Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionatul regional transilvania -dej 1 februarie 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de Bebe Vezi post
    Adevarul supara? Ce sa caute un turneu care nu este Amatur in sectiunea Amatur??


    Spre surprinderea dumneavoastra, stiu unde se afla Dej-ul pe harta Romaniei!! In plus fata de dumneavoastra si de Dan Universal mai stiu si gramatica limbii romane!! Rugamintea mea este sa invatati limba romana si abia dupa aia sa postati pe un forum!!! Nu inteleg atacurile la mine atat timp cat eu nu v-am atacat!!

    Cat despre acel Nu-mi place ... ce sa mai zic. Pentru acelasi lucru spus de Cata60 Dan i-a dat "Imi place" si mie mi-a dat "Nu-mi place"
    Hai sa ma bag si eu..... (la un moment dat am fost si eu tras de urechi ) Asta cu gramatica e putin cam trasa de par pe acest forum. Eu cred ca sa fii pasionat de tenis , e suficient sa existam pe forumul asta. Pot fi doctori si muncitori necalificati. Asta e si farmecul ,cred eu, in sport in general. La masa de tenis din pct. asta de vedere plecam cu totii cu sanse egale. Nu cred ca trebuie sa fim doctori in litere sa practicam acest sport. Mai important e ,cred eu, respectul fata de ceilalti ,fata de varsta , sapte ani de-acasa .s.a.m.d.
    O zi buna
    Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

    Comentariu


    • #27
      Problema .... este ca aceste personaje arunca vorbe fara sa gandeasca. Din cauza aia am reactionat in acest mod. Nu ma cunosc personal cu nici una din cele 2 personaje de care m-am luat. Nu inteleg logica si de asemenea nu inteleg nici motivul pentru care aceste doua caractere m-au atacat. De ce? Pentru ca am zis ca turneele de fotbal nu trebuie postate la tenis de masă? Vi se pare logic ce am spus sau poate sunt eu nebun .... exista si aceasta varianta. Cat despre cel de-al doilea personaj care ma acuza ca habar nu am unde este Dej-ul pe harta Romaniei, pur si simplu nu am cuvinte....

      P.S. Hai sa postam si turneul organizat de SKT tot in Amatur, hai sa postam si turneul organizat de VIVA tot in Amatur! Etapele de la federatie tot in Amatur, s.a.m.d.
      Blade: Butterfly Photino
      Fh: Butterfly Tenergy 05
      Bh:Yasaka Rakza 9

      www.lovetodance.ro

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de spaller Vezi post
        Da ma BEBE tu ce treaba mai ai ?. Te bagi si tu asa ca musca in curuuuu calului ,pt ce mai ? Hai si tu la DEJ sa vedem cat de tare esti ,pt ca voi toti miticii stiti sa dati numai din gura ,si cam atat! Poate nici nu stiti unde este orasul DEJ PE HARTA ROMANIEI LA REVEDERE !

        - - - Updated - - -

        GHIOC STEFAN NASAUD nu IOAN ,TIBI HAI PA!!!!!!!




        - - - Updated - - -

        Danut, da-i inainte nu te lua dupa toti ciurucarii .Ne vedem sambata pt.miscare,nu pt competitii ha..ha..ha..!
        Si totusi,mandria nu da prilej decat la cearta,intelepciunea insa,se afla numai la cei ce primesc sfaturi.Stima.
        Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de noro Vezi post
          Si totusi,mandria nu da prilej decat la cearta,intelepciunea insa,se afla numai la cei ce primesc sfaturi.Stima.
          Noro,este cumva un cugetare a lui Socrate ,sau este o pilda de a ta.Daca totusi iti apartine cred ca ai loc printre acesti intelepti.In aceasta forma inca nu am intilnit-o,dar cred ca ar fii buna de motto al acestui post amatur.Bravo NORO

          Cu Respec EMI

          Comentariu


          • #30
            Campionatul regional transilvania -dej 1 februarie 2014

            Postat în original de Bebe Vezi post
            Adevarul supara? Ce sa caute un turneu care nu este Amatur in sectiunea Amatur??


