s-au gasit un tricou si un sort in vestiar. Ambele sunt marca Andro.
            Daca proprietarul mai are nevoie de ele il rugam sa ne contacteze.
            V-am raspuns pe mesaj privat. Multumesc frumos!
            www.clubarena08.ro

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X