Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU B" - Cluj - Amatori-"A" -21.12.2013 - Campionatul Judetean CLUJ

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Dragan Mihai - Bistrița/Cluj(de 7 ani)

    Comentariu


    • #27
      David Zoltan ....Cluj la Amatori
      BTY-----Fx 05

      Comentariu


      • #28
        Chis bogdan adrian amatori - cluj napoca

        Comentariu


        • #29
          Tamas KORABIAN-Cluj
          Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

          Comentariu


          • #30
            m-a sunat 'Bal Adrian - Gherla' sa il inscriu. nu stie sigur ca poate ajunge dar puteti sa il sunati vineri sau sambata dimineata pe 0723539953

            Comentariu


            • #31
              daca nu este nimeni la open ma retrag ,imi pare rau:
              SPALLER TIBERIU ,multa bafta si SARBATORI FERICITE ! LA MULTI ANI !!!!!

              Comentariu


              • #32
                Sava Petru - Cluj - amatori

                Comentariu


                • #33
                  De la Constanța, Medeleanu Stefan

                  De la Cluj, Iusan Mircea-Vasilica

                  La buna vedere!

                  Comentariu


                  • #34
                    se inscrie Puscas Arpad din Gherla
                    dacă mă primiți , mai vin sa iau o cupă

                    Comentariu


                    • #35
                      sorin ticky - cluj - amatori

                      Comentariu


                      • #36
                        Naiba Dragos
                        Iaru Horatiu
                        Zhang Jike
                        05
                        05FX

                        Comentariu


                        • #37
                          Dan Manzat cluj napoca
                          Lemn: Lin Gaoyuan ALC
                          ​FH: Dignics 05
                          BH: Dignics 05

                          Comentariu


                          • #38
                            Se retrage Vari Bela.

                            Comentariu


                            • #39
                              Se retrage Adrian PASCU.
                              Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                              Comentariu


                              • #40
                                campion judetean in acest an este dl POP ZOLTAN SI LOCUL 2 TOT DIN DEJ CONSIDERAT VIITOR CAMPION suciu cristian dej cei 2 au scos jucatori valorosi de la cluj !! cum ar fii Suciu Cristian -Radu Serban -3-1 si Pop Zoltan Moldovan Ioan -3-2 iar diN Gherla locul 4 Puscas Arpad - gherla !! felicitari celor fruntasi si organizatorilor !! anul acesta a fost a Dejenilor !! ne vedem la anu din pacate eu am jucat f prost si am pierdut cu Horatiu primele 8 locuri . felicitari si lui Horatiu pt jocul facut dar mai ales lui Cristi Suciu pt victoria impotriva dlui Serban !! sarbatori fericite si la multi ani!!
                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                Comentariu


                                • #41
                                  turneu foarte bine organizat cupa este frumoasa si cu locul 4 e ok acum, data viitoare o sa joc pentru locul 1/2 acolo este locul celor din Gherla . va doresc sarbatori fericite tuturor . www.arpiantik.ro

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de antiko Vezi post
                                    turneu foarte bine organizat cupa este frumoasa si cu locul 4 e ok acum, data viitoare o sa joc pentru locul 1/2 acolo este locul celor din Gherla . va doresc sarbatori fericite tuturor . www.arpiantik.ro
                                    In cazul in care nu dai de mine in eliminatorii...
                                    Zhang Jike
                                    05
                                    05FX

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      ha ha ha si ho ho ho.e buna gluma
                                      - - - Actualizat - - -
                                      ai avut noroc azi
                                      - - - Actualizat - - -
                                      www.antiko.ro

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        U n turneu de traditie organizat ireprosabil de Domnul Radu Serban ajutat de Domnul Rusu Stefan, ma bucur ca azi am reusit sa fiu mai concentrat si sa-mi asum mai multe riscuri in joc de data aceasta mia reusit cu toate ca multe meciuri au fost la limita , felicit toti participantii la turneu si la anul sper sa fie mai numerosi si cel mai bun sa castige; PREFER PRIMII 4 SA FIE SI LA ANUL din localitatile DEJ si GHERLA , nu de alta dar Clujenii in ultimii ani au castigat aproape cam tot ce se putea castiga, acum va trebuii sa lase cupele provincilor, ce mai HOW IS THE BOSS?... I am the BOSS, 2013, La multi ani tuturor.

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Multumesc domnilor Radu Serban si Rusu Etefan, pentru efortul depus de a organiza acest turneu . Toata stima .
                                          - - - Actualizat - - -

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Felicitari Zoli si la mai multe !

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Multumesc Nea DENY.

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Un turneu frumos,bine organizat cu premii superbe....

                                                Comentariu


                                                • #49

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                                    campion judetean in acest an este dl POP ZOLTAN SI LOCUL 2 TOT DIN DEJ CONSIDERAT VIITOR CAMPION suciu cristian dej cei 2 au scos jucatori valorosi de la cluj !! cum ar fii Suciu Cristian -Radu Serban -3-1 si Pop Zoltan Moldovan Ioan -3-2 iar diN Gherla locul 4 Puscas Arpad - gherla !! felicitari celor fruntasi si organizatorilor !! anul acesta a fost a Dejenilor !! ne vedem la anu din pacate eu am jucat f prost si am pierdut cu Horatiu primele 8 locuri . felicitari si lui Horatiu pt jocul facut dar mai ales lui Cristi Suciu pt victoria impotriva dlui Serban !! sarbatori fericite si la multi ani!!
                                                    daca jucau jucatori adevarati din judetul Cluj, nici macar nu vedeati mingile jucatorilor din Dej si Gherla, vi so urcat democratia la cap
                                                    - - - Actualizat - - -
                                                    Postat în original de dinazol Vezi post
                                                    U n turneu de traditie organizat ireprosabil de Domnul Radu Serban ajutat de Domnul Rusu Stefan, ma bucur ca azi am reusit sa fiu mai concentrat si sa-mi asum mai multe riscuri in joc de data aceasta mia reusit cu toate ca multe meciuri au fost la limita , felicit toti participantii la turneu si la anul sper sa fie mai numerosi si cel mai bun sa castige; PREFER PRIMII 4 SA FIE SI LA ANUL din localitatile DEJ si GHERLA , nu de alta dar Clujenii in ultimii ani au castigat aproape cam tot ce se putea castiga, acum va trebuii sa lase cupele provincilor, ce mai HOW IS THE BOSS?... I am the BOSS, 2013, La multi ani tuturor.
                                                    poa
                                                    poate hu is sti tu cine
                                                    Ultima editare de muntean mircea; 21.dec.2013, 22:47.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X