Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cazul Mihaelei Steff

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de the spy
    Buna Adytzu...
    Ne cunoastem? Daca da, da-mi un mesaj pe privat sau un mail ca sa nu incarcam forumul inutil.
    Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
    FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
    BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

    Comentariu


    • #27
      Poti fi mai explicit??? Te rugam!..Ce legatura au darurile oferite de cine???...Pana la urma si acesta este un gest frumos fata de copii.antrenori,cluburi...fata de oricine..este un gest probabil facut din buzunarul respectivului,de ce nu vrei sa apreciezi........indiferent de nuanta pe care vrei tu sa o creezi,care e problema?Ai incercat tu personal sa faci asemenea gesturi?
      Cat tine de reclama...pot sa te asigur ca au de ajuns,atata timp cat si-au creat-o prin rezultatele remarcabile obtinute de ei sau ele....nu-ti face probleme.

      Comentariu


      • #28
        Nu pot decat sa ma bucur ca Mihaela a revenit la nationala,rezultatul s-a vazut imediat victorie in Ucraina si calificare la europene,chiar daca nu de pe primul loc ceea ce ne crea avantaje dar totusi suntem acolo,avem nevoie de Misu mai ales ca s-a introdus la Olimpiada proba pe echipe pentru prima oara in istoria olimpiadelor,ce zici Otilia,e o provocare pentru tine,la 37 de ani sa castigi o medalie olimpica,eu cred ca Otilia si Misu in forma maxima pot obtine un loc pe podium,ca o fi argint ca o fi bronz,pentru ca aurul e dat deja.

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de pingpong
          Nu pot decat sa ma bucur ca Mihaela a revenit la nationala,rezultatul s-a vazut imediat victorie in Ucraina si calificare la europene,chiar daca nu de pe primul loc ceea ce ne crea avantaje dar totusi suntem acolo,avem nevoie de Misu mai ales ca s-a introdus la Olimpiada proba pe echipe pentru prima oara in istoria olimpiadelor,ce zici Otilia,e o provocare pentru tine,la 37 de ani sa castigi o medalie olimpica,eu cred ca Otilia si Misu in forma maxima pot obtine un loc pe podium,ca o fi argint ca o fi bronz,pentru ca aurul e dat deja.

          hmmmmmmmmm, bine-ar fi!

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X