Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionat pe echipe KINGS - Oradea - CS King Pong

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Din sart atasamentele sunt limitate ca si marime....
    Linkul e mult mai ok!

    Comentariu


    • #27
      Atentie!
      Duminica, 16.02.2014, de la ora 15:00, se va desfasura urmatoarea etapa a Campionatului pe echipe "Kings"!
      Echipele pot si suplimentate cu jucatori, doar transfer de la o echipa la alta nu se accepta!
      Va asteptam!
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • #28
        Daca inceperea acestei etape o programati mai de dimineata sa zicem ora 10-11,ma pot inscrie si eu la o echipa s-o ajut .Si aici ma refer la vreo echipa care nu are efectivul complet si nu numai la acestea.Ciobanu Gabriel.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • #29
          Daca veniti la 15.00 puteti juca in echipa noastra in locul meu,va rog sa ma anuntati daca veniti.[/U]
          ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de Lilian Vezi post
            Daca veniti la 15.00 puteti juca in echipa noastra in locul meu,va rog sa ma anuntati daca veniti.[/U]
            Multumesc de invitatie.Deja la ora 15,eram plecat spre casa,spre Vatra-Dornei(360 km.)Dar in urmatoarele 2 luni(martie si aprilie),voi mai veni la Baile Felix de vineri pana duminica pe la ora 12 si poate voi putea juca atunci,dar sincer ora 15 reprezinta pentru mine o ora tarzie ca trebuie sa ajung acasa.Daca cumva puteti sa o puneti Sambata la orice ora sau eventual duminica pe la ora 10-11,ca sa apuc sa-i acord revansa si lui Toni Anton a carui echipa vad ca este pe primul loc.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • #31
              Suntem nerabdatori sa afisati rezultatele de la etapa a 2 a de la concurs! Multumesc!

              Comentariu


              • #32
                Imi cer scuze pentru intarziere. A doua zi dimineata am afisat rezultatele la sala, si am scris cd-urile cu poze pentru fiecare echipa.
                Atasat e tabelul cu rezultatele etapei si clasamentul dupa cele 2 etape.
                Link-ul de unde puteti descarca pozele e urmatorul (valabil pana in data de 24.02.2014):
                https://www.wetransfer.com/downloads...7191142/e8bca5

                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	General.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	83,0 KB 
ID:	769991Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Rezultate2.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,8 KB 
ID:	769992
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • #33
                  Daca puteti varugam sa faceti asa cumva incat sa vedem rezultatele directe.
                  Ce echipa a castigat cu ce echipa? Ca suntem cam dezorientati din tabelele acelea sunt multe frumoase singura problema e ca nu da un rezultat exact la niciun meci ceea ce ridica suspiciuni pentru concurenti. Sunt 2 etape nu poti sa stii care echipa a castigat cu cine doar daca o echipa are 2 victorii sau 2 infrangeri si alea pe cumularea a 2 tabele excel (ceea cu rezultatele etapei si aia cu programarea etapelor) .
                  Macar un turneu B Amatur nu veti sa organizati primavara asta?
                  Nu de alta dar decat sa ne enervam la Tibclau in conditii de parc si preturi de sala , noi preferam sa jucam la dumneavoastra mai ales ca nu va fi condens primavara si vara!
                  Dar depinde de dumneavoastra daca ne invitati la turnee B din pacate noi nu ne putem autoinvita ..
                  Ultima editare de D.D.; 01.mar.2014, 18:04.

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de D.D. Vezi post
                    Daca puteti varugam sa faceti asa cumva incat sa vedem rezultatele directe.
                    Ce echipa a castigat cu ce echipa? Ca suntem cam dezorientati din tabelele acelea sunt multe frumoase singura problema e ca nu da un rezultat exact la niciun meci ceea ce ridica suspiciuni pentru concurenti. Sunt 2 etape nu poti sa stii care echipa a castigat cu cine doar daca o echipa are 2 victorii sau 2 infrangeri si alea pe cumularea a 2 tabele excel (ceea cu rezultatele etapei si aia cu programarea etapelor) .
                    Macar un turneu B Amatur nu veti sa organizati primavara asta?
                    Nu de alta dar decat sa ne enervam la Tibclau in conditii de parc si preturi de sala , noi preferam sa jucam la dumneavoastra mai ales ca nu va fi condens primavara si vara!
                    Dar depinde de dumneavoastra daca ne invitati la turnee B din pacate noi nu ne putem autoinvita ..
                    Ar mai fi o solutie de organizare a unui turneu B la sala domnului Sferlea Marius,mese performante Joola,sunt conditii bune si foarte bune de joc.Apoi ora de joc de 10 ron,consider ca este super convenabila.Domnul Marius Sferlea este o persoana cumsecade si serviabila.De avut in vedere.
                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                    Comentariu


