Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa de iarna ''Valentin Dorca'' editia a V-a 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa de iarna ''Valentin Dorca'' editia a V-a 2014

    Valentin Dorca si C.S.H.F. "Maraton'93' au placerea de a va invita in data de 04 ianuarie 2014,la competitia de tenis de masă Cupa de Iarna "Valentin Dorca"Editia a v-a 2014
    Competitia se va desfasura la Sala de Sport "Lavinia Milosovici" Lugoj,intre orele 9:00-19:00.
    Competitia se va desfasura pe 3 categorii:
    1.ELITE
    2.FETE
    3.AMATORI
    Pe durata competitiei se asigura gratuit apa minerala,sucuri,cornuri,etc.
    Nota:Nu se percepe taxa de participare.
    Se vor acorda premii constand in cupe,medalii,diplome,materiale sportive si bani prin finantare facuta de catre Dl.Valentin Dorca.
    Ca in fiecare an,va fi acordat si un premiu special oferit celui mai tanar participant
    Competitia este organizata si cu sprijinul Primariei.Mun.Lugoj,
    Dl.Primar Francisc Boldea si C.S.M. Lugoj

    Observatie:Inscrierile se pot face atat pe e-mail cat si pe nr de telefon(prin sms)nume,prenume,localitate,varsta.
    Persoana de contact
    Valentin Dorca:
    E-mail:Valymaxxis(at)yahoo.com
    Tlf:0736677149
    Termenul limita fiind vineri 03 ianuarie 2014
    Va asteptam cu mare drag atat pe cei care vor sa participe,cat si pe cei interesati sa vada un spectacol sportiv pe cinste
    Cu stima si respect,organizator:
    Valentin Dorca

  • #2
    Salut,
    Din nou oferi multa bucurie celor apropiati de acest sport frumos...initiativa pe care ai luat-o cu cativa ani in urma da roade...sa nu uitam si de invitatii cu nume mari in tenisul de masa romanesc pe care i-ai avut la ultimele doua turnee: Alexandru Cazacu, Otilia Badescu, Ignat Cristian si altii...toate concursurile au fost placute si premiile bogate...din pacate se pare ca din nou problemele cu spatele au reaparut, incerc macar sa fac prezenta,pentru a vedea niste meciuri superbe si a ma intalnii cu tine prietene si cu alti colegi ai acestui sport minunat...Bafta si un an nou fericit iti doresc! Cat mai multe cupe de iarna/primavara Valentin Dorca, sa poti tine pentru noi...Stima!
    Ghita Marta.
    Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

    Comentariu


    • #3
      De copii nu se mai face, din cate se pare...nu-i asa? (criza, arz-o focul!)
      - - - Actualizat - - -
      Oricum, vom veni, nu-i de ici de colo sa joci 4-5 meciuri cu ,,meseriasii"

      Comentariu


      • #4
        salut Ghita,imi pare rau ca nu s-au rezolvat problemele mi-a spus si Radu sper
        sa te faci bine si apoi sa ne onorezi cu prezenta si la masa de ping pong
        Iti multumesc pt apreciere si cuvintele de bine,asa e cum ai spus si tu,eu incerc sa promovez tenisul de masa pe cat posibil,sper ca pe viitor mai multa lume sa mi se alature, si impreuna sa facem ceva deosebit, te astept sambata la sala cu mare drag
        - - - Actualizat - - -
        Buna seara! Imi pare rau ca aceasta este parerea dvs vizavi de decizia mea de a renunta la categoria destinata copiilor. Tin sa precizez ca motivul nu a fost nicidecum unul economic, dar din pacate spatiul si timpul nu imi permit sa organizez 5 categorii. Mai mult decat atat, consider ca aceasta decizie va influenta intr-o maniera pozitiva evolutia sportiva a copiilor dvs intrucat vor avea ocazia sa joace si cu alti sportivi. Va astept pe 4 ianuarie! Cu respect, Valentin Dorca!

