Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Club Arena 08 Topoloveni are antrenor de elita

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Club Arena 08 Topoloveni are antrenor de elita

    Dragi colegi din Amatour,

    Imi face o deosebita placere sa va anunt ca am reusit ca la Topoloveni, dupa ce am facut achizitia de mese si celelalte echipamente necesare tenisului de masa (cei care au fost la Turneul din iulie cunosc deja acest lucru), sa punem o noua piatra la temelia viitorului club de tenis de masă prin aducerea unui MARE ANTRENOR, un ADEVARAT PROFESIONIST in ale tenisului de masa. Astfel, incepand cu 1 septembrie 2008 il vom avea alaturi de noi pe dl. profesor MARIN CIOPACA, un adevarat slefuitor de talente al tenisului de masa romanesc. Pentru cei care nu au auzit va dau doar 2 nume de juniori pregatitit de profesorul Ciopaca: Camelia Postoaca - Vicecamipoana europeana de cadeti si Alexandru Petrescu - Membru al lotului national de cadeti.

    Nu-mi ramane decat sa-i urez domnului profesor "Bun venit" si am convingerea ca in curand la Topoloveni se va forma un nucleu de juniori de o valoare exceptionala, capabili sa ne reprezinte in competitiile nationale si, de ce nu, poate chiar internationale.

    Cei ce vor participa la Turneul de pe 6 septembrie vor avea posibilitatea de a sta de vorba personal cu domnul profesor Ciopaca.

    Va multumesc,

    Sorin Botirca
    www.clubarena08.ro

  • #2
    Super tare ! bravo !
    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
    Fete de palete tenis de masa
    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

    Comentariu


    • #3
      Bravo! Bravo! de mii de ori........asa cum spune ,este un adevarat profesionist acest Ciopaca,a demonstrat-o si la Pristavu dar,acesta cind s-a crezut el un mare antrenor(nu este decit patron)l-a indepartat ,aducindu-l pe Mitrut ,un antrenor care se plimba de ici colo,cautind mai mult banii decit performantza......nu stiu cit va rezista el la Pristavu deoarece ,el vrea rezultate,lucru pe care Mitrut ma indoiesc ca o sa faca.......Bravo Topoloveni,chiar v-ati procopsit cu antrenor veritabil care stie si vrea sa faca performantza......

      Comentariu


      • #4
        Rar auzim de la dumneavoastra laude la adresa antrenorilor sau oficialilor asa ca eu va cred pe cuvant in privinta antrenorului Ciopaca.
        Bebe Mitrut nu mai e antrenor in Portugalia?

        Si iata ca prin mult efort si pasiune,dar si cu sprijin financiar se poate face treaba buna.Aceasta mare realizare a domnului Botirca la Topoloveni ar trebui sa reprezinte o palma data autoritatilor din marile orase mult mai potente financiar.Bravo!!!

        Comentariu


        • #5
          Dragul meu Rares ai spus o vorba adevarata,nu arunc cu laudele la adresa anumitor asazisi antrenori sau oficiali deoarece,nu prea merita in afara de 2-3 printre care se afla si acest Ciopaca......Bebe Mitrut pe unde a fost in Portugalia ,a plecat cu scandal si prevad ca si de la Pristavu tot in acest mod o sa plece si nu numai din cauza lui cit a sotiei caruia nu-i ajung banii niciodata........ti-ai schimbat iarba ?!?cea pe care o aveai au interzis-o nemernicii?!?

          Comentariu


          • #6
            A schimbat-o, dar nu se poate culca lumea pe o ureche, mie mi se pare ca joaca mai bine acum decit inainte, poate si din cauza ca noua iarba il obliga sa fie mai constructiv, sa joace mai variat.
            Treaba foarte faina la Topoloveni, sala mare, mese competitionale, patroni care iubesc tenisul de masa si acum au si un antrenor bun. Poate o sa reusesc sa ajung si eu la turneul din toamna pe acolo, daca-i asa de bine.
            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • #7
              Femeile astea...
              Am schimbat-o,mi-am cumparat una recent aparuta si aprobata ittf.
              Deja prietenii mei asteapta sa o scoata si pe asta,ghinionul lor!
              Unii zic ca e mai urata decat Superblocku,ciudat.
              Da' de ce ii faceti nemernici?!

              Comentariu


              • #8
                Scuzele mele pt. ca am uitat sa pun ghilimelele de rigoare.........

                Comentariu


                • #9
                  Buna! as vrea si eu numarul de tel. a domnului Pristavu.daca il are cineva si mi-l trimite,am sa-i raman profund recunoscator..........numai bine....

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de lica
                    Buna! as vrea si eu numarul de tel. a domnului Pristavu.daca il are cineva si mi-l trimite,am sa-i raman profund recunoscator..........numai bine....
                    Aveti pe mesaj privat.
                    www.clubarena08.ro

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de lica
                      Bravo! Bravo! de mii de ori........asa cum spune ,este un adevarat profesionist acest Ciopaca,a demonstrat-o si la Pristavu dar,acesta cind s-a crezut el un mare antrenor(nu este decit patron)l-a indepartat ,aducindu-l pe Mitrut ,un antrenor care se plimba de ici colo,cautind mai mult banii decit performantza......nu stiu cit va rezista el la Pristavu deoarece ,el vrea rezultate,lucru pe care Mitrut ma indoiesc ca o sa faca.......Bravo Topoloveni,chiar v-ati procopsit cu antrenor veritabil care stie si vrea sa faca performantza......
                      Apropo de Mitrut, vreau sa spun ca l-a refuzat pe Pristavu, asa ca se pare ca om de baza ramane Madalin Ionascu la Câmpulung.
                      www.clubarena08.ro

                      Comentariu


                      • #12
                        Buna! Sorine,sa stii ca n-am primit mesaje private,asa ca am ramas fara numarul lui Pristavu,am sa-l iau de la federatie.....

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de lica
                          Buna! Sorine,sa stii ca n-am primit mesaje private,asa ca am ramas fara numarul lui Pristavu,am sa-l iau de la federatie.....
                          0722345045 - Pristavu Gheorghe

                          Multumesc pentru aprecierile facute fata de alegerea de a colabora cu dl. Ciopaca. Stiam ca este un om exceptional, dar mi-ati confirmat o data in plus ca am facut o alegere buna.
                          www.clubarena08.ro

                          Comentariu


                          • #14
                            Multumesc pt. num,ar si sunt convins ca in 2-3 ani o sa va batetzi pt. *Paleta de Argint* trebuie intelegere si rabdare din partea conducerii........BAFTA!

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X