Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Master cup braila (28.12.2013)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari organizatorilor, chiar si lui Roman Iulian care a facut un meci pe cinste. De regula nu il felicit pe Iulian pt ca m-a obisnuit cu victoriile, numai ca de data aceasta, stiind ca sansele sunt reduse (intalnirea in primii 8 cu Vio), precum si faptul ca are nevoie de bani (premiul de 500-open) ca de aer, a preferat sa joace tenis, fapt pentru care a ales Masters.

    Sistemul amestecat este frumos colorat, numai ca surprizele se tin lanț. In decembrie s-a propus un sistem asemanator si in amatur,...bine ca s-a aratat ce si cum.
    Multumim CS Lipan, felicitari adevaratilor jucatori!
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • Felicitari Marius,felicitari echipa organizatorica pt toate eforturile si felicitari majoritatea jucatorilor care ne-au oferit atitea meciuri frumoase in filmariile postate.Unele sunt dea dreptul spectaculoase.Bravo
      Felicitari Liviu (Chetronie) pentru victoria frumoasa impotriva lui Bodeanu Mihai, care totusi a luat locul 1 la Open...cred ca este un miracol cand un jucator de media 13 (amator) invinge un jucator care obtine locul 1 la open.
      Cel putin Liviu si-a jucat sansa.
      Ce sa-i faci, din păcate se mai intamplă si asa ceva.
      Deci sistemul de grupe amestecat, cum ar fi vrut sa se facă si-n Amatur, nu cred ca este recomandat,...SURPRIZE! SURPRIZE !!!!!!!

      Comentariu


      • Comentariu


        • Felicitari Marius, felicitari echipa organizatorica, meciuri frumoase si spectaculoase. Bravo tuturor participantilor.
          Multumim CS Lipan Brăila.
          blade: Zhang Jike Super ZLC
          fh: Butterfly Tenergy 05
          bh: Dr. Neubauer Killer

          Comentariu


          • O competitie reușită,felicitari organizatorilor,am sa revin cu placere la Brăila!
            - - - Actualizat - - -
            Multumim pentru filmari! Super!
            Liviu Petrescu

            Comentariu


            • Felicitari CS Lipan pentru concurs,atmosfera foarte frumoasa,gazdele primitoare. Noi ne-am simtit excelent si cu siguranta vom veni si in februarrie. Multumim domnului Lipan care a fost in mijlocul nostru si a organizat totul foarte bine . In ceea ce priveste concursul ,au fost meciuri frumoase si desi am fost putin suparat ca am pierdut meciul cu domnul Petrescu pe final, chiar daca am condus in decisiv cu 6-2 si 8-6,vreau sa va spun ca mai rau mi-a parut pentru Roman ca a pierdut pentru ca merita sa castige.A jucat foarte bine, nu a cedat desi cu domnul Sterea e foarte greu sa depasesti complexul la masa de joc.Oricum am observat ca Roman e singurul care poate castiga in fata domnului Sterea. Am tinut cu Roman pentru ca oricum d-nul Sterea a castigat de atatea ori si era ceva frumos, inedit,dar probabil ca pe final acolo a lipsit ceva.Feliciitari Brăila !
              Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

              Comentariu


              • Lungu C - Petrescu

                Enciu A - Petrescu

                Bodeanu D - Radu C

                Durdun G - Ion Marius

                Ion Marius - Lungu Cosmin

                Pintilie Nela - Zainescu Corneliu

                Radu Costica - Ion Marius

                Sterea V - Roman I

                Sterea V - Pintilie Nela

                Sterea Viorel - Durdun Gheorghe

                Sterea V - Petrescu
                Blade : Butterfly Timo Boll W7
                FH: Cornileau Target GT
                BH:
                Cornileau Target GT
                Tel : 0752 155 898



                Comentariu


                • Felicitari castigatorilor si organizatorilor. Multe multumiri lui Doru Lipan, care a facut posibil acest eveniment si care s-a ingrijit pe toata durata zilei sa nu ne lipseasca nimic. Pentru mine a fost ca un al doilea Craciun, petrecut printre ai mei, acasa.
                  Multumesc inca o data si doresc tuturor un An Nou cu sanatate si cat mai multe impliniri !

                  Comentariu


                  • Multumim Wischegg pentru filmari,cred ca a fost un efort destul de mare si pt tine!
                    Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                    Comentariu


                    • este primul turneu la care beneficiem de atatea meciuri filmate/postate, meciuri foarte tari si frumoase ..bravo
                      poate vedem si un clasament final
                      "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                      Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                      BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                      Comentariu


                      • W, multumim mult pentru filmari !

                        Comentariu


                        • Postat în original de raducu Vezi post
                          W, multumim mult pentru filmari !
                          Mi-a facut placere !
                          - - - Actualizat - - -
                          Postat în original de silvinio13 Vezi post
                          Multumim Wischegg pentru filmari,cred ca a fost un efort destul de mare si pt tine!
                          Ma bucur ca am avut ce filma Meciuri foarte foarte frumoase !
                          Blade : Butterfly Timo Boll W7
                          FH: Cornileau Target GT
                          BH:
                          Cornileau Target GT
                          Tel : 0752 155 898



                          Comentariu


                          • Postat în original de viorel.andrei Vezi post
                            poate vedem si un clasament fina
                            - - - Actualizat - - -
                            1.Sterea Viorel,2.Petrescu Liviu,3.Durdun Gheorghe,4.Enciu Alexandru
                            Blade:Andro Fibercomp
                            Fh:Butterfly Bryce fx
                            Bh:Joola Badman Reloaded ox

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X