Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

turneu b la dej-open si amatori 23 noiembrie 2013!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de Dan Universal Vezi post
    in urma discutiei cu participantii sau facut 2 grupe de 8 din care sau calificat primi 6
    grupele superioare au fost facute din 6 jucatori din care sau calificat 4
    si tablou elim de 8 !! toata lumea a avut meciuri cat mai multe posibil in functie de clasare turneul sa terminat in jur de ora 15 ,45!! multumesc tuturor !
    93 de meciuri Daca faceati o grupa de 16 erau 120 - poate data viitoare
    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #27
      Felicitari Danut,participanti,invinsi si invingatori.
      Adevarat maraton !

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Dan Universal Vezi post
        sambata23 noiembrie va astept cu drag sa ne incrucisam paletele ,ierburile si antispinurile la dej pt un concurs b dedicat amatorilor si daca vor fi doritori si la open atunci vom face o grupa si de open nr de amatori maxim este de 60! 6 jucatori in grupa nr de mese 10
        nr de openistti maxim admisi este de 18 -21 pe 3 mese ora de incepere este 10 ultima confirmare de inscriere ora 9-45
        taxa de participare 20 ron
        se asigura apa minerala si cafea, ceai
        pt masa o sa avem la dispozitie meniul zilei la 13 ron din partea firmei toast an grill!! si alte sortimente de mancare
        pt loc 1 ,2,3,4, se asigura cupe la amatori si diplome 5-8
        pt open se asigura medali si diplome
        va astept cu drag
        adresa este str marasesti ,grup scolar somes dej !
        aceeasi ca la ultimele concursuri de la dej. org pop danut ! tel 0748352369 !
        multumesc pt lectura si va astept la dej !
        se vor face grupe inferioare de 6 si grupe superioare de 4 conform clasamentului la zi !!
        Din pozele afisate ale castigatorilor,locurile 3 si 4 NU au cupe asa cum este stipulat in anuntul concursului.No offense.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
          Din pozele afisate ale castigatorilor,locurile 3 si 4 NU au cupe asa cum este stipulat in anuntul concursului.No offense.
          in poza asta se vad toate cele 4 cupe.

          - - - Actualizat - - -
          si va asigur ca poza e de ieri, nu e mai veche. pt ca e prima data cand Cont Cosmin tine in mana o diploma ))))))

          Comentariu


          • #30
            Cred ca Doctorul s-a referit la o chestie din care se poate bea sampanie. Si eu vad doar doua, dar as da la schimb una din cupele mele pentru un trofeu cu stelute ca al lui Danut.
            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • #31
              Deoarece am facut comanda pt cupe abia miercuri la acel model de cupe cara au fost pt loc 1 si 2 nu mai aveau in stoc cele pt3-4 am preferat sa iau 2 trofee oricum eu am premiat primii 4 clasati cu cupe si trofee nu ca in alte parti la concursuri a+ unde locul 4 nu ia nimic! ,si au fost diplome pina la locul 8 ! Oricum dle DR se vede ca urmariti sa bagati zanzanie intre forumisti !! No ofense!!
              Ultima editare de Dan Universal; 24.nov.2013, 18:25.
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de florinbn Vezi post
                cred ca doctorul s-a referit la o chestie din care se poate bea sampanie. Si eu vad doar doua, dar as da la schimb una din cupele mele pentru un trofeu cu stelute ca al lui danut.
                facem schimb?:d
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • #33
                  Dupa cum il stiu eu, Danut isi da si sufletul pentru a-i multumi pe toti participantii. Asa ca, nu merita sa-l criticati doar pentru faptul ca e pretentios si orgolios.
                  Acelasi lucru este valabil si pentru Gelu Vladoiu.
                  Sunt doi oameni extraordinari. Pacat ca nu se cunosc mai bine.

                  Comentariu


                  • #34
                    ma, vezi ca scrie ca trebuia sa dai si ceai,mie de ce mi ai dat numai cafea?copii de gradinita,ce povesti au uni din lipsa........

                    Comentariu


                    • #35
                      am dat ceai ...de prune..
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de Dan Universal Vezi post
                        am dat ceai ...de prune..
                        Ceaiul a fost fiert o data sau de 2 ori?

                        Comentariu


                        • #37
                          eee... de 2 ori 55 grade ca de e din ardeal
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X