                    • #35
                      Buna ziua! Primavara placuta tuturor!
                      Pentru cei care nu am vazut afisat in sala:
                      Va anunt ca urmatoarea etapa a Campionatului pe Echipe KINGS, va avea loc, duminica, 16 martie de la ora 15:00!
                      Din pacate o echipa ne-a parasit, dar din fericire era o echipa noua(condusa de Nutiu Mihai) , care abia astepta momentul sa aiba sansa de a juca
                      cu resul de 9 echipe, care sunt compuse din cei mai buni jucatori din Oradea!
                      Formatul concursului a ramas neschimbat. La cererea jucatorilor participanti, o sa afisez pe forum si pe afisierul din sala orice detaliu legat de rezultate, desfasurare!
                      Orice nelamurile sau ideie aveti, va rog sa ma sunati! Cred ca toti implicati au numarul meu de telefon!

                      O zi frumoasa tuturor!
                      Ne vedem duminca!
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • #36
                        Echipa nou formata, desi trebuia sa fim 4, avem doar 2 jucatori pt. etapa de maine.

                        Daca cineva doreste sa ni se alature il rog sa ma contacteze cu mesaj privat pe forum si sa imi lase numele si numarul de telefon.

                        Mihai Nutiu

                        - - - Actualizat - - -

                        Noua echipa va fi prezenta maine cu 3 jucatori:

                        Mihai Nutiu
                        Alin Damian
                        Dacian Cotca
                        Butterfly Joo Se Hyuk - Donic Bluestorm Z1 - Viper OX
                        Defplay Senso - Tennery 80FX - Dornenglanz OX

                        Comentariu


                        • #37
                          Cum se numeste noua echipa si ce numar aveti,adica ce echipa inlocuiti?Succes .
                          ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de Lilian Vezi post
                            Cum se numeste noua echipa si ce numar aveti,adica ce echipa inlocuiti?Succes .
                            Momentan e "Echipa lui Mihai"

                            Cred ca ii inlocuim pe Nemes daca am inteles bine. Nu stiu numarul de concurs.
                            Butterfly Joo Se Hyuk - Donic Bluestorm Z1 - Viper OX
                            Defplay Senso - Tennery 80FX - Dornenglanz OX

                            Comentariu


                            • #39
                              Postat în original de Lilian Vezi post
                              Cum se numeste noua echipa si ce numar aveti,adica ce echipa inlocuiti?Succes .
                              "Echipa lui Mihai" inlocuieste echipa familiei Nemes, care avea numai de concurs "4"
                              Club King Pong Oradea
                              www.kingpong.ro
                              0359 181 232

                              Comentariu


                              • #40
                                Tabelul atasat contine ordinea meciurilor pe parcursul etapelor si rezultatul la meciul corespunzator:


                                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Chei organizatorice+rezultate+.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,3 KB 
ID:	770155
                                Fișiere atașate
                                Ultima editare de King Pong Oradea; 16.mar.2014, 18:30.
                                Club King Pong Oradea
                                www.kingpong.ro
                                0359 181 232

                                Comentariu


                                • #41
                                  Buna ziua!
                                  Ieri a avut loc a 3-a etapa a Campionatului pe echipe Kings.
                                  Din pacate 2 echipe au lipsit. In asemenea situatie, nu avem de ales decat sa dam victoria la echipa cu care trebuia sa joace echipa absenta. Insa, daca din timp anunta o echipa ca nu poate sa se prezinte in data prestabilita din motive intemeiate, si ia legatura cu echipa cu care trebuie sa joace, poate sa stabileasca impreuna o intalnire pentru a recupera meciul! Din partea mea, oricand, numai sa ma anuntat!
                                  Echipa lui Nutiu Mihai, cea care inlocuieste echipa Nemes, a inceput in forta meciurile.

