Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Au trecut in nefiinta...

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de mariusik Vezi post
    Ce s-a intamplat?Condoleante domnule Costel!
    A decedat mama lui Costel L.
    Sa-i fie tarana usoara

    Comentariu


    • Sincere condoleanțe Domnului Lefter...
      TB ZLF & T05/T05FX

      Comentariu


      • Azi sunt mesagerul unei teribile vești:
        Costel Lefter ne-a părăsit fulgerător, retrăg?ndu-se în eternitate.
        Dumnezeu să-l odihnească în pace!
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • Incredibil! Nu pot sa cred, momentan mi-e teama sa transmit condoleante...
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
            Azi sunt mesagerul unei teribile vești:
            Costel Lefter ne-a părăsit fulgerător, retrăg?ndu-se în eternitate.
            Dumnezeu să-l odihnească în pace!
            NU-MI VINE SA CRED !!!!!! Am aflat si eu acum cateva minute nenorocirea si NU POT SA CRED CA A MURIT COSTEL LEFTER !!! Sambata, la turneul de la Galați, ne-am strans in brate, ne-am urat sanatate si sa ne vedem cu bine la urmatorul si uite ce mi-e dat sa aud acum !
            Pentru mine a fost un prieten si un om pe care l-am apreciat foarte mult. Unul dintre prietenii cu care vroiam sa ma vad si pe care vroiam sa-l aud cand ajungeam acasa.
            Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca ! E socant ca am ajuns sa spun asa ceva despre un om cu care am vorbit acum 3-4 zile si care era plin de viata !

            Comentariu


            • Lovitura sortii e prea nedreapta.Nu am cuvinte sa mi exprim durerea,vestea e prea cumplita.
              Lefter Costel- inginerul de la Electrica Galați, un om deosebit si foarte serios , l am cunoscut la turnee si am un lemn cumparat de la el.
              Odihneste te in pace, Costica.Poate te duci intr o lume mai buna.

              Comentariu


              • Nu l-am cunoscut personal,dar l-am "citit" pe forum la toate turneele din zona Galațiului si multe din zona Moldovei.A fost unul dintre catalizatorii amaturistilor din zona!
                Dumnezeu sa-l odihneasca!
                Amaturistii din Agnita transmit sincere condoleante familiei dlui Lefter Costel,pritenilor si colegilor amaturisti din Galați care l-au cunoscut si apreciat ca om si sportiv!
                I love table tennis !

                Comentariu


                • Uluitoare veste intr-adevar. Mi s-a facut "pielea de gaina". Dumnezeu sa il ierte.
                  "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                  Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                  BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                  Comentariu


                  • sincere condoleante familiei si prietenilor lui costel.dumnezeu sa l odihneasca
                    .doamne nu mi vine sa cred,pacat de asa om

                    Comentariu


                    • Dumnezeu sa-l ierte ! Un om deosebit, un jucator emblematic pentru miscarea Amatur ! Sincere condoleante !
                      Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                      Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                      Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                      Comentariu


                      • Este o veste socanta. Parca nu-mi vine sa cred. Nu pot sa spun decat ca, miscarea Amatur a pierdut o piesa importanta din angrenajul sau, din zona Galați. Sincere condoleante familiei.
                        Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace !
                        Ultima editare de dennis; 03.iul.2015, 11:20.

                        Comentariu


                        • O mare drama,jucătorii din Piatra -Neamț, cei care au avut onoarea sa joace cu el si nu numai transmit sincere condoleante ,sa-l odihneasca Dumnezeu in pace

                          Comentariu


                          • PACAT!DUMNEZEU sa il aseze in randul celor alesi!Condoleante familiei!

                            Comentariu


                            • Dumnezeu sa-l odihneasca ! Sincere condoleante familiei !
                              Blade : Butterfly Timo Boll W7
                              FH: Cornileau Target GT
                              BH:
                              Cornileau Target GT
                              Tel : 0752 155 898



                              Comentariu


                              • Condoleante familiei!
                                Dumnezeu sa-l odihneasca!

                                Comentariu


                                • Vă mulțumim pentru cuvintele frumoase cu care a-ți ales să-l conducem - virtual - pe ultimul drum, pe Costel.
                                  Toate mesajele dumneavoastră împreună cu o coroană de flori din partea AmaTur vor fi transmise familiei îndurerate.

                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • Odihneaca-se in pace!

                                    Comentariu


                                    • Lefter Costel
                                      Prematura trecere in nefiinta a colegului nostru a indoliat tot amaturul.
                                      Dumnezu sa-l odihneasca.
                                      Condoleante familiei.

                                      Comentariu


                                      • Condoleante familiei. Dumnezau sa-l odihneasca.


                                        Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                                        FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                                        BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                                        Comentariu


                                        • Incredibil, acum o saptamana am jucat impreuna la aceeasi masa....
                                          Dumnezeu sa-l odihneasca
                                          Sincere condoleante familiei
                                          TB ZLF & T05/T05FX

                                          Comentariu


                                          • Condoleante familiei indoliate! Dumnezau sa-l odihneasca!
                                            Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                                            FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                                            BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Nici acum nu pot sa cred ca prietenul Costel nu mai este printre noi.Sincere condoleante familiei si Dumnezeu sa-l odihneasca.

                                              Comentariu


                                              • Sincere condoleante!!! Nu-mi vine sa cred.La Bacău m-a invins in grupele inferioare cu 3-2 dupa un meci fantastic.Ne-am felicitat, ne-am urat bafta si am zis ca am castigat un prieten. Astazi el m-a parasit,dar ramane o vesnica amintire.Odihneste-te in pace prietene!!!

                                                Comentariu


                                                • Colectivul taberei a aflat astazi indurerata veste a treceri in nefiinta a celui ce a fost un mare iubitor al tenisului de masa ,Costel Lefter.Suntem alaturi de familia indoliata si le transmitem condoleantele noastre.Dumnezeul sa-l odihneasca.

                                                  EMI

                                                  Comentariu


                                                  • Condoleante familiei indoliate!Si amaturistii din Tecuci am pierdut un mare prieten si-l regretam foarte mult.
                                                    Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X