Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A București, 25 ian 2014 Cupa Unirii, Top Tenis Arena

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • No Coment!
    Multa sanatate domnule Petrov ca daca tot o tii tot asa cu bautura iti trebuie din plin!
    Danut

    Comentariu


    • Ca vreti sau nu sa recunoasteti Danutz v a tras Clapa
      El e campionul deocamdata.
      - - - Actualizat - - -
      Jignirile nu si au rostul fratilor e doar un joc.

      Comentariu


      • Am pierdut o bluza de trening, foarte probabil in preajma meselor 18-20. Multumesc anticipat.

        Comentariu


        • Postat în original de dantim Vezi post
          Ciudosule eu cred ca tu erai ala care jubila si urla si in timpul mingilor jucate si nici macar nu am intrat in tarcul de joc si vezi ca tu ai inceput la sala cu glume nu eu .
          La tenis oricum esti praf si vezi ca eu nu te-am jignit,daca vrei pot sa o fac si eu

          - - - Actualizat - - -

          Chestia cu pinguinii o ziceam si de mine cind jucam la amatori si cind o sa ma curentezi tu la tenis si nu eu o sa zic ca esti mai bun ca mine
          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	1654689_804524606240692_1525558502_o.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	20,2 KB 
ID:	769835

          Comentariu


          • Am vorbit si eu azi cu Cosmin si mi-a confirmat ca i s-a cerut sa-si schimbe tricoul inscriptionat cu numele clubului unde activeaza de catre unul dintre organizatori si anume domnul Vali ! Tu erai acolo Gelutu si din cate te cunosc esti un f bun observator, chiar nu a fost nici o discutie inainte de inceperea finalei la open? Dar cel mai corect ar fi dupa parerea mea sa ne dea un raspuns chiar domunul Vali, daca aceasta discutie a avut loc sau nu .
            Lemn GERGELY
            TIBHAR EVOLUCION MX-P
            TIBHAR EVOLUCION MX-P

            Comentariu


            • Postat în original de sevraj Vezi post
              [ATTACH=CONFIG]6551[/ATTACH]
              Pinguinule sef ,tu ce nu comentezi cu schimbatul tricourilor ca a mai fost o faza anul trecut la o finala de amatori, ca de aceea reprezinti jucatorii amaturului
              - - - Actualizat - - -
              Este o chestie foarte urita din partea organizatorilor
              - - - Actualizat - - -
              Cind am jucat finala cu Ionel Zamfir la amatori anul trecut cineva ia sugerat sa schimbe tricoul la premiere si el sa conformat

              Comentariu


              • Postat în original de dantim Vezi post
                Pinguinule sef ,tu ce nu comentezi cu schimbatul tricourilor ca a mai fost o faza anul trecut la o finala de amatori, ca de aceea reprezinti jucatorii amaturului
                - - - Actualizat - - -
                Este o chestie foarte urita din partea organizatorilor
                - - - Actualizat - - -
                Cind am jucat finala cu Ionel Zamfir la amatori anul trecut cineva ia sugerat sa schimbe tricoul la premiere si el sa conformat
                Acel tricou din intamplare nu cumva erai inscriptionat cu numele clubului unde activa in acel moment si unde inca mai activeaza si in prezent????
                Lemn GERGELY
                TIBHAR EVOLUCION MX-P
                TIBHAR EVOLUCION MX-P

                Comentariu


                • Ba da
                  - - - Actualizat - - -
                  Nu as fi cris daca nu i se intimpla si lui finu Cosmin
                  - - - Actualizat - - -
                  Ar fi bine sa se termine cu timpeniile astea pentru ca jucam din placere in acest circuit.
                  In razboiul comercial nu ar trebui bagati si participantii din acest circuit frumos ,adica Amaturul

                  Comentariu


                  • Postat în original de sevraj Vezi post
                    [ATTACH=CONFIG]6551[/ATTACH]
                    Mihai, pinguini cu par albit n-ai pe acolo?
                    TsE

                    Comentariu


                    • Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                      Mihai, pinguini cu par albit n-ai pe acolo?
                      Sunt copiii lui Alex Ciobanu, i am gasit la el pe facebook. Deci nu.

