Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Au trecut in nefiinta...

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Odihnă veșnică pt un jucător anonim și amator de tenis de masă dar mare fotbalist Oltenia nu te va uita ILIE BALACI.

    Comentariu


    • Condoleante tuturor familiilor indurerate si prietenilor apropiati .

      Comentariu


      • Ne-a părăsit azi, fulgerător - atac de cord, Ionuț Nica, Brașov (user: Ceausescu).
        1. Nica Ionut - Brașov, 1110 - 26,33 - O

        Lasă în urmă o soție îndurerată și un copil grav bolnav (leucemie).

        AmaTur România ajută cu suma de 1.000 lei familia îndurerată și va depune o coroană din partea Comunității AmaTur, alături de care Ionuț a fost prezent la 101 Turnee.
        Coordonatorii și Organizatorii AmaTur s-au organizat deja pentru a fi alături de familia Nica.
        Toți cei care doresc să ajute într-un fel familia lui Ionuț o pot face folosind contul deschis pe numele Nica Daniela:
        RO72 WBAN 2511 0000 0880 2327 - Intesa Sanpaolo Bank

        Dumnezeu să-l odihnească în pace!
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

          Comentariu


          • Dumnezeu sa te odihneasca drag prieten !
            Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
            FH - Butterfly Tenergy 05 FX
            BH - Butterfly Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • Dumnezeu sa te odihneasca Ionut!!!
              Un om cum rar mai intanlesti.A fost tot timpul acolo unde era nevoie de el,un om cu f mult bun simt,cu simtul umorului ridicat si maxim de optimist. Firma la care lucra era implicata in sponsorizari ale clubului TT ENERGY.
              Au trecut deja 3 ore de la aflarea vesti si tot nu imi vine sa cred.
              Pacat mare pacat!!!
              13 Rules

              Comentariu


              • Nu pot sa cred asa ceva...

                Dumnezeu sa-l odihneasca!

                Comentariu





                • Sent from my iPhone using Tapatalk
                  "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                  George Bernard Shaw

                  https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                  https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                  Comentariu


                  • Dumnezeu sa l odihneasca!
                    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                    BH:Stiga Energy Absorber

                    Comentariu


                    • Vai, nu pot sa cred! Nu imi mai este atat de frica de moarte;deja o armata de prieteni ma asteapta. Odihneste-te in pace, suflet cald!
                      Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                      Comentariu


                      • Sa fie aproape de Dumnezeu in Imparatia Lui!
                        Cei care organizeaza concursuri saptamana aceasta ar trebui sa.i tina un moment de reculegere, cu totii l.am cunoscut si am jucat meciuri cu el.
                        blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                        Comentariu


                        • Cu durere in suflet deplang trecerea in nefiinta a prietenului,colegului si al omului care a plecat mult prea devreme dintre noi. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.
                          Cel care a fost NICA IONUT
                          Dimineata a fost un zvon incredibil,pe la praz am vorbit cu Alex,dupa care a venit confirmarea tragica !

                          Comentariu




                          • - - - Actualizat - - -

                            Comentariu


                            • Parcă ieri jucam împreună la Targoviște și Vivasport!!!
                              Dumnezeu să aibă grijă de tine Ionut!!!
                              Condoleante familiei!!!

                              - - - Actualizat - - -

                              Parcă ieri jucam împreună la Targoviște și Vivasport!!!
                              Dumnezeu să aibă grijă de tine Ionut!!!
                              Condoleante familiei!!!
                              Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                              FH - Xiom Sigma II Pro
                              BH- Xiom Sigma II Pro

                              Comentariu


                              • Dumnezeu sa-l odihneasca!
                                Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                                Comentariu


                                • Nu-mi vine sa cred. L-am cunoscut pe Ionut si nu-mi vine sa cred ce aud ! Condolente familiei. Sa ii intareasca Dumnezeu ! Cred ca ar trebui sa facem mai mult, noi, comunitatea Amatur. 1000 de lei este o gluma, pt nenorocirea cu care se confrunta familia lui Ionut. Era unul dintre noi. Eu as propune sa ajutam fiecare cu cel putin 10 lei, bani care aa se opreasca de la fiecare participanr la urmatoarele x turnee. Poate am strange cateva mii de euro. Dumnezeu sa il odihneasca !

