Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ajutor paleta !

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Postat în original de adishorul Vezi post
    ok este foarte bine ca ai reusit sa iei decizia chiar daca usor presat de imprejurari. Acum avand in vedere ca ai intors forumul pe dos pentru paleta asta asteptam review-uri extrem de amanuntite din partea ta si cred ca ar trebui ca acestea sa fie in cel mai rau caz de doua ori pe saptamana..
    Asta cam asa e. Dar ce sa fac?, mi-a trebuit ceva timp sa ma hotarasc, nu stiam prea multe despre lemne, fete, grosimi, etc, dupa care, cand am ajuns la o hotarare ca vreau Rakza 7 soft, am constatat ca am nimerit cel mai prost moment in care sa cumpar aceasta marca, dupa care m-am reorientat catre Acuda S3 si, la fel am constatat ca nimeni nu are, si azi, am gasit doar o Acuda S3, pe care, am combinat-o cu ce am crezut ca e cea mai controlabila fata, adica cu TSP Ventus soft, cel putin asa rezulta din prezentarea ei. Acum, asta e, sper sa fie ok pana la urma si dupa ce o sa-mi ajunga paleta si o sa dau de mai multe ori cu ea si o sa ma obisnuiesc cu ea, chiar o sa va spun cum e. Pana atunci bafta tuturor!
    - - - Actualizat - - -
    A venit comanda, zilele astea dau cu paleta si va spun cum e... Despre ttsport ce sa spun?? totul e ok......
    Nittaku Acoustic
    FH - Xiom Omega V Tour
    BH - Xiom Omega V Tour

    Comentariu


    • #52
      Am dat azi cu paleta. Per total sunt incantat, e controlabila, simt ca ma pot acomoda cu ea, e total diferit fata de paleta de supermarket....Sunt incantat ca nu mi se pare prea rapida cum aveam teama sa nu fie, de fapt am cautat sa am un setup cu mult control si se pare ca l-am gasit, acum sper ca in scurt timp sa nu mi se para un pic lenta, dar...mai am foarte mult de dat cu ea pana sa fiu atat de avansat incat sa cred eu ca mi-ar mai trebui ceva viteza. Oricum sunt multumit pentru inceput...iar d-l Vali de la ttsport a asamblat-o foarte estetic, chiar aproape perfect.
      - - - Actualizat - - -
      Am jucat si azi cu paleta si am facut-o foarte prost, dar asta cred ca se datoreaza numai tehnicii mele deficitare.Mi-am luat bataie urat (15-5 la seturi) de la un jucator care utilizeaza paleta de supermarket, Joola Teacher, dar care ma batea si inainte de a aveau eu aceasta paleta, deci pot sa spun ca mai am mult de exersat....
      Nittaku Acoustic
      FH - Xiom Omega V Tour
      BH - Xiom Omega V Tour

      Comentariu


      • #53
        Salut, nu mai caută ai aici paleta pe stilul tau http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...OM-SIGMA-2-EUR R7 pe BH si Joola Rhyzm FH ambele 2.0mm cu sweden Classic control foarte mare spin mare viteza excelenta când ataci. Am cheltuit destul pentru a găsi setapul asta, am jucat cu m2 , victas limber , xiom Sigma 2 euro, T05 toate pe FH nu te iarta dacă gresesti, la început am pus focus snaip 3 , gambler reflectoit, crem transcendent nu poți evolua cu el viteza prea mică si spin insuficient doar te aperi continu am avut chiar si acuda s2 Bh si Fh bune dar viteza era prea mare . Bh r7 2.0 e mare cu ea am evoluat eu pe rever am incercat si Fh dar nu mergea bine mereu. Cu stima Cristi
        BH:TSP Ventus Spin max
        LAMA: Butterfly Zhang Jike ALC
        FH: Victas V>15 Limber 2.0 mm

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X