                      Comentariu


                      • Postat în original de razvan marinescu Vezi post
                        Am vorbit si eu azi cu Cosmin si mi-a confirmat ca i s-a cerut sa-si schimbe tricoul inscriptionat cu numele clubului unde activeaza de catre unul dintre organizatori si anume domnul Vali ! Tu erai acolo Gelutu si din cate te cunosc esti un f bun observator, chiar nu a fost nici o discutie inainte de inceperea finalei la open? Dar cel mai corect ar fi dupa parerea mea sa ne dea un raspuns chiar domunul Vali, daca aceasta discutie a avut loc sau nu .
                        Nu am fost la finala open. A trebuit sa plec, m-a luat spatele de-mi venea sa chem salvarea. Daca Vali a cerut asa ceva ma surprinde, il cunosc pe Vali altfel si nu-mi vine sa cred. Cosmin trebuia sa fi luat totul in gluma si nici vorba sa se schimbe.
                        PS. Vali daca ai poze si filmulete urca-le aici pt ca acolo unde le-ai postat nu toata lumea are cont....si nu te lăsăm până nu ne zici cum stau lucrurile.
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • Din punctul meu de vedere al unui forumist activ in ultimul timp consider ultimele posturi destul de incitante si care pot prejudicia numele si prestigiul unora dintre personajele implicate.Cunoscindu-i pe majoritatea celor implicati direct sau indirect in aceasta polemica si dorind in continuare de a avea,ca orice amatorist relatii amicale cu acestia ,cred de cuviinta ca este necesar imperios o explicatie clara a celor implicatii direct.,adica Cosmin si Vali.
                          Daca nu v-a exista o explicatie clara in aceasta problema,cred ca este necesara o analiza a comitetului coordonator al Amaturului de a lua masuri in aceasta directie,adica de a sanctiona acei organizatori care impun astfel de practici (asa cum au fost prezentate mai mult sau mai putin subiectiv)sau de a sanctiona pe acei ce aduc aceste acuzatii destul de grave in cazul in care se vor dovedii neintemeiate.
                          Bagator de seama EMI.

                          Comentariu


                          • Turneu A București, 25 ian 2014 Cupa Unirii, Top Tenis Arena

                            Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                            Mihai, pinguini cu par albit n-ai pe acolo?
                            De ce esti asa curios blondule, a scuze tu esti grizonat
                            - - - Actualizat - - -

                            Comentariu


                            • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                              Din punctul meu de vedere al unui forumist activ in ultimul timp consider ultimele posturi destul de incitante si care pot prejudicia numele si prestigiul unora dintre personajele implicate.Cunoscindu-i pe majoritatea celor implicati direct sau indirect in aceasta polemica si dorind in continuare de a avea,ca orice amatorist relatii amicale cu acestia ,cred de cuviinta ca este necesar imperios o explicatie clara a celor implicatii direct.,adica Cosmin si Vali.
                              Daca nu v-a exista o explicatie clara in aceasta problema,cred ca este necesara o analiza a comitetului coordonator al Amaturului de a lua masuri in aceasta directie,adica de a sanctiona acei organizatori care impun astfel de practici (asa cum au fost prezentate mai mult sau mai putin subiectiv)sau de a sanctiona pe acei ce aduc aceste acuzatii destul de grave in cazul in care se vor dovedii neintemeiate.
                              Bagator de seama EMI.
                              Asta asteptam si noi Emi o explicatie a celor intamplate, dar probabil din cauza troienelor din Romania unele mesaje intarzie sa apara!!! Deci sa avem rabdare poate cine stie pana la urma ajung aici si msg celor implicati. Salutari si sa ne vedem sanatosi!
                              Lemn GERGELY
                              TIBHAR EVOLUCION MX-P
                              TIBHAR EVOLUCION MX-P

                              Comentariu


                              • Ciudat este ca atat dl Mircea Valentin (valigti) cat si dl Bodeanu Dan (Dan2) citesc mesajele, dar nici unul nu ne ofera niste raspunsuri !
                                Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

                                www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                Comentariu


                                • Nu pot sa comentez lucruri pe care le citesc din presa. Nu am avut cunostinta despre aceasta situatie, iar Cosmin nu avut nici o obiectie. Daca avea o problema, ar fi trebuit sa o anunte pe loc, inainte de disputarea finalei. Daca eram instiintat, tricoul nu ar fi fost inlocuit decat la dorinta purtatorului.

