Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemne - fete, noua solutie pe baza de apa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND lemne - fete, noua solutie pe baza de apa

    Soluție pe bază de apă 25ron plus taxe poștale(MOMENTAN PRODUS INDISPONIBIL). Lipirea și dezlipirea este foarte ușoară.
    Se compară cu Ecolex, Revolution....etc și chiar mai bună, depinde de fiecare cum dorește să o aprecieze.



    -lipirea se poate face chiar daca se da un strat pe fata si un strat lemn
    -intinderea solutiei pe lemn se face la fel ca intinderea pe fata (vezi filmulet)
    -dezlipirea de pe fata se face usor sau foarte usor (vezi filmulet) in functie de cantitatea de solutie folosita la lipire
    -daca se dau 2 straturi pe fata si unul pe lemn, mai consistente, atunci totul va merge ca pielea dupa bronzat
    -mai nou am observat ca la fetele de generatie noua sau ulterior tratate de utilizator cu diverse solutii ( gen booster)
    atunci solutia de lipit se va da jos de pe fata un pic mai greu


    -lipirea feței booster-ite de mai sus a fost făcută cu un strat pe față unul pe lemn

    SOLUTIE PE BAZA DE APA - 100ML - 25RON (NU GARANTEZ ORIGINALITATEA PRODUSULUI DACA NU ESTE LUAT DE LA MINE)-preț negociabil pentru cantități mai mari.

    MINGII - NITTAKU PREMIUM - Japan - 30 lei / set

    Nu fac schimburi.​ - Nr.Tel. de contact 0745019893

    FETE NOI LA ȚIPLĂ:
    DHS GoldArc 8 - neagră de 2.0 mm = 165,00 ron/buc.
    DER Materialspezialist - neagra de 2.1 mm = 190,00 ron/buc (pentru mingii de plastic)

    FETE SH
    Dr. Neubauer - Tornado Extrem - neagră de 2.0mm = 90,00 ron (încercată o dată) dimensiuni 160mm/156mm





    Prețurile sunt fără taxele poștale.Acestea pot fi între 10...15 lei (cred că nu o să fie mai mult), în funcție de valoare și greutate.
    Ultima editare de Cristi72; 18.apr.2023, 09:28.

  • #2
    Buna ziua.
    Ma intereseaza Adidas P7 si rosie si neagra. Putem sa ne intalnim in București, astept PM.
    Multumesc.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Fanexxx Vezi post
      Buna ziua.
      Ma intereseaza Adidas P7 si rosie si neagra. Putem sa ne intalnim in București, astept PM.
      Multumesc.
      Da, se poate chiar astazi la sala din incinta ROMEXPO intre 17 si 19

      Comentariu


      • #4
        o poza cu fata jola rhyzm neagra daca se poate ,multumesc !!
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #5
          O sa incerc astazi mai pe seara pentru ca acum nu o am la mine.

          Comentariu


          • #6
            Tranzactie efectuata, totul ok exact ca in anunt. Recomand.

            Comentariu


            • #7
              Ai PM in legatura cu fata LKT Red Diamond.
              FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

              Comentariu


              • #8
                poate sa ma ajute cineva legat de pozale mele care au disparut. Multumesc. Asta ca sa nu fac cine stie ce balarie.

                Comentariu


                • #9
                  Am primit LKT Red Iiamond,impecabila.Ieri dimineata am pus banii in cont si azi am primit fata.Multumesc!
                  FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                  Comentariu


                  • #10
                    Am reusit pana la urma

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Cristi72 Vezi post
                      Am reusit pana la urma
                      Am mai adaugat un lemn si solutia de lipit pe baza de apa

                      Comentariu


                      • #12
                        Despre ce fel de solutie este vorba ? Se poate sa postati cum se numeste ?

                        Comentariu


                        • #13
                          VA salut,cu respect.acelasi lucru m-ar interesa si pe mine despre ce fel de solutie este vorba si cum se numeste?Toate cele bune.

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Marmonu Vezi post
                            Despre ce fel de solutie este vorba ? Se poate sa postati cum se numeste ?
                            Este o solutie facuta de mine "home made" si inca nu este scoasa pe piata.
                            Eu m-am gandit sa o "botez" Peel Off - Adhesive

                            Comentariu


                            • #15
                              Ati folosit Ecolex ? Cum este in comparatie cu el ?

                              Comentariu


                              • #16
                                Nu am folosit si ar fi neserios sa zic ca al meu este mai bun.
                                Exact cum am spus si in filmuletele facute in cazul in care este stratul un pic mai gros (doua maini) se desface foarte repede max.8min. pentru o fata.
                                Daca sunt ceva pretentii sa lipesca mai tare atunci vreau sa stiu dinainte ca sa schimb compozitia clasica (dar asta poate sa ingreuneze curatarea fetelor).
                                - - - Actualizat - - -
                                Nu am folosit Ecolex si ar fi nepoliticos sa sustin ca ce fac eu este mai bun.

                                Dar ce pot spune este ca vascozitatea solutiei o pot modifica dupa preferinte si chiar "puterea" de lipire, dar asta nu cred ca este OK pentru ca
                                o sa fie mai greu de dezlipit de pe fete.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Cristi72 Vezi post
                                  Nu am folosit si ar fi neserios sa zic ca al meu este mai bun.
                                  Exact cum am spus si in filmuletele facute in cazul in care este stratul un pic mai gros (doua maini) se desface foarte repede max.8min. pentru o fata.
                                  Daca sunt ceva pretentii sa lipesca mai tare atunci vreau sa stiu dinainte ca sa schimb compozitia clasica (dar asta poate sa ingreuneze curatarea fetelor).

                                  - - - Actualizat - - -

                                  Nu am folosit Ecolex si ar fi nepoliticos sa sustin ca ce fac eu este mai bun.

                                  Dar ce pot spune este ca vascozitatea solutiei o pot modifica dupa preferinte si chiar "puterea" de lipire, dar asta nu cred ca este OK pentru ca
                                  o sa fie mai greu de dezlipit de pe fete.
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Am primit solutia si este asemanatoare cu Ecolex.Recomand !

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Am cumparat solutia si am lipit-dezlipit si totul este ok. Eu recomand 3 straturi subtiri pe fata pentru o dezlipire usoara.
                                    Blade: Timo Boll ALC
                                    Fh:Palio AK 47 Red
                                    Bh:Palio AK 47 Red

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Ce volume vindeti si la ce preturi?

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de Vasilescu Vezi post
                                        Ce volume vindeti si la ce preturi?
                                        Am doar la 100ml pentru ca e cam complicat cu ambalajul (sticlutele), nu se gaseste sa cumperi in cantitati mai mici la un pret
                                        civilizat.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de Cristi72 Vezi post
                                          Am mai adaugat un lemn si solutia de lipit pe baza de apa
                                          Ambalajul pentru adeziv este asa cum este si in fotografia suita la topic. Am facut asta ca sa nu mai fie dubii in privinta culorii.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Noroc. Mai ai solutie de lipit? Mai vreau si eu o sticluta
                                            Blade: Timo Boll ALC
                                            Fh:Palio AK 47 Red
                                            Bh:Palio AK 47 Red

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Am cumparat fata Adidas P7 2.0 rosie de la Dl.Cristi72.E conform descrierii si a fost expediata cu promptitudine. .Feta in ambalaj original impecabila.Luati cu incredere.Cu respect.REMUS

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Ai mp

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  mai aveti adeziv?
                                                  Blade:Andro Fibercomp
                                                  Fh:Butterfly Bryce fx
                                                  Bh:Joola Badman Reloaded ox

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X