Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trofeul Veteranilor - Topoloveni - 30 noiembrie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Dascalasu Viorel 40-50 ani

    Comentariu


    • #27
      Cu scuzele de rigoare pentru off-topic, am auzit ca ar fi un miniturneu pe 1 decembrie la scoala 19 din Gavana, dar despre care nu am gasit nimic pe net. Stie cineva mai multe? Multumesc!
      Blade : Butterfly Omar Assar
      FH: Xiom Omega V Pro
      BH: Xiom Omega V Tour

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Remus82 Vezi post
        Cu scuzele de rigoare pentru off-topic, am auzit ca ar fi un miniturneu pe 1 decembrie la scoala 19 din Gavana, dar despre care nu am gasit nimic pe net. Stie cineva mai multe? Multumesc!
        Este un turneu pentru copiii pana la clasa a 8-a, duminica, 1 decembrie 2013, incepand cu ora 09.00.
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #29
          Se retrage Dima Nicu. Salutari tuturor veteranilor si bafta la concurs.

          Comentariu


          • #30
            Niculescu Daniel Pitești 48
            Sorescu Gabriel Pitești 48

            Comentariu


            • #31
              Se retrage Bruchiu Doru

              Comentariu


              • #32
                Imi cer scuze sint nevoit sa ma retrag ,Dan Petrov.

                Comentariu


                • #33
                  Butan Marius,Stefanesti,jud.Ag.:>50 ani.

                  Comentariu


                  • #34
                    Clasamente finale:
                    Titlul de cel mai varstnic participant: EUGENIU SINESCU
                    La peste 70 de ani:
                    1. Pietris Nicolae
                    2. Arsenie Mihai
                    3. Rizescu Gheorghe
                    4. Sinescu Eugeniu
                    5. Dutu Constantin
                    6. Sufletel Emil
                    Categoria 60-70 ani:
                    1. Dinulescu Tanase
                    2. Preda Nicolae
                    3. Doba Vasile
                    4. Dinicescu Ion
                    5. Darmaz Ion
                    6. Tudose Ilie
                    www.clubarena08.ro

                    Comentariu


                    • #35
                      La 40 - 50 ani:
                      1. Vasiliu Remus
                      2. Navacioiu Marian
                      3-4. Motoroi Costi si Parvan Vali
                      la 50-60 ani:
                      1. Petrescu Liviu
                      2. Dumitru Traian
                      3-4. Iancu George si Dobre Titus
                      www.clubarena08.ro

                      Comentariu


                      • #36
                        Bravo Sorine!ca de obicei esti la mare inaltime cu informatiile,ceea ce nu pot sa spun de toata lumea acelasi lucru care organizeaza competitii....cel mai bun exemplu negativ-VIVASPORT...o sa spuneti ca am ceva cu ei. ca am plecat de acolo(sau,ca m-au dat afara))))))asa cum a mai dus vorba un baietas de prin Amatur)sau,ca nu mi-au dat toti banii pe concediu.......NU,nu este adevarat,dar n-au nimic in comun cu activitatea de Amatur......au avut pina si-au facut( si inca mai fac)reclama la magazazin si la sala.......ceva informatii,poze,grupe.ETC de la vreun concurs organizat de Viva unde nu este chemat Dan Bodeanu ati vauzt?!? eu n-am vazut,poate ca am orbu gainii......REPET....n-am absolut nimic cu ei(sunt super multumit ca am plecat de acolo)dar,ce fac ei nu este Amaturism....cu cea mai mare stima pt. ce inseamna miscarea AMATURIST....V.Fodoran

                        Comentariu


                        • #37
                          Felicitari domnului Sorin Batirca pentru organizarea unui turneu foarte reusit! La categoria 50-60 la care am concurat am nimerit intr-o grupa in care cei 4 care s-au calificat mai departe, in final au ocupat tot podiumul, in frunte cu d-l. Liviu Petrescu. Nu degeaba in cele 5 meciuri ale mele nu am castigat decat 1 set si acela la celalalt competitor care nu s-a calificat din inferioare. Felicitari jucatorilor din Mioveni care au plecat cu 3 cupe. Locul 1 la categoria 40-50, locul 1 la categoria 50-60 si locul 3 la categoria 70+. Sa ne vedem sanatosi peste o saptamana la Brașov!
                          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                          FH: Butterfly - Dignics 80
                          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de vasile fodoran Vezi post
                            Bravo Sorine!ca de obicei esti la mare inaltime cu informatiile,ceea ce nu pot sa spun de toata lumea acelasi lucru care organizeaza competitii....cel mai bun exemplu negativ-VIVASPORT...o sa spuneti ca am ceva cu ei. ca am plecat de acolo(sau,ca m-au dat afara))))))asa cum a mai dus vorba un baietas de prin Amatur)sau,ca nu mi-au dat toti banii pe concediu.......NU,nu este adevarat,dar n-au nimic in comun cu activitatea de Amatur......au avut pina si-au facut( si inca mai fac)reclama la magazazin si la sala.......ceva informatii,poze,grupe.ETC de la vreun concurs organizat de Viva unde nu este chemat Dan Bodeanu ati vauzt?!? eu n-am vazut,poate ca am orbu gainii......REPET....n-am absolut nimic cu ei(sunt super multumit ca am plecat de acolo)dar,ce fac ei nu este Amaturism....cu cea mai mare stima pt. ce inseamna miscarea AMATURIST....V.Fodoran
                            Ai dreptate Vasile cu Viva ca nu sint amaturisti,pai sint profesionisti,nu cu tine au ajuns in divizia A si acum se bat pentru super liga