        Comentariu


        • #5
          Anu acesta sper sa participe si Aradenii, doar ei au ceva de nu au venit niciodata. Fac si eu o propunere, daca e vre-un domn amabil sa vina sa si filmeze meciurile, ar fi de vis ... Vreau sa il vad pe Vali cum se lupta cu Alex Ignat ), sau poate pe nea Aurica as vrea sa il vad cu paleta proaspat scoasa din cuptor )... care aveti aparate de filmat sau telefoane cu care sa filmati, va rog nu le lasati acasa, vreau sa vad si eu meciurile
          Lemn: Butterfly Petr Korbel
          BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

          Comentariu


          • #6
            Salut Radu,filmez eu daca vrei :-p dar eu nu ma lupt cu nimeni :-p doar ma bucur de concurs

            Comentariu


            • #7
              Scuze, a fost o parere nu am vrut sa supar pe nimeni, aveti dreptate in ceea ce spuneti privind spatiul si timpul... Oricum suntem bucurosi sa venim, si va dorim mult succes in desfasurarea concursului. Propunem tinerea unui moment de reculegere in memoria Valeriei Borza, plecata prematur dintre noi...Cu multumiri si stima fratii Gavrilovici.

              Comentariu


              • #8
                Sper sa vin si eu de la Resita, Turburan Ion, la categoria amatori. Cu stima si LA MULTI ANI!
                Blade: Mizutani ZLC
                FH Nittaku Fastarc G1
                BH Xiom Sigma II Euro

                Comentariu


                • #9
                  Va asteptam cu drag
                  La multi ani!
                  Valentin Dorca

                  Comentariu


                  • #10
                    De la Caransebeș se inscriu Popa Cezar si Mureșan Ovidiu.....

                    Comentariu


                    • #11
                      inscrisi

                      Comentariu


                      • #12
                        tot de la Caransebeș, Izvernari Andrei si Popovici Daniel ....(lista ramane deschisa)

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Resita se inscriu la elite
                          corbu sorin
                          sorescu deian
                          Parfenie Constantin

                          Comentariu


                          • #14
                            din Timișoara se înscrie la elite Gabriel Curuț

                            Comentariu


                            • #15
                              Toata lumea e inscrisa
                              - - - Actualizat - - -
                              Stiri de ultima ora
                              Alexandru Petrescu ne va onora cu participarea lui la concurs

                              Comentariu


                              • #16
                                Se mai inscriu de la Ciuta (caras severin) Ionesc Ruben, Ionesc Cristian si Dragos Ion, la amatori.
                                De la Caransebeș, Gavrilovici Estera, la fete si Gavrilovici David, Gavrilovici Timotei, Gavrilovici Nicu (10 ani) si Gavrilovici Beniamin ( 8 ani Jumate) Multumim! P.s. Ca si ceilalti 4 caransebeseni, la amatori...

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din RESITA
                                  PARVU NICOLAE elit

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Vin si eu, Matei Dumitru 63 ani, amatori.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      ,,La multi ani, " nea Dumitru, maine se pare ca vor juca bunicii cu nepotii. Vom avea de invatat...v-a fi frumos.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Mai cateva ore si dam start celei de-a 5-a editie a cupei de iarna dupa multe ore de lucru si cu un ajutor pe masura, se stiu care totul este pregatit ne vedem in cateva ore noapte buna tuturor.
                                        Cu stima si respect:Valentin Dorca

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Multumim Vali pentru acest turneu. Au fost meciuri foarte bune, aprig disputate. Am avut ce vedea. Felicitari pentru pariul castigat in fata invitatului special. Abia astept editia a VI-a.
                                          Blade: Mizutani ZLC
                                          FH Nittaku Fastarc G1
                                          BH Xiom Sigma II Euro

                                          Comentariu

                                          Who has read this thread:
                                          Procesare...
                                          X