Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dilema

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dilema

    Salut sunt sabin am 14 ani si sunt un impatimit al acestui frumos sport. De curand am cheltuit o buna parte din banii mei pe un butterfly schlager gold. Cand am citit acest forum mi-am dat seama ca mai bine nu cumparam o paleta dea gata . Acum ce ar trebui sa fac sa enervez parintii si sa cer niste fete de ziua mea si sa imi iau un lemn mai incolo sau sa las asa cum e pana imi mai perfectionez stilul si sa investesc mai tarziu in echipament nou?


    Am uitat sa spun ca am un joc all-round spre ofensiv... cred ca nu pot face o caracterizare mai buna...
    Wood : LKT Instinct +
    FH: LKT XT PRO 2.0
    BH: Butterfly Tackfire Drive 2.1/Armstrong Attack 8 1.5

  • #2
    Ia-ti niste fete second, ca iesi cu 40-50 de ron perechea, dezlipesti fetele de pe lemnul ala si le schimbi cu celelalte si apoi poti trece usor catre fete noi si apoi catre lemn nou in decursul unei perioade oarecare, sau vinzi paleta cu totul si iei ceva profi chiar si second.

    Comentariu


    • #3
      Mersi de sfat, dar nu cred ca as avea incredere in mine sa fac asa ceva , adica sa dezlipesc fetele si dupa aia sa le relipesc avand in vedere ca sunt neindemanatic prin definite Si unde gasesc fete second?? am vazut cateva pe acest forum dar ies la mai mult de 40-50 ron perechea si chiar nu am bani multi acum
      Wood : LKT Instinct +
      FH: LKT XT PRO 2.0
      BH: Butterfly Tackfire Drive 2.1/Armstrong Attack 8 1.5

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X