Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București antrenamente sala privata - conditii excelente !

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • București antrenamente sala privata - conditii excelente !

    Sala se afla in zona Pipera - bvd Nicolae Caramfil. Statie de metrou in apropiere este Aurel Vlaicu ( de acolo se merge 10 min pe jos sau se poate o lua o statie trolebuzul).

    Este cea mai buna sala de antrenamente din București! Sala are 3 mese cu spatiu de joc excelent + 1 masa cu robot , suprafata de joc este gerflor, lumina excelenta ( 850 -900 de luxi) , mese donic person 25 ( dupa parerea mea cele mai bune mese de pe piata - mingea sare excelent) caldura in sala , apa la discretie, 2 grupuri sanitare, 2 vestiare , dush! Avem si parcare subterana pt cine vine cu masina !

    Cine doreste antrenamente sau parteneriat este rugat sa ma contacteze prin intermediul forumului sau la numarul de telefon 0742624355! Pret sedinta - 50 ron ! O zi buna tuturor !


    Ultima editare de Alex.C; 29.ian.2014, 10:08.
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

  • #2
    Da stiu sala,sunt conditii excelente intradevar.
    Fara exagerare conditii excelente ,la superlativ.
    In privinta celui care se este antrenor nu vreau sa ma pronunt eu ,va las pe voi sa o faceti,el imi cunoaste parerea mea.
    Oricum bafta multa si sa apara mai multe astfel de locuri in care sa te poti antrena decent,in cele mai bune conditii.
    Bravo Alex.

    Comentariu


    • #3
      bag si eu un up si un "like" la acest post. sala este de nota 20. lumina excelenta, podeaua extrem de aderenta, spre deosebire de salile mari unde s-a cam tocit, vestiare curate, apa din partea casei si spatiu cat cuprinde. despre alex, numai cuvinte de lauda, sper sa-mi scoata gargaunii din cap

      Comentariu


      • #4
        Antrenori tineri ,seriosi + conditii de lux si bine-nteles pretul accesibil fac impreuna o oferta tentanta . Recomand tuturor iubitorilor tenisului sa vada si sa se convinga singuri
        AS DORI SA PRACTIC CAT MAI MULT POSIBIL ACEST SPORT SI SA DEVIN IMBATABIL

        Comentariu


        • #5
          Buna ziua,

          M-ar interesa sa fac cateva sesiuni de antrenament. Puteti sa imi lasati ceva detalii despre tarifele per ora de antrenament ? ( masa + antrenor )

          Multumesc anticipat

          Comentariu


          • #6
            Tatamircea ti-am trimis mesaj privat !
            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

            Comentariu


            • #7
              Alex, mai este de actualitate, stiu unvecin din zona către dornic de mișcare...
              TsE

              Comentariu


              • #8
                Da, va rog, daca se poate mai exact, unde este sala? Str, nr, program, cat este de inchiriat masa de tenis, robotul...?

                Trimis de pe al meu HUAWEI P6-U06 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de remusmuntean Vezi post
                  Da, va rog, daca se poate mai exact, unde este sala? Str, nr, program, cat este de inchiriat masa de tenis, robotul...?

                  Trimis de pe al meu HUAWEI P6-U06 folosind Tapatalk
                  Multumesc

                  Trimis de pe al meu HUAWEI P6-U06 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Salut Alex, ti-am trimis un mesaj privat!
                    Butterfly Viscaria ST | FH: BTY Tenergy 05 | BH: BTY TENERGY 05FX
                    Fotograf de nunta - Website: www.vladgphoto.com

                    Comentariu


                    • #11
                      Este apropiata de adresa aceasta Clinica OTOPENI ,,Ana Aslan" / Sos. București-Ploiești nr. 307 / Otopeni, Județul ILFOV ?
                      Am 2 prieteni care vin miine acolo si doresc sa ,,evadeze " si la un tenis de masă ca sint pasionati de sportul acesta , unul are si robot RoboPong 2050 acasa si vrea sa se invete mai mult !
                      Long live rock 'n' roll ! Bucură-te de viață ?n fiecare zi !

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X