Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vinzari-Cumparari

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Salut,
    Filo, pe prima am dat-o (imi placea dar manerul era prea scurt pt mana mea si ma incomoda, as fi vrut un lemn cu maner un pic mai lung). Dupa doua saptamani dupa ce l-am dat pe primul am primit cadou de la cineva (care nu se pricepe) ...fatalitate ... un lemn identic ...M-a umflat rasu'. Asta a fost...
    Apropo, cum este lemnul tau, Donic Crisan Carbon? Seamna cu ceva mai "cunoscut" ? Ti-ai facut o parere?

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de Mihai-Gabriel
      Salut,
      Filo, pe prima am dat-o (imi placea dar manerul era prea scurt pt mana mea si ma incomoda, as fi vrut un lemn cu maner un pic mai lung). Dupa doua saptamani dupa ce l-am dat pe primul am primit cadou de la cineva (care nu se pricepe) ...fatalitate ... un lemn identic ...M-a umflat rasu'. Asta a fost...
      Apropo, cum este lemnul tau, Donic Crisan Carbon? Seamna cu ceva mai "cunoscut" ? Ti-ai facut o parere?
      e rapid foc, cam atat pot zice, OFF++

      Comentariu


      • #28
        Re: Vinzari-Cumparari

        Postat în original de katyacsinia
        ...cred ca era momentul sa apara si acest topic nou.
        Cu totii avem nevoie de ceva sau vrem sa schimbam.
        Deci...am nevoie de un lipici MasterFix(eventual ceva asemanator)
        250ml.
        Nu stiu daca intre timp ai gasit adezivul de care ai nevoie dar eu am vazut ca are la Yasaka.Ro, adica in Buc, un Yasaka Master Fix la 9 euro.
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • #29
          VAND LEMN PRIMORAC CARBON.PRET INFORMATIV 160 RON.
          Primorac Carbon
          FH Dignics 09C
          BH JOOLA MAXX

          Comentariu


          • #30
            Re: lemn donic

            Vand materiale noi de tenis de masă de la firma JOOLA din Germania la preturi cu pana la 25%-30% mai ieftin ca la www.joola.de.

            Vand un lemn JOOLA Rosskopf Carbon OFF+, nou, nefolosit, pret: 1.500.000 lei, la www.joola.de are un pret de 2.400.000 lei.
            B?lint Csaba

            Comentariu


            • #31
              Ceva lista de preturi ai? ca m-ar interesa o gramada de chestii......

              Comentariu


              • #32
                OK. Maine, dupa amiaza o trimit la adresa ta de e-mail.
                B?lint Csaba

                Comentariu


                • #33
                  Sau mai bine pune-o ca attach. int-un post aici.
                  Butterfly Grubba Carbon-AN All+
                  FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de bilutza
                    Sau mai bine pune-o ca attach. int-un post aici.
                    Ehipamente JOOLA. Pentru detalii vizitati siteul www.joola.de
                    B?lint Csaba

                    Comentariu


                    • #35
                      Am de vanzare Yasaka V-Stage foarte putin folosita. Am primit-o in ianuarie si nu m-am acomodat cu ea.
                      http://www.dandoy-sports.com/product_in ... ber-sheets
                      Pret - 60 RON
                      Tibhar Carbo fibre
                      Yasaka Mark V GPS FH
                      Donic Gallardo sound BH

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de Flo
                        Am de vanzare Yasaka V-Stage foarte putin folosita. Am primit-o in ianuarie si nu m-am acomodat cu ea.
                        http://www.dandoy-sports.com/product_in ... ber-sheets
                        Pret - 60 RON
                        Ce culoare este? Ca m-ar interesa pe mine un v-stage! Chiar vreau sa vad cum este :P Contacteaza-ma si pe messenger! bebe11e e id-ul meu!
                        Blade: Butterfly Photino
                        Fh: Butterfly Tenergy 05
                        Bh:Yasaka Rakza 9

                        www.lovetodance.ro

                        Comentariu


                        • #37
                          cumparari tricouri

                          Ma intereseaza sa cumpar un tricou Donic. Cum pot sa intru in posesia lui? Cine poate sa imi trimita un astfel de tricou sa imi raspunda aici pe forum.

                          Comentariu


                          • #38
                            shtie cineva un magazin bun de specialitate (performanta preferabil) prin Bucureshti??? YM:vlad_constu(at)yahoo.com

                            Comentariu


                            • #39
                              Re: cumparari tricouri

                              Postat în original de andrey
                              Ma intereseaza sa cumpar un tricou Donic. Cum pot sa intru in posesia lui? Cine poate sa imi trimita un astfel de tricou sa imi raspunda aici pe forum.
                              Du-te pe "membri" ,pe prima pagina gasesti "Valigti" si dai un msg privat sau un mail (cam tot aia). El vinde tricouri Donic la pret imbatabil (40 RON). Succes.
                              Lemn- Bty Viscaria
                              FH - TENERGY 05
                              BH - TENERGY 80