                                  Comentariu


                                  • Dragi mei , nu stiu daca discutiile acestea isi au rostul dar in sfirsit . Eu l-am rugat pe Cosmin daca are alt tricou sa il schimbe din respect pentru sala Top Tenis , si asta a venit ca o rugaminte , exact asa i-am spus si lui Cosmin , deci nu a fost nimeni "amenintat " , el poate confirma, mai mult de atit i-am urat si succes.
                                    Efortul organizatorilor a fost destul de mare , s-a creat tarc pe suprafața a 4 mese tocmai ca aceasta finala sa fie jucata in conditii cit se poate de bune , sau aprins luminile pe toata suprafata ca meciul sa se desfasoare in cele mai bune conditii , tot din respect pentru finalisti indiferent care sint ei .
                                    Nu am raspuns mai devreme pentru ca nu m-am gindit ca este asa de important pentru colegii lui de sala sau de echipa. Discutia a durat citeva secunde.
                                    Puteti vedea si din fotografii , ca el poarta sortul inscriptionat , chiar si la pozele de final el are treningul pe el tot inscriptionat , noi ne cunoastem de ceva vreme si chiar ma bucur ca a avansat in tenis si acest lucru sa vazut si la acest turneu .
                                    Filmarile de la turneu nu sint la mine , dar colegii o sa le puna undeva sa fie accesibile tuturor , Filmuletzele sint f. mari si trebuiesc prelucrate inainte .
                                    Si eu am vrut sa pun pozele pe You Tube , am acolo un canal cu multe turnee si finale video chiar si de acum 4-5 ani , dar nu am stiut unde sa incarc albumul acesta ca sa schimbat interfata .
                                    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                    Fete de palete tenis de masa
                                    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                    Comentariu


                                    • Poate ca ar trebui sa se faca si o lista neagra cu inscriptiile de pe tricouri care nu sunt binevenite in aceasta sala. Inteleg ca la pantalonii scurti nu este nici o problema inscriptia, banuiesc ca nici ciorapii inscriptionati nu provoaca neplaceri. Bine totusi ca am fost avertizati dinainte sa stim ce garderoba folosim la urmatoarele turnee.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de valigti Vezi post
                                        Dragi mei , nu stiu daca discutiile acestea isi au rostul dar in sfirsit . Eu l-am rugat pe Cosmin daca are alt tricou sa il schimbe din respect pentru sala Top Tenis , si asta a venit ca o rugaminte , exact asa i-am spus si lui Cosmin , deci nu a fost nimeni "amenintat " , el poate confirma, mai mult de atit i-am urat si succes.
                                        Efortul organizatorilor a fost destul de mare , s-a creat tarc pe suprafața a 4 mese tocmai ca aceasta finala sa fie jucata in conditii cit se poate de bune , sau aprins luminile pe toata suprafata ca meciul sa se desfasoare in cele mai bune conditii , tot din respect pentru finalisti indiferent care sint ei .
                                        Nu am raspuns mai devreme pentru ca nu m-am gindit ca este asa de important pentru colegii lui de sala sau de echipa. Discutia a durat citeva secunde.
                                        Puteti vedea si din fotografii , ca el poarta sortul inscriptionat , chiar si la pozele de final el are treningul pe el tot inscriptionat , noi ne cunoastem de ceva vreme si chiar ma bucur ca a avansat in tenis si acest lucru sa vazut si la acest turneu .
                                        Filmarile de la turneu nu sint la mine , dar colegii o sa le puna undeva sa fie accesibile tuturor , Filmuletzele sint f. mari si trebuiesc prelucrate inainte .
                                        Si eu am vrut sa pun pozele pe You Tube , am acolo un canal cu multe turnee si finale video chiar si de acum 4-5 ani , dar nu am stiut unde sa incarc albumul acesta ca sa schimbat interfata .
                                        Deci sa intelegem ca aceea discutie despre schimbarea tricoului cu Viva Sport a avut loc! Ce nu inteleg, ce legatura are cu respectul fata de cei de la Top Tenis,ca un jucator poarta un tricou inscriptionat cu numele clubului la care activeaza?
                                        - - - Actualizat - - -
                                        Postat în original de Dan2 Vezi post
                                        Nu pot sa comentez lucruri pe care le citesc din presa. Nu am avut cunostinta despre aceasta situatie, iar Cosmin nu avut nici o obiectie. Daca avea o problema, ar fi trebuit sa o anunte pe loc, inainte de disputarea finalei. Daca eram instiintat, tricoul nu ar fi fost inlocuit decat la dorinta purtatorului.
                                        Sa intelegem domnul Dan, ca este ceva normal sa i se ceara unui jucator sa-si schimbe tricoul clubului pt ca dupa spusele Dl.Mircea este o lipsa de respect fata de sala Top Tenis sa joace finala in acel tricou! Poate ar fi bine sa introduceti in regulamentul Amatur si ce inscriptionari avem voie sa avem pe tricouri sau si mai bine salile unde avem voie sa jucam cu tricourile echipei Viva Sport si salile unde nu este voie din lipsa de respect!
                                        Lemn GERGELY
                                        TIBHAR EVOLUCION MX-P
                                        TIBHAR EVOLUCION MX-P