                            Comentariu


                            • #39
                              Mutumiri oranizatorului acestui turneu dn Sorin pentru ospitalitatea pe care ne a primit ca de obicei cu sarmalute si mamaliguta si pt caldura din suflet nu ca altii nu dau nume....se stiu ei mai bine care o fac numai pt bani,mutumim si veteranilor de la care mai avem totusi ceva de invatat si pentru cei care au lipsit de la acest concurs postez citeva imagini cu veteranul tenisului romanesc PIETRIS NICOLAE LA MULTI ANI.......
                              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	20131130_094747.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,7 KB 
ID:	769441Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	20131130_094752.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,2 KB 
ID:	769442Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	20131130_123259.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,6 KB 
ID:	769443
                              Ultima editare de florinnedelcu; 30.nov.2013, 21:26.

                              Comentariu


                              • #40
                                Indiferent sub ce forma au fost comentariile, tin sa-i multumesc lui Florin pt filmari!

                                Comentariu


                                • #41
                                  mersi.....nicu
                                  Ultima editare de florinnedelcu; 01.dec.2013, 20:00.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Poze de la Trofeul Veteranilor.
                                    www.clubarena08.ro

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Postat în original de Dragomir Paul
                                      De din vale de Galați,
                                      Plin de tuica si carnati
                                      Ma grabesc acum sa vin
                                      Sunt ... Nea' Dutu Constantin
                                      P.S. : 70+
                                      Postat în original de Sorin Botirca
                                      Sa-nteleg ca Nea` Dutu avu cate o sticla si la dus si la-ntors? Tii, da` ce viata ne-asteapta la +70...
                                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                        Sa-nteleg ca Nea` Dutu avu cate o sticla si la dus si la-ntors? Tii, da` ce viata ne-asteapta la +70...
                                        La categoriile 60-70 si peste 70 au fost premiati toti participantii!
                                        www.clubarena08.ro

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Si pentru ca Premiul Special de cel mai varstnic participant a fost acordat d-lui Eugen Sinescu - 80 ani, postez un filmulet realizat sambata cu o parte din partida dumnealui cu dl. Constantin Dutu din Galați.
                                          www.clubarena08.ro

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Ai filmat in reluare Sorine

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Postat în original de dantim Vezi post
                                              Ai filmat in reluare Sorine
                                              Sa dea Dumnezeu sa ajungem sa ne filmeze cineva si pe noi in reluare!
                                              www.clubarena08.ro

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                daca ar filma toti participantii..... ce bine ar fi

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Finala Vasiliu vs Navacioiu set 3

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                                                    Si pentru ca Premiul Special de cel mai varstnic participant a fost acordat d-lui Eugen Sinescu - 80 ani, postez un filmulet realizat sambata cu o parte din partida dumnealui cu dl. Constantin Dutu din Galați.
                                                    atunci când am găsit din întâmplare pe forum discuțiile după turneul de anul trecut am scris acolo că ar fi bine să-l aduceți pe domnul Eugen Sinescu anul acesta la turneu, chiar de-ar fi să-l aduceți de acasă fără voia lui
                                                    acum văd cu surprindere, dar și cu bucurie, că domnul Sinescu a fost prezent și la 80 de ani la sală, ba chiar a și jucat...
                                                    iar după ce am urmărit scurtul filmuleț postat aici, parcă mi-e ciudă că nu pot âmbătr?ni mai repede!!!
                                                    stimați domni, poate eu să-mi fi pierdut mințile, și nu m-aș supăra dacă cineva mi-ar spune asta acum, dar mă gîndesc ce frumos ar fi fost ca domnul Sinescu să fi fost invitat la Brașov la turneul final și să fi jucat măcar un set cu Andrei Tomică...! cineva să fi filmat setul, iar acesta să fi rămas imaginea de căpăt?i a AmaTurului pentru totdeauna... alături de „partea scrisă”, reprezentată de acel frumos „crez al AmaTur” scris de cineva cu porecla „Cian Lu”...!
                                                    eu vreau pe marginea acestui film să vă rog:
                                                    1. să-i urați domnului AMATURIST EUGEN SINESCU și din partea mea mulți ani de viață înainte, absolut toți în mișcare...
                                                    2. să aveți mare grijă de genunchii dumnealui
                                                    3. să-i transmiteți că, începând de astăzi de la prânz, am pe masă lângă mine o carte inspirată doar de AmaTur și scrisă pentru amaturiști și pentru cine vrea să știe ce „minuni” mai fac amaturiștii, iar în cartea asta există, într-o poezie, 2 strofe dedicate unui amatorist adevărat numit Eugen Sinescu!!!
                                                    (scriu ceva în paranteză, pentru că veni vorba de poezie: Sorin Botirca are și el 2 strofe acolo )
                                                    vă mulțumesc anticipat...
                                                    AdiMucu

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X