Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calendar 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Datorita faptuLui ca pe data de 19 m-ai este un turneu la Ocna Sibiului propun mutarea Cupei Somes pe data de 9 august cand in calendar e mai lejer la noi in zona ! Si asa erau prea multe turnee la distanta de o saptamana in Deda,Dej Gura Humorului ! Deci Propun sa il tinem pe data de 9 august ! Multumesc !
    Ultima editare de Dan Universal; 22.iun.2014, 21:32.
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #52
      intrucat in data de 26.07.2014 exista posibilitatea pe calendar, am dori sa organizam un turneu A la sala Aria Sport TDM in Sibiu
      Alexandru Mureșanu
      Adonis Filea

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
        intrucat in data de 26.07.2014 exista posibilitatea pe calendar, am dori sa organizam un turneu A la sala Aria Sport TDM in Sibiu
        Alexandru Mureșanu
        Adonis Filea
        Nu cred ca deranjeaza pe nimeni. Gura Humorului este la o distanta mai mare de 300 km, ...asa ca daca se impotriveste cineva sa mentioneze aici motivul.
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • #54
          In urma discutiilor cu Primaria Călărași si Djst Călărași am convenit pentru la anul sa organizez turneul de la Călărași pe 9 mai 2015 , in aceasta perioada fiind si Ziua Nationala a Tineretului(2mai) ,ocazie cu care sunt organizate mai multe evenimente sportive.
          Stiu ca este devreme dar va rog sa aveti in vedere cand configurati calendarul pe anul 2015.
          Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

          Comentariu


          • #55
            La dej am dori sa organizam in 11 octombrie turneu a multumesc !
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • #56
              As dori sa organizez la Comănești-Bacău turneu B pe data 23 sau 30,08 multumesc, astept raspuns.
              Ultima editare de rogerpustiu; 05.aug.2014, 12:41.
              Blade: Xiom Strato
              FH: Tenergy 05
              BH: Tenergy 05

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de rogerpustiu Vezi post
                As dori sa organizez la Comănești-Bacău turneu B pe data 23,08 multumesc, astept raspuns.
                In 23 august este turneu A+ la Bistrița, trebuie sa luati legatura cu Florin Apian, organizatorul turneului.
                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                Tel : 0742 257 995

                Comentariu


                • #58
                  Atunci 30 e mai bine?
                  Blade: Xiom Strato
                  FH: Tenergy 05
                  BH: Tenergy 05

                  Comentariu


                  • #59
                    In 3o sunt doua turnee A la o distanta mai mare de Moinesti (Reghin si Constanța). Dar oricum trebuie sa va consultati cu coordonatorul regional din zona Dvs., d-l Catalin Cozma, eu am incercat numai sa furnizez cat de repede informatii care Va pot ajuta.
                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                    Tel : 0742 257 995

                    Comentariu


                    • #60
                      As dori un nr de telefon a d-lui Cozma. Multumesc
                      Blade: Xiom Strato
                      FH: Tenergy 05
                      BH: Tenergy 05

                      Comentariu


                      • #61
                        Postat în original de tokosp Vezi post
                        In 3o sunt doua turnee A la o distanta mai mare de Moinesti (Reghin si Constanța). Dar oricum trebuie sa va consultati cu coordonatorul regional din zona Dvs., d-l Catalin Cozma, eu am incercat numai sa furnizez cat de repede informatii care Va pot ajuta.
                        Mersi frumos
                        Blade: Xiom Strato
                        FH: Tenergy 05
                        BH: Tenergy 05

                        Comentariu


                        • #62
                          Ai postat anuntul cu intentia de a orgniza turneu B la Comănești la orele 12.54..Intru pe site de cateva ori pe zi,daca am posibilitatea dar sper ca nu te asteptai la un raspuns instantaneu ,nimeni de aici nu e platit sa stea zi si noapte online.Dl Tokos si a dat si el cu parerea ce si cum dar te voi lamuri cu privire la B ul de la Comănești in cele ce urmeaza:
                          -la data de 23.08. este turneul A+ de la Bistrița,teoretic cele doua localitati sunt prea apropiate pentru a gazdui simultan un A+ si un B.Cu toate acestea,vazand afluenta de inscrieri doar la o zi de la postarea turneului A+ banuiesc ca atat la amatori cat si la Open locurile se vor completa cu mult timp inainte de 23.08.In acest caz nu mai exista impedimente pentru a face B ul de la Comănești.
                          Eu zic sa procedezi in felul urmator:inchiriaza sala pentru 23.08 notificand administratorul acesteia ca exista posibilitatea ca turneul sa fie amanat pe 30.08(pe caldura asta nu se inghesuie lumea sa organizeze competitii in sala).Sambata 16.08 te uiti pe postul turneului A+ de la Bistrița si daca vezi ca sunt deja liste de asteptare(acest lucru se va intampla in proportie de 100%) postezi si tu Comăneștiul la data de 23.Daca mai sunt locuri la turneul de la Bistrița(imposibil,zic eu),il postezi tot pe 16 dar pentru data de 30.08
                          of all the things i lost i miss my mind the most