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de valigti Vezi post
                                          Dragi mei , nu stiu daca discutiile acestea isi au rostul dar in sfirsit . Eu l-am rugat pe Cosmin daca are alt tricou sa il schimbe din respect pentru sala Top Tenis , si asta a venit ca o rugaminte , exact asa i-am spus si lui Cosmin , deci nu a fost nimeni "amenintat " , el poate confirma, mai mult de atit i-am urat si succes.
                                          Efortul organizatorilor a fost destul de mare , s-a creat tarc pe suprafața a 4 mese tocmai ca aceasta finala sa fie jucata in conditii cit se poate de bune , sau aprins luminile pe toata suprafata ca meciul sa se desfasoare in cele mai bune conditii , tot din respect pentru finalisti indiferent care sint ei .
                                          Nu am raspuns mai devreme pentru ca nu m-am gindit ca este asa de important pentru colegii lui de sala sau de echipa. Discutia a durat citeva secunde.
                                          Puteti vedea si din fotografii , ca el poarta sortul inscriptionat , chiar si la pozele de final el are treningul pe el tot inscriptionat , noi ne cunoastem de ceva vreme si chiar ma bucur ca a avansat in tenis si acest lucru sa vazut si la acest turneu .
                                          Filmarile de la turneu nu sint la mine , dar colegii o sa le puna undeva sa fie accesibile tuturor , Filmuletzele sint f. mari si trebuiesc prelucrate inainte .
                                          Si eu am vrut sa pun pozele pe You Tube , am acolo un canal cu multe turnee si finale video chiar si de acum 4-5 ani , dar nu am stiut unde sa incarc albumul acesta ca sa schimbat interfata .
                                          - - - Actualizat - - -

                                          Am fost "amenintat" ca nu voi fi filmat daca o sa port tricoul cu viva sport. Greseala a fost in mare parte a mea acceptand sa schimb tricoul.

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Cosmin L Vezi post
                                            - - - Actualizat - - -

                                            Am fost "amenintat" ca nu voi fi filmat daca o sa port tricoul cu viva sport. Greseala a fost in mare parte a mea acceptand sa schimb tricoul.
                                            Poti sa dai un indiciu macar daca nu numele celor care te-au sicanat?

                                            Comentariu


                                            • Dar filmul finalei unde este de la open?

                                              - - - Actualizat - - -

                                              Prea se face mult caz pt sch tricoului

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                Poti sa dai un indiciu macar daca nu numele celor care te-au sicanat?
                                                Numele l-am scris eu destul de clar in postul cu nr. 344 adica Dl. Mircea Valentin sau mai pe intelesul tuturor Vali(GTI) a fost organizatorul care a cerut sa-si schimbe tricoul sau nu v-a fi filmat!
                                                Lemn GERGELY
                                                TIBHAR EVOLUCION MX-P
                                                TIBHAR EVOLUCION MX-P

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Cosmin L Vezi post
                                                  - - - Actualizat - - -

                                                  Am fost "amenintat" ca nu voi fi filmat daca o sa port tricoul cu viva sport. Greseala a fost in mare parte a mea acceptand sa schimb tricoul.
                                                  Ai dreptate Cosmin nu trebuia sa accepti !
                                                  N-am mai auzit asa ceva,bine ca nu ti-au luat sortul si ciorapi !!!

                                                  Comentariu


                                                  • Filmarea mai apare?

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X