                                  Atasat:
                                  Rezultatele etapei III
                                  Clasamentul general
                                  Tabelul cu ordinea meciurilor / rezultatele meciurilor
                                  Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Rezultate3.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,1 KB 
ID:	770184Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Clasament general 3.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	81,8 KB 
ID:	770185Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Chei organizatorice+rezultate+.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	95,0 KB 
ID:	770186
                                  Club King Pong Oradea
                                  www.kingpong.ro
                                  0359 181 232

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Link-ul de unde puteti sa descarcati pozele:

                                    https://www.wetransfer.com/downloads...6202449/c7a57b
                                    Club King Pong Oradea
                                    www.kingpong.ro
                                    0359 181 232

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Urmatoarea etapa mai mult ca sigur in data de 27 Aprilie 2014 va avea loc! Dar pana atunci ne mai auzim!
                                      Club King Pong Oradea
                                      www.kingpong.ro
                                      0359 181 232

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Din cate am observat s-a gresit la clasament, din tabelu cu rezultate reiese ca echipa Oradea 1 a pierdut un meci cu Eternit si cu Titanii a facut egal deci au acumulat 1 punct si nu 3 la aceasta etapa, iar Progresu un meci pierdut cu Nutiu si un meci castigat cu Voios deci au acumulat 2 puncte si nu 4!

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Postat în original de liviut12 Vezi post
                                          Din cate am observat s-a gresit la clasament, din tabelu cu rezultate reiese ca echipa Oradea 1 a pierdut un meci cu Eternit si cu Titanii a facut egal deci au acumulat 1 punct si nu 3 la aceasta etapa, iar Progresu un meci pierdut cu Nutiu si un meci castigat cu Voios deci au acumulat 2 puncte si nu 4!
                                          Imi cer scuze! Aveti dreptate cu Oradea 1! Dar progresul are teoretic 2 meciuri castigate: cu Voios si cu echipa Oradea 2, care a fost absenta; meciul cu Nutiu e un fel de recuperare...si asta o sa calculam cand stabilim exact cu Wily cum sa facem cu ei...
                                          La dimineata corectez...
                                          Club King Pong Oradea
                                          www.kingpong.ro
                                          0359 181 232

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de King Pong Oradea Vezi post
                                            Imi cer scuze! Aveti dreptate cu Oradea 1! Dar progresul are teoretic 2 meciuri castigate: cu Voios si cu echipa Oradea 2, care a fost absenta; meciul cu Nutiu e un fel de recuperare...si asta o sa calculam cand stabilim exact cu Wily cum sa facem cu ei...
                                            La dimineata corectez...
                                            In acest caz si echipa lui Mihai a acumulat 4 puncte - meciul cu Progresul castigat + cel programat in care nu s-au prezentat adversarii(motivul pentru care am si jucat cu Progresul).
                                            Butterfly Joo Se Hyuk - Donic Bluestorm Z1 - Viper OX
                                            Defplay Senso - Tennery 80FX - Dornenglanz OX

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Postat în original de adrianmn Vezi post
                                              In acest caz si echipa lui Mihai a acumulat 4 puncte - meciul cu Progresul castigat + cel programat in care nu s-au prezentat adversarii(motivul pentru care am si jucat cu Progresul).
                                              Da, stiu! O sa luam in calcul si alea!
                                              Club King Pong Oradea
                                              www.kingpong.ro
                                              0359 181 232

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Chei organizatorice+rezultate+.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	94,2 KB 
ID:	770190Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Rezultate2 (1).jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	84,2 KB 
ID:	770191
                                                Fișiere atașate
                                                Ultima editare de King Pong Oradea; 18.mar.2014, 21:28.
                                                Club King Pong Oradea
                                                www.kingpong.ro
                                                0359 181 232

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Din nou trebuie corectat deoarece echipa lui Nutiu are doar 4 puncte in total, are 2 meciuri castigate cu Tanc si Progresul, iar cu Birtalan pierdut!

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    E corect asa cun zice Liviu echipa Nutiu in etapa 3 are o victorie si o infrangere si a jucat pentru etapa 1 unde are o victorie total 4 puncte din care 2 prin neprezentare...

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X