            Spre surprinderea dumneavoastra, stiu unde se afla Dej-ul pe harta Romaniei!! In plus fata de dumneavoastra si de Dan Universal mai stiu si gramatica limbii romane!! Rugamintea mea este sa invatati limba romana si abia dupa aia sa postati pe un forum!!! Nu inteleg atacurile la mine atat timp cat eu nu v-am atacat!!
            Depinde din ce unghi privesti , daca spuneati asta cu amabiltate si nu cu rautate ca dl cozma atunci era altceva , poate ati vazut postul in care am scris ca daca se considera ca am postat gresit sa se mute la competiti cu scuzele de rigoare,,! Daca admin nu la mutat pina acuma asta e altceva, trebuia sa mai sarit si dvs sa atentionati acest fapt , de ce cu ce va deranjat .?
            In legatura cu gramatica este irelevant ce spuneti , deoarece eubscriu repede si nu sunt f atent intodeauna , daca sa sarit o litera etc
            De pe telsau tableta imi vine mai greu sa tastea
            Acest personaj , danut pop nu sa amestecat treburile tale , tu de ce o faci dle personaj, bebe...?
            Cat despre acel Nu-mi place ... ce sa mai zic. Pentru acelasi lucru spus de Cata60 Dan i-a dat "Imi place" si mie mi-a dat "Nu-mi place"
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • #31
              Se inscrie dl medeleanu stefan din mangalia
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu


              • #32
                .. si Mircea Iusan din Cluj-N.

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de Dan Universal Vezi post
                  inscrieri participanti

                  1 pop danut - dej
                  2 moldovan doru dej
                  3 dezso attila !! -dej
                  4 puscas arpad - gherla
                  5 rusu stefan -cj
                  6 andrica dorin - dej
                  7 Vass sandor -beclean
                  8 vass alexander-beclean
                  9 spaller -tiberiu -nasaud
                  10muntean mircea -bm
                  11 ghioc stefan - nasaud
                  12coroian claudiu -gherla
                  13 bal adrian -gherla
                  14 szelyesy marius - gherla
                  15 neamtu adrian- gherla
                  16 zavaski ioan - dej
                  Ar trebui actualizat lista,cu stima Danute.

                  Comentariu


                  • #34
                    Sigur vine si dl Varodi initiatorul turneului mai ales ca are taxa 0 lei.
                    Si daca vine cel putin inca un membru de la clubul Tibclau o sa fiti 18 fara probleme mai ales ca intr-o masina incap lejer 4 jucatori!
                    Ultima editare de D.D.; 31.ian.2014, 21:20.

                    Comentariu


                    • #35
                      cu parere de rau ne retragem VASS SANDOR SI VASS ALEXANDER -BECLEAN (poate daca nu erau asa de apropiate datele concursurilor).data viitoare stii ca poti conta pe noi!
                      LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de Antal Denes Vezi post
                        Ar trebui actualizat lista,cu stima Danute.
                        abia acum am ajuns la calculator de la sala asa ca da aveti dreptate dle Denes am sa reactualizez imediat !
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • #37
                          LISTA ACTUALIZATA PE PRIMA PAGINA !! va asteptam la prima etapa a transilvanieii !! cine stie poate va iesi un campionat care sa concureze cu amatourul !! consider ca concurenta este buna pt a avea de unde alege !!
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de Dan Universal Vezi post
                            LISTA ACTUALIZATA PE PRIMA PAGINA !! va asteptam la prima etapa a transilvanieii !! cine stie poate va iesi un campionat care sa concureze cu amatourul !! consider ca concurenta este buna pt a avea de unde alege !!
                            Mai ai multe mingi de spart la concursuri pina sa ajungi acolo,oricum succes Dane