                              Comentariu


                              • #40
                                Postat în original de vlaaad
                                shtie cineva un magazin bun de specialitate (performanta preferabil) prin Bucureshti??? YM:vlad_constu(at)yahoo.com
                                Da' cititi fratilor forumul ca d'aia "presteaza" lumea. Sper ca nu te-a suparat gluma. Sunt doua Tenis Mall-uri, unul pe calea Mosilor intre Bd. Republicii sau cum io mai spune acum si Mihai Eminescu, altul langa arenele BNR, amandoua f. usor de gasit. Au lemne si fețe Butterfly, lemne Cornileau.
                                Da' sa nu-ti iei paleta de gata Butterfly Timo Boll Platin + ca inebunim cu totii!
                                Preturi mai bune la Butterfly, gasesti la Buzău, adresa de mail o gasesti aici pe forum,.Tot in zona Calea Mosilor gasesti si un magazin Kettler, care are si ceva echipamente T.M. dar dupa ce ai trecut pe langa Butterfly... cam greu sa ai ochi pt. astia. Pe Panduri, oarecum vis a vis de Academia militara, mai bine zis coltul opus Razoare-lor, intr-o cladire rozalie cu vreo patru etaje, la parter, este o firma "Pro Auto", care pe langa autoturisme Morgan, vinde dintr-un mic depozit, prin amabilitatea doamnei Stefania Radu (coincidenta de nume), echipamente T.M. Yasaka, Donic, RITC Friendship. Daca nici de aici nu pleci cu ceva, inseamna ca esti un caz dificil. si trebuie sa te orientezi catre Dandoy-Sports.com Belgia,link in coltul din dreapta sus, care vinde catre RO cu carte de credit si fara adaos de transport. Succes.
                                Lemn- Bty Viscaria
                                FH - TENERGY 05
                                BH - TENERGY 80

                                Comentariu


                                • #41
                                  O rugaminte pentru Visco :

                                  Stii cumva daca se gaseste la acel magazin-depozit intrega gama de produse Friendship ?
                                  Adica 755, 802, 804, 799, 563 si 729 cu variantele ei ?
                                  Stii si niste preturi, asa orientativ ?

                                  Am vazut ca joci cu Cream, care e foarte apreciata in strainatate...
                                  Are burete Magical Red Sponge (MRS) ?
                                  Ce impresii ai cu fața asta ? E suficient de elastica ?

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    este cineva interesat de o paleta yasaka cu 2 fete rosii una gps si una jtaa cu lemn bun si greu paleta nu e zgarata si fetele au fost cumparate acum 3 luni . aruna excelent si este abea lipita cu lipici butterfly. o vand pt k am nevoie urgnta de bani. pretul este 1.200.000 negociabil id-ul meu e ana_mera2004(at)yahoo.com tel 0727755559

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Postat în original de ciprian
                                      O rugaminte pentru Visco :
                                      Stii cumva daca se gaseste la acel magazin-depozit intrega gama de produse Friendship ?
                                      Adica 755, 802, 804, 799, 563 si 729 cu variantele ei ?
                                      Stii si niste preturi, asa orientativ ?
                                      Am vazut ca joci cu Cream, care e foarte apreciata in strainatate...
                                      Are burete Magical Red Sponge (MRS) ?
                                      Ce impresii ai cu fața asta ? E suficient de elastica ?
                                      Teoretic au intreaga gama, practic insa...nu au rezerve mari din toate si ce sa vandut nu mai au pana la urmatoarea comanda, dar incearca, ca nu se stie!
                                      Daca-mi dai o adresa de mail, incerc sa-ti trimit un listing de preturi, pentru ca aici nu am acceptul firmei.
                                      CREAM-ul de la ei, nu are MRS ci are burete japonez medium hard. Pastreaza sound-ul lemnului si are un feeling nu foarte elastic dar controlul este f bun.
                                      Am luat si 729 FX SUPERSOFT dar inca nu l-am incercat. Asta a fost numai 8 Euro, Cream-ul nu mai tin minte, putin mai scump dar nu mult.
                                      Lemn- Bty Viscaria
                                      FH - TENERGY 05
                                      BH - TENERGY 80

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Multumesc, Visco !

                                        E OK, ramine sa fac eu o vizita (mai spre vara) si sa aleg din oferta ...

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          echipament

                                          pentru cei mai putin initiati,ce e mai bun pentru topspin,Sriver Fx,sau Andro Zenith G supersponge?
                                          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Sa cumpar o paleta second pe la 120 ron (gasesc ceva decent?) sau ceva nou la aceiasi bani? Ca daca nu si cum nu sunt nici campion ceva nu ma mai stresez, imi iau ceva nou pe la 60-70 ron si gata.

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              cumpar burete sters...
                                              Mizutani SZLC
                                              Dignics 05

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                La Yasaka.ro (Radu Stefania - 0742 20.50.31) ai incercat?
                                                Butterfly Grubba Carbon-AN All+
                                                FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  ...din pacate cei de la yasaka.ro nu au asa ceva pe stoc.
                                                  Am rugamintea ca cel care va face urmatoarea comanda pe Dandoy.com sa-mi comande si mie un burete.Costa 3,71 euro.(Stiga)
                                                  Mizutani SZLC
                                                  Dignics 05

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Noutate!! reprezentant BUTTERFLY - livrare din stoc!!

                                                    echipamente butterfly aproape orice din stoc!! cineva interesat?

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X