Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU B" - Cluj - Amatori-"A" -21.12.2013 - Campionatul Judetean CLUJ

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Mircea din cate cunosc turneul a fost organizat pentru toti jucatorii de tenis de masă din judetul Cluj, care sau prezentat au fost jucatori de prestigiu laureati cu multe cupe castigate gen D-l RADU SERBAN, D-l MOLDOVAN SI ALTI,nu inteleg ce te deranjeaza ,oricine a dorit sa participe chiar si din alte judete au fost bine primiti,... cred ca te roade invidia ca tu doar poti visa la trofee de acest gen, in Baia Mare esti victima sigura iar cat ai locuit in Dej la fel nu te poti lauda cu trofeu Campion Judetean 2013,cand vei reusi anunta-ma , pana atunci MUCLES . lASA-NE SI PE NOI PROVINCIALII din Dej si Gherla sa ne bucuram de o seara frumoasa castigata la masa de tenis si la anul poti si tu participa si daca joci finala JOS PALARIA ... DAR ...VISE TUTI pentru tine.

    Comentariu


    • #52









      - - - Actualizat - - -








      Comentariu


      • #53
        Postat în original de dinazol Vezi post
        Mircea din cate cunosc turneul a fost organizat pentru toti jucatorii de tenis de masă din judetul Cluj, care sau prezentat au fost jucatori de prestigiu laureati cu multe cupe castigate gen D-l RADU SERBAN, D-l MOLDOVAN SI ALTI,nu inteleg ce te deranjeaza ,oricine a dorit sa participe chiar si din alte judete au fost bine primiti,... cred ca te roade invidia ca tu doar poti visa la trofee de acest gen, in Baia Mare esti victima sigura iar cat ai locuit in Dej la fel nu te poti lauda cu trofeu Campion Judetean 2013,cand vei reusi anunta-ma , pana atunci MUCLES . lASA-NE SI PE NOI PROVINCIALII din Dej si Gherla sa ne bucuram de o seara frumoasa castigata la masa de tenis si la anul poti si tu participa si daca joci finala JOS PALARIA ... DAR ...VISE TUTI pentru tine.
        cind cistigam eu cupe si trofee tu nici nu jucai tenis,dar nu m am laudat niciodata,cit despre victima sigura deocamdata eu cind joc cu tine nu prea pierd,de invidie nici pe departe nu poate fi vorba,pentru ca eu joc de placere,si la voi nu imi place ca nu va stiti lungul nasului mai ales cind cistigati,apoi nu mai incape nimeni de voi,pina acuma nu te am prea vazut sa scri nimic pe forum de asta ma mir,si cu asta am incheiat povestile
        Ultima editare de muntean mircea; 22.dec.2013, 08:05.