                          Comentariu


                          • #63
                            Atunci rămân pe 30.08 mulțumesc eu am sunat dar ați închis.
                            Blade: Xiom Strato
                            FH: Tenergy 05
                            BH: Tenergy 05

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de rogerpustiu Vezi post
                              As dori sa organizez la Comănești-Bacău turneu B pe data 23 sau 30,08 multumesc, astept raspuns.
                              Postat în original de tokosp Vezi post
                              In 23 august este turneu A+ la Bistrița, trebuie sa luati legatura cu Florin Apian, organizatorul turneului.
                              Nu avem nimic impotriva, acum am vazut anuntul.
                              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • #65
                                Mulțumesc Florin asa rămâne 30.08 turneu B Comănești - Bacău pun anunțul pe 15
                                Blade: Xiom Strato
                                FH: Tenergy 05
                                BH: Tenergy 05

                                Comentariu


                                • #66
                                  Se confirma turneul din 15 nov de la Oradea - Era Shopping Park (10-12 mese) - organizat de Tibi Varady.
                                  TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Costin Corcoz doreste decalarea turneului A+ Focșani din data de 25.10.2014 la data de 11.10.2014 pentru a avea doua sali libere.A discutat deja cu Bogdan Roman pentru inversarea datelor turneelor Arad-Focșani.
                                    Ultima editare de cata_60; 18.aug.2014, 18:27.
                                    of all the things i lost i miss my mind the most

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Se confirma turneul A de la Bacău,04.10. Cineva din colectivul de acolo va posta anuntul turneului zilele astea
                                      of all the things i lost i miss my mind the most

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Datorita alegerilor prezidentiale programate pentru 2 noiembrie, Festivalul Toamnei ce se desfasoara anual la Valenii de amunte va avea loc cu o saptamana mai devreme, intre 24-26 octombrie.
                                        Din acest motiv Valentin Soare, organizatorul turneului de la Valenii de Munte, solicita reprogramarea turneului pe 25 octombrie, data ldisponibila in calendar.

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          I am comunicat lui Florin va modifica in Calendar
                                          of all the things i lost i miss my mind the most

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Brăila vrea sa faca un A pe 01.11.2014 m-a sunat M.Giosan.Ca data e OK.Daca si pt coord zonal e OK atunci FLorin il va baga
                                            of all the things i lost i miss my mind the most

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Baicoiul din noiembrie coincide cu turul II al Alegerilor,sala va fi ocupata. Se va muta pe 22.11..Sfantu Ghehorghe de pe 22.11-turneu A- oricum nu cred ca se va organiza avand in vedere ca la doua saptamani ei vor face A+ ul
                                              of all the things i lost i miss my mind the most

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Postat în original de cata_60 Vezi post
                                                ....Sfantu Gheorghe de pe 22.11-turneu A- oricum nu cred ca se va organiza avand in vedere ca la doua saptamani ei vor face A+ ul
                                                Da , am vorbit cu Oli si este de acord. Ramane "Baicoi" pe 22.11.2014 si pe 6.12.2014 Turneul Final la Sf Gheorghe (doua sali)
                                                Hobby: Motoare si ski !
                                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Postat în original de cata_60 Vezi post
                                                  Brăila vrea sa faca un A pe 01.11.2014 m-a sunat M.Giosan.Ca data e OK.Daca si pt coord zonal e OK atunci FLorin il va baga
                                                  Da,bineinteles ca nu am nimic impotriva,succes.

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Se confirma A ul de pe 18.10 de la Rădăuți..va urma anuntul turneului in curand
                                                    of all the things i lost i miss my mind the most

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X