Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Multumiri aduse Amaturistilor pentru 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Multumiri aduse Amaturistilor pentru 2013

    Va multumesc dragi Amaturisti pentru momentele foarte placute traite alaturi de voi in acest an.
    Pe cei mai multi dintre voi i-am intilnit la turneele din București - Viva Sport Club sau Top Tenis Arena. (Promit ca la anul voi ajunge si la turneele SKT).
    Au mai fost turneele A+ de la Topoloveni si de la Brașov, care au reprezentat varfuri.
    Plus multe turnee de casa, miercuri-joi-duminica, la care poti sa-ti verifici tehnica si tactica.
    Am luat multe batai, si am invatat multe.

    Multumesc organizatorilor acestor concursuri - Dan Bodeanu, Rares Leorda, Horia Tanase, Sorin Botirca, Gelu Vladoiu, George Durdun, Vali GTI, samd. Ei s-au straduit sa ne asigure conditii de concurs decente, sa ne raspunda doleantelor si sa ne faca sa ne simtim bine.
    Multumesc comerciantilor aferenti - Tiberiu Tanase (Viva Sport Shop), Vali GTI (TTSpot), Gelu Popescu (Androgir), Bogdan R., Rblade, Razvan C. - pentru ca se straduiesc sa aduca materiale destinate jucatorilor de tdm, cu stresul si rasplata aferente. Daca n-am schimba asa de des materialele, cum ar fi?

    Multumesc colegilor de echipa din Campionatul Municipal Calificari - Cristi, Florin, Marius, Khaled, Dan, Danut - alaturi de care am trait clipe minunate la victorii (si nu numai).
    Gratitudine si lui Razvan, care m-a incurajat sa evoluez.
    Scuze partenerilor mai vechi cu care am ajuns doar rar sa le ridic mingea - Daniel, Dan, Costi, Ionel, Vali, Ovidiu, sa. Sper sa avem mai multe ocazii in anul care vine.
    Respectul si prietenia mea pentru Amaturistii din tara, caci poti juca oriunde te duci - la Arad, la Cluj, la Brașov.
    Revin la amatorii care s-au suparat pe mine cand am purtat iarba pe rever - retineti proverbul - "ce nu te omoara te intareste".

    Am ajuns si la final - La multi ani 2014, sarbatori fericite, sanatate si spor la antrenamente.
    TsE
Who has read this thread:
Procesare...
X