        Comentariu


        • #54

          - - - Actualizat - - -
          No,cum stati cu cumparaturile de Craciun?
          - - - Actualizat - - -
          http://www.catchy.ro/craciun-de-casierita/52582
          - - - Actualizat - - -
          E seara de Ajun și eu sunt țintuită aici. Mișu e acasă, cu nesimțita de mă-sa, sper să le stea sarmalele în g?t amîndurora. Incredibil ce tupeu pe hoașcă, după ce că-i țin progenitura acasă pe banii mei să studieze, să se facă avocat, și eu scanez isteric c?rnați și mezeluri 12 ore pe zi, și în seara de Crăciun, auzi, să ?nvăț să ?i fac sarmale, că el așa a fost ?nvățat acasă, că fără miros de sarmale în casă nu se simte că a venit Crăciunul!!! Vrăjitoareo, eu sunt vegetariană, fă-i tu sarmale, dacă l-ai făcut așa pretențios și cu gusturi alese și băgați în voi carne tocată până vă ies bube la gură. Pff, că era să bat de două ori caserola ăsteia cu ciuperci și la ce coadă e, iar mă înjurau țăranii aștia, că pe toți i-au apucat acum cumpărăturile, zici că le-a dat tuturor Noe sms și i-a anunțat că vine potopul. Ce faceți, băi, cu atâta mîncare, înecaților? Că poim?ine deschidem iar. Când haliți toate mizeriile astea?
          – 445 de lei, doamnă. Mai poftiți pe la noi! Sărbători fericite!
          ‘Re-ai a dracu’, cu ciupercile tale! Tâmpiții ăștia zici că nu mănîncă decât de Crăciun. Oare ce or avea în cap când se bulucesc așa să cumpere atâta mîncare. Oare toți așteaptă zeci de musafiri? Păi, și ăia care sunt musafirii lor, ăia de ce mai cumpără, că doar se duc și crapă în ei la alții? Ai, fir-ai să fii, tu, Mișule, cum stai tu acasă tolănit pe canapea cu mă-ta aia deșteaptă cu tot, să ?ți ție de ur?t cât scanează proasta juma’ de magazin pentru burtoșii ăștia.
          – Fiți amabil, produsul acesta nu are cod de bare, sunteți drăguț să așteptați până chem o colegă să ne ajute?
          âmbuibații naibii!
          – îmi pare rău, asta e procedura, durează un pic, știu că vă grăbiți, și domnii din spate se grăbesc.
          Grăbiți-vă, că eu nu mă grăbesc. Eu am toaaată noaptea la dispoziție. Mie îmi face plăcere să vă servesc pe toți. De fapt, mai chemați-vă și rudele, am chef să stau peste program în seara asta, că mie și așa nu îmi place Crăciunul. Pe Mișu îl găsesc afumat, oricum, și pe mă-sa grijulie lângă el, să ?nvelească odorul, în caz că adoarme cu telecomanda și paharul în m?nă. Ce aveți aici? Doar 7 kile de carne și c?rnați, 5 p?ini, 5 kile de roșii, 4 cozonaci fără gust, 10 ciocolate, 10 pungi de alune, două baxuri de doze de bere, un bax de cola, 7 sticle de vin, două de whiskey, un lichior pentru soție, tot ce am avut la promoție cu brazi și zurgălăi, bomboane de pom, conserve și pop-corn. Păi, parcă ieri ați mai luat încă pe atât sau aveți parastas?
          – 653 de lei, vă mulțumim frumos! Sărbători fericite!
          Craciun supermarket
          Ce sărbători fericite, la ce fețe au ăștia, să mor dacă am văzut vreunu’ fericit. Uite-i pe ăștia doi, au verighete, pun pariu că nu au nici 3 ani de mariaj și ce sc?rbiți se uită unul la altul. Doamna și-a pus șampanie în coș, e âmbrăcată bine, aș zice că e avocată cu cabinet, de care vrea și Mișu al meu să se facă. Sigur au casă mare, cu brad artificial și jeep. Și el o înșală, fii atentă cum butonează telefonul și se uită în jur neliniștit. Te-am prins, bengosule, o înșeli, ai? Siiigur ai vreo blondă planturoasă, faceți amor pe la birou și prin hoteluri, după cum te văd, te-ai săturat de aschimodia asta acră. Și acum suferiți, planturoasa cu burtosul ei acasă, tu cu aschimodia la cumpărături, dar m?ine ?i spui uscăturii ceva și fugi să te vezi cu amanta. Ah, ce i-aș face eu lui Mișu al meu, să mă înșele, eu să dau rest aici 12 ore pe zi, și el să se tăvălească cu vreuna..
          – îmi cer scuze, am bătut de două ori plasa, mai luați una sau așteptați să o scad? îmi cer iertare…
          Mi-o fi luat neterminatul ăla vreun cadou? Găsesc ceva sub brad sau îl găsesc doar pe el beat la mă-sa în poală? Mișu ăsta nu mă apreciază, să mor eu. Băi, eu sunt absolventă de Comunicare, băi, și comunic cu t?rtanii ăștia, le urez sărbători fericite la toți nefericiții până mi se strepezesc dinții ca să plătesc chiria și să îl țin acasă pe el! Avea dreptate mama, trebuia să îmi găsesc și eu un băiat cu bani, să mă țină în puf, să stau și eu toată ziua la spa și la cosmetică, să îmi pun unghii false cu brăduț, cum are cucoana asta, să mă duc cu fetele la cafea, la mall la shopping, să o ard ca o șmecheră, nu ca o sclavă, ai Mișule, care o mai fi proasta să te ție cum te țiu eu?! Dar îl iubesc pe nemernic, ce să fac, așa linge-blide, coate-goale, mațe-fripte cum e și atașat de mă-sa de parcă e fra-su geamăn al lui Oedip. Ah, că de mă-sa nu o să scap eu ușor, dar nici nu mă las. Cum o sună plângăciosul ăsta, numa’ în fustele ei ar sta, că îmi vine să mă descalț și să îl bat cu papucul când îl văd așa miorlăit și fleorțăit, păi, bărbat ești tu sau savarină? Na, că ăsta burdihănos e ultimul pe azi. Afară e noapte, la copiii cuminți a venit Moșul, la Mișu a venit mă-sa, eu mai am până ajung acasă. Să vezi trafic acu’, o să îngheț până vine autobuzul, ajung după unșpe acasă, n-aș mai ajunge! Sper că miroase a sarmale, că altfel cum simt că a venit Crăciunul?! Ăsta a venit după bere, uite câtă bere poate să cumpere, ?i e frică să nu rămână nebăut de Crăciun, nu auziți mă că deschidem iar poim?ine? Tot aici mă găsești, umflatule!
          – Crăciun fericit și dumneavoastră!

