Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Stergerea postarilor la vanzare cumparare

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Stergerea postarilor la vanzare cumparare

    Cred ca ar fii o idee buna sa putem sterge anumite postari din propriul anunt. Cum ar fii daca am 10 fete la vanzare si vand 6 fete postarile cu interes pentru acele 6 fete care s-au vandut le-am putea sterge daca ar exista o optiune pentru asta. Asa putem economisii timp de cautare in post si in felu asta toata lumea ar avea un anunt si l-ar putea goli si schimba materialele puse, care sunt vandute sau care nu mai sunt valabile cu unele care doreste sa le vanda fara ca persoanele interesate de produsele actuale sa citeasca comvorbirile despre produsele precedente.
    FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

  • #2
    Poti face asta, in propriul anunt. Primul post il poti edita mereu...

    Comentariu


    • #3
      Nu este corect sa se piarda istoricul materialelor vandute de un utilizator.
      Din acest istoric (posturile cu materialele vandute si care nu mai sunt valabile) se pot vedea preturi, ce materiale a vandut respectivul, feedback-uri de la clienti, etc.
      Daca aveti foarte multe materiale la vanzare e corect sa aveti un singur thread, un magazin virtual in care va expuneti marfa, si nu 100 de anunturi care umplu forumul, nelasand celorlalti utilizatori sa isi vanda unul sau doua materiale pe care nu le mai folosesc.
      Vedeti exemplul magazinelor "Viva", "Tenismasa", TTmall", "Buterfly", etc, care au totul intr-un singur thread.
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Claudiu84 Vezi post
        Poti face asta, in propriul anunt. Primul post il poti edita mereu...
        eu nu vorbeam de primul post eu vorbeam de urmatoarele posturi postate de ati utilizatori.
        FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X