                            Comentariu


                            • #39
                              Dragi iubitori ai tenisului de masa, astazi, in Dej, a avut loc etapa de debut a Circuitului Transilvania.
                              Sustinerea concomitenta a Turneului King-Pong la Oradea si conditiile meteo nefavorabile din ultimile zile au restrictionat numarul participantilor, fapt ce a permis jocul la 2 mese pt fiecare grupa, scurtand turneul si reducand condensul + agitatia din sala.
                              In aceste conditii, din grupele initial de 6, s-au format ulterior 4 grupe sup de cate 4 jucatori. Primii 2 clasati din acestea, au intrat in tabloul eliminatoriu principal de 8. Ultimii 2 din gr. sup. au fomat un tablou eliminatoriu secundar (locurile 9-16). Pt evitarea 'discutiilor', pozitiile s-au tras la sorti dupa inscrierarea favoritilor. In urma etapelor eliminatorii, clasamentul (partial) arata astfel:

                              1. Iusan Mircea
                              2. Rusu Stefan
                              3. Pop Zoltan
                              4. Puscas Arpad
                              5. Neamțu Adrian
                              6. Moldovan Doru
                              7. Huruban Andrei
                              8. Dezso Attila

                              09. Pop Danut
                              10. Spaller Tiberiu
                              11. Zavaski Ioan
                              12. Ghioc Stefan
                              13. Medeleanu Stefan
                              14. Coroian Claudiu
                              15. Bocos Eugen
                              16. Hitian Codin

                              Cu scuzele de rigoare pt cei ce nu-si vor regasi numele aici (si eventualele erori) vreau sa aduc:
                              Multumiri gazdelor! Felicitari invingatorilor! Cinste participantilor, care au creat o atmosfera placuta si propice disputarii unei competitii cu adevarat amicale! Stefan Rusu va saluta pe toti cu respect!
                              Ultima editare de stefan_rusu23; 01.feb.2014, 20:04.

                              Comentariu


                              • #40
                                cu durere in suflet va aduc la cunostinta celor care lau cunoscut ,ca azi dupa ce a fost spectator La concursul de la dej sa stins din viata dl HATOS VASILE , PRESEDINTELE CLUBULUI CS TENIS DEJ IN URMA UNUI ATAC DE CORD SUFERIT ACASA la putin timp dupa parasirea salii de concurs !! DUMNEZEU SA IL ODIHNEASCA !!
                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                Comentariu


                                • #41
                                  Sa il odihneasca Dumnezeu!

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Dumnezu sa-l odihneasca.

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Moartea – un topspin decisiv ce loveste viata indiferent la ce scor de set se afla.Eu cred ca nu moartea este ultima statie,ci uitarea.Condoleantele mele.
                                      Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        http://s7.postimage.org/lr6jzrbs7/DSC04485.jpg
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Dumnezeu sa-l odihneasca a fost un om deosebit,am jucat tenis cu el.

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Dumnezeu sa-l odihneasca
                                            Blade . PHOTINO
                                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Sa-i fie tarana usoara, greselile acoperite si memoria pastrata! Condoleante familiei si celor apropiati! SR

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Maine la ora 12 va avea loc inmormantarea dlui vasile hatos in varstra de 59 ani , pt cei ce doresc sa participe si au posibilitatea va asteptam la capela din parcul mare dej la capela militara ,incepind cu ora 12 iar trupul neinsufletit va fi depus la cimitirul dealul fl;orilor dej in jur de ora m14 !!
                                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Sincere condoleante!
                                                  Probabil colegii din Cluj v-au informat ca domnul Varodi Tibor in urma comentariul meu ca sigur vine o masina din Oradea cu atat mai mult ca si Domnul Rusu Stefan propunea ca organizatorii sa se deplaseze cu macar o echipa la fiecare concurs a facut un gest reprobabil care il supun atentiei echipei de coordonare Amatur.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X