          Comentariu


          • #55















            - - - Actualizat - - -












            Comentariu


            • #56

              Comentariu


              • #57
                Ultimele filmulete...







                Vă urez SĂRBĂTORI FERICITE!

                Comentariu


                • #58

                  - - - Actualizat - - -

                  - - - Actualizat - - -

                  - - - Actualizat - - -

                  - - - Actualizat - - -

                  - - - Actualizat - - -

                  Comentariu


                  • #59
                    Postat în original de muntean mircea Vezi post
                    cind cistigam eu cupe si trofee tu nici nu jucai tenis,dar nu m am laudat niciodata,cit despre victima sigura deocamdata eu cind joc cu tine nu prea pierd,de invidie nici pe departe nu poate fi vorba,pentru ca eu joc de placere,si la voi nu imi place ca nu va stiti lungul nasului mai ales cind cistigati,apoi nu mai incape nimeni de voi,pina acuma nu te am prea vazut sa scri nimic pe forum de asta ma mir,si cu asta am incheiat povestile
                    Cred ca ori cine isi poate exprima bucuria clasari pe podiumul de onoare al ori carei competiti indiferent de localitate.
                    Meritul celor din Dej si al celor de la Gherla cu atat mai mare ca au reusit sa treaca de mai bine cotati colegi din Cluj.
                    Cu atat mai mult ca la acest concurs au participat doar amatori adevarati.
                    Acest lucru datorandu-se organizatorilor R.S. + S.R. petru care merita felicitari si la cat mai multe astfel de tunee!
                    Sarbatori fericite.

                    Comentariu


                    • #60

                      - - - Actualizat - - -

                      - - - Actualizat - - -

                      - - - Actualizat - - -

                      - - - Actualizat - - -

                      - - - Actualizat - - -

                      - - - Actualizat - - -

                      - - - Actualizat - - -

                      - - - Actualizat - - -

                      - - - Actualizat - - -

                      - - - Actualizat - - -

                      - - - Actualizat - - -

                      Comentariu


                      • #61
                        fantastic,nici daca eram in sala nu vedeam atatea meciuri!
                        multumim.

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X