                                  Comentariu


                                  • Ionut a fost unul dintre oamenii cu care imi facea o deosebita placere sa ma reintalnesc. Pacat ca n-o sa mai am ocazia decat acolo unde s-a dus, mai repede decat trebuia. Pana atunci, o sa fii mereu in gandurile mele.
                                    Condoleante familiei !

                                    Comentariu


                                    • Având în vedere moartea fulgerătoare a jucătorului Nica Ionuț din Brașov care are și o situație familiara destul de grea(copilul bolnav de leucemie) conducerea Amatur care am înțeles ca a și donat o suma de bani sa intervină la organizatorii turneelor care au rămas în luna ianuarie sa se facă liste de donații (sau chiar o licitație caritabila cu materiale pe sait) pt a a putea ajuta familia îndurerată. Va multumim

                                      Comentariu


                                      • Am sa incerc sa fac si eu ceva pentru scumpul si dragul meu prieten .DUMNEZEU SA-L IERTE .





                                        - - - Actualizat - - -

                                        Am sa incerc sa fac si eu ceva pentru scumpul si dragul meu prieten .DUMNEZEU SA-L IERTE .
                                        Blade . PHOTINO
                                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                        Comentariu


                                        • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_0759.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	90,7 KB 
ID:	777008

                                          Comentariu


                                          • Dumnezeu sā te odihnească în pace. Adio...dar rām?nem cu tine!
                                            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                            Comentariu


                                            • Doamne ! Nu-mi vine sa cred ! Ionut ? Nu-mi gasesc cuvintele ...
                                              Sincere condoleante familiei greu incercate ! Odihneasca-se in pace !

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                                Ne-a părăsit azi, fulgerător - atac de cord, Ionuț Nica, Brașov (user: Ceausescu).
                                                1. Nica Ionut - Brașov, 1110 - 26,33 - O

                                                Lasă în urmă o soție îndurerată și un copil grav bolnav (leucemie).

                                                AmaTur România ajută cu suma de 1.000 lei familia îndurerată și va depune o coroană din partea Comunității AmaTur, alături de care Ionuț a fost prezent la 101 Turnee.
                                                Coordonatorii și Organizatorii AmaTur s-au organizat deja pentru a fi alături de familia Nica.
                                                Toți cei care doresc să ajute într-un fel familia lui Ionuț o pot face folosind contul deschis pe numele Nica Daniela:
                                                RO72 WBAN 2511 0000 0880 2327 - Intesa Sanpaolo Bank

                                                Dumnezeu să-l odihnească în pace!
                                                Cu ocazia turneului B de la Arad, am reusit sa strangem 406 lei. O sa-i virez in contul sotiei Nica Daniela saptamana viitoare. Transmitem sincere condoleante familiei.

                                                Comentariu


                                                • Dumnezeu sa te odihneasca Ionut!!!
                                                  Taxa de participare de la prima Etapa a Campionatului Municipal Brașov va fi donata catre sotia lui Ionut.
                                                  Impreuna cu baietii de la sala de tenis TT ENERGY am reusit sa strangem 1550 lei.
                                                  Un om cum rar mai intanlesti.A fost tot timpul acolo unde era nevoie de el,un om cu f mult bun simt,cu simtul umorului ridicat si maxim de optimist. Firma la care lucra era implicata in sponsorizari ale clubului TT ENERGY.
                                                  Pacat mare pacat!!!
                                                  13 Rules

                                                  Comentariu


                                                  • O pierdere imensă pentru toți:familie,rude și prieteni!Cuvintele sunt de prisos,acum,dar IONUȚ,omul,va rămâne veșnic în amintirile noastre.
                                                    R.I.P. prieten drag!
                                                    I love table tennis !

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X