Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cersetori" pe forum

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • "Cersetori" pe forum

    In ultimul timp au inceput sa apara foarte multe persoane dubioase pe forum care "cersesc" materiale diferite , astfel incat cred ca incepe sa devina o moda . Nu ar fi mai bine ca o persoana sa poata posta dupa un anumit de la activare ?
    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

  • #2
    E aceeasi persoana, deja i-am banat un cont, urmeaza celelalte maine
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      In filmul "Independence day"...este o scena garndioasa cu trupele extraterestre pregatite pentru ...invazie...
      Domnilor trebuie sa ne "pregatim" si noi pentru "invazia"...acestor"extraterestrii" ai bunului simt,care nu au niciun pic de onoare.Cred ca multi dintre noi asteptau de mult timp interventia"trupelor guvernamentale" impotriva acestor "invadatori"...,ea a venit.Felicitari domnilor!
      FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

      Comentariu


      • #4
        din cate am inteles ''invadatorii'' e un amarat care-si incearca norocul si el )))))
        Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de cerbu.nicu Vezi post
          din cate am inteles ''invadatorii'' e un amarat care-si incearca norocul si el )))))
          Invadatorul (theshadowkurama, cosmin12,cosmin dragoi), un amarat sau nu, dupa ce a fost interpelat de mine pe mesaj privat, respectuos de altfel, mi-a trantit un raspuns ireal...:

          Postat în original de theshadowkurama
          ce-ai ma ce ti am dacut eu tie
          Care m-a trezit din reveria "saracului amarat" si m-a facut sa ma gandesc la un pustan analfabet care ne ia pe toti de fraieri.
          Dupa discutia cu el si-a mai facut inca 3 useri...
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de clau Vezi post
            Citat Postat în original de theshadowkurama
            ce-ai ma ce ti am dacut eu tie
            ) prea tare tipu!

            Comentariu


            • #7
              cineva i-a dat o solutie buna. la deszapezire . cateva masini doua scari de bloc si se alege cu o paleta bunicica. daca face asta in parcare la o sala de tenis se alege si cu cateva ore la masa )))))
              Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

              Comentariu


              • #8
                Si cand ma gandesc ca eu de buna credinta i-am trimis deja o pereche de fețe,dar nu-mi pare rau .Poate asta o sa-i dea de gandit cine stie.De regula vreau sa ajut ,dar mai cazi si in plasa
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de marcu vasile Vezi post
                  Si cand ma gandesc ca eu de buna credinta i-am trimis deja o pereche de fețe,dar nu-mi pare rau .Poate asta o sa-i dea de gandit cine stie.De regula vreau sa ajut ,dar mai cazi si in plasa
                  cred ca urmeaza a fi scoase la vanzare fetele pe care i le-ati dat.
                  "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                  Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                  BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                  Comentariu


                  • #10
                    Imvadatori !
                    Peste aceasta experienta putin placuta cred ca am trecut si eu,cu toate ca si acum sper sa nu fi fost asa cu unserul Mr UnionIași inca mai astept un mms de la el,in cazul in care evolutia lui a inregistrat progres in comparatie cu paleta hoby

                    Comentariu


                    • #11
                      eu am sa ai donez un lemn.... de fag , ca ma tot suna .. si zice ca chiar are probleme dar nici adresa nu a dato corecta ,in mesaj ! eu chiar doresc sa ajut si dvs stiti asta dar aici e cam bizar totul ?? ce sa fac??
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Dan Universal Vezi post
                        eu am sa ai donez un lemn.... de fag , ca ma tot suna .. si zice ca chiar are probleme dar nici adresa nu a dato corecta ,in mesaj ! eu chiar doresc sa ajut si dvs stiti asta dar aici e cam bizar totul ?? ce sa fac??
                        Sa-l f... in gura cand te suna, asta ar trebui facut la dinastia. Eu cand m-am apucat de tenis am avut un ciuruc de paleta si a trebuit sa ma duca putin capul sa imi pot permite ceva mai bun. Nu are maini sau picioare? De ce nu poate sa isi faca rost singur, fara cersit... numa cersetori peste tot...
                        Lemn: Butterfly Petr Korbel
                        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                        Comentariu


                        • #13
                          Hmmm! Radu, inca sunt birje in Danemarca? Vad ca oameni cu limbaj de birjari au l,,importat" din Romania. Scuze, dar nu ma asteptam de la tine...

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de nicu gavrilovici Vezi post
                            Hmmm! Radu, inca sunt birje in Danemarca? Vad ca oameni cu limbaj de birjari au l,,importat" din Romania. Scuze, dar nu ma asteptam de la tine...
                            Ce sa fac, am fost crescut si la oras si la sat, am condus si carute cu boi si apoi cai, am condus si masina (prin București si Timișoara) ca in Lugoj oamenii nu prea injura =)) ... mai inveti si lucruri bune in viata . Dar nu inteleg, ce nu v-ati asteptat de la mine? Sa nu imi pese de "drojdia societatii"? Ar trebui ridicati in slavi genul acesta de oameni nu? Sunt un exemplu pt toti... Eu doar i-am spus parerea mea despre ce ar trebui sa ii spuna, cand il mai suna, atata tot. I-am spus-o exact cum i-as spune eu daca as fi in postura dansului, nu cred ca am facut nimic rau. D-l Dan va proceda cum vrea dumnealui, eu i-am dat doar o idee
                            Lemn: Butterfly Petr Korbel
                            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                            Comentariu


                            • #15
                              eu nu pot sa fiu atat de drastic am sa il refuz si sper sa nu ma mai sune !!
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X