Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener antrenament top-tenis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener antrenament top-tenis

    Caut partener de joc/antrenament pentru Top-tenis Arena, in timpul saptamanii, dupa ora 18.30. Tel 0740213816, Bogdan, nivel mediu.

  • #2
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ent-București
    dubioasa coincidenta la un minut distanta

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de sevraj Vezi post
      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ent-București
      dubioasa coincidenta la un minut distanta
      Ce ochi de vultur ai Mihai,nu-ti scapa nimic.,numai Dantim mai era asa ager,dar se pare ca si-a mai pierdut din reflexe

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Zosim1 Vezi post
        Ce ochi de vultur ai Mihai,nu-ti scapa nimic.,numai Dantim mai era asa ager,dar se pare ca si-a mai pierdut din reflexe
        Din pacate fumez tot mai mult, iar la fumat merg cu telefonul dupa mine si citesc printre altele si pe forum ....

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de sevraj Vezi post
          Din pacate fumez tot mai mult, iar la fumat merg cu telefonul dupa mine si citesc printre altele si pe forum ....
          Nu pot sa dau vina pe fumat,ca fumul de obicei iti obtureaza vederea pe cind la tine ii invers,o fi ca la mine cind nu am somn ma duc si beau o cafea si adorm linistit

          Comentariu


          • #6
            Partener antrenament top-tenis

            E acelasi user? Boglous cu Stelifantastic? Daca nu, sa fac curatenie aici.
            lemn: Waldner Dotec Carbon
            fețe: Dignics 05/Dignics 05

            Comentariu


            • #7
              Nu stim dar cred ca merita o verificare

              Comentariu


              • #8
                Nu cred ca e aceeasi persoana. Boglous este si partenerul meu de antrenament, din pacate munca si lipsa timpului nu imi permite sa mai joc momentan. El joaca doar la top tennis.Si pot spune cu siguranta ca nu e incepator.
                Sa inteleg ca sunteti asa de dezobisnuiti cu activitatea pe forum incat daca doi posteaza la interval de 2 minute inseamna ca sunt aceeasi persoana?

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de sevraj Vezi post
                  http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ent-București
                  dubioasa coincidenta la un minut distanta
                  E doar o coincidenta. Nu am zis ca sunt incepator si in nici un caz nu consider IDM-ul o locatie decenta

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de boglous Vezi post
                    E doar o coincidenta. Nu am zis ca sunt incepator si in nici un caz nu consider IDM-ul o locatie decenta
                    IDM-ul e o locatie decenta. Acum 3-4 ani stateam la coada 2 ore ca sa putem juca 3 ore dimineata in weekend...
                    Dar na...acum cand avem sali mai uitam ce a fost
                    Blade: Viscaria
                    FH: Tenergy05
                    BH: Tenergy05

                    Comentariu


                    • #11
                      "Decent" e o notiune profund subiectiva. Si ca orice evaluare, se face de obicei prin comparatie. Sigur ca acum cativa ani, in lipsa alternativelor, IDM-ul era ok. Acum, prin comparatie, in special din cauza fumului de tigara si oglinzilor alea imbecile, paleste in fata celorlalte sali pe care le cunoastem cu totii.

                      Comentariu


                      • #12
                        Sunt de acord ca nu se compara cu cele 3 sali mari pe care le avem in oras.
                        Dar asta nu inseamna ca nu e o locatie decenta. Din punct de vedere al temperaturii, luminii si calitatii meselor e foarte buna.
                        Ca si probleme ar fi spatiul mai mic, oglinzile(pe mine unul nu ma deranjeaza), si podeaua care cam aluneca. Fumul poate fi evitat bineinteles prin alegerea sectiunii de nefumatori. Dar credeti-ma ca am fost deja la foarte multe turnee si va garantez ca astea sunt niste probleme minore pe langa alte conditii pe care le-am intalnit.
                        Si decent nu e o notiune profund subiectiva, e o notiune care se evalueaza punctual si obiectiv dupa anumite criterii. Daca stiti doar doua-trei sali din București nu cred ca sunteti in masura sa faceti o evaluare pertinenta. Ne mai auzim cand ajungeti la doua-trei ZECI de sali vazute in toata tara, ca sa aveti o viziune de ansamblu sa puteti face o comparatie valida.
                        Blade: Viscaria
                        FH: Tenergy05
                        BH: Tenergy05

                        Comentariu


                        • #13
                          Fete ca la IDM nu gasesti nici unde

                          Comentariu


                          • #14
                            Aaa, exact uitasem de fete. Nu mai sunt in stare de nimic cand trece cate una pe acolo.

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de boglous Vezi post
                              Aaa, exact uitasem de fete. Nu mai sunt in stare de nimic cand trece cate una pe acolo.
                              Sa dai in bila,ca la fete nu cred ca nu,sau cine stie ca nu i-ti cunosc orientarea

                              Comentariu


                              • #16
                                Si eu caut partener, dupa ora 18, in timpul saptamanii sau in weekend, zona cat mai apropae de Crangasi / Regie. Nivel mediu zic eu

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X