Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Disparut!!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Disparut!!!

    Stimati colegi, in data de 29 01 2014, fiul meu Gavrilovici-Didraga Daniel in varsta de 17 ani a disparut de acasa. Ulterior am aflat ca in noaptea de 30 spre 31 a dormit in Teiuș (jud Alba), plecand in 31,la 8,43, din Teiuș spre Cluj (am aflat acestea verificand nr. matricol de pe carnetul fiului meu, in baza caruia i s-a eliberat biletul de tren. Pe moment se pare ca se afla in Cluj.
    La plecare era imbracat intr-o geaca de tercot neagra, blugi albastri, ghete negre, avand asupra sa un rucsac (ghiozdan) negru cu galben. Va rog pe cei din Cluj care puteti sa faceti rost de vreun nr de tel a adaposturilor de noapte sau alte fundatii din Cluj sa ni le transmiteti la tel 0744956674 De asemenea daca il identificati la vreo sala de tenis, va rog sa ne anuntati (tine paleta cu priza tok) Am incercat sa pun fotografia dar nu ma pricep,insa rog pe cineva care are facebook sa intre la Emanuela Gavrilovici si sa o posteze de acolo Multumesc mult pt. orice informatie. Cu stima, Nicu Gavrilovici.

  • #2
    Imi pare rau sa aud asta, sper sa va gasiti fiul cat mai repede si el sa se maturizeze si sa inteleaga prin ce trec parintii cand are asemenea "aventuri"
    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
    BH : Tenergy 05Fx
    FH : Tenergy 05Fx

    Comentariu


    • #3
      Daniel Gavrilovici - 17 ani



      Sa de-a Domnul s-auziti numai de bine!
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        sa dea domnul sa al gasiti! sanatos , sa speram ca pt el e o aventura si in momentul cand va da de greu sa se intoarca acasa la dvs ,doamne ajuta !
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #5
          Ceva vesti ? A ajuns cu bine acasa?

          Comentariu


          • #6
            Din pacate nu am vesti. Pe 31 a ajuns in Cluj, pe la ora !3
            In acea dupa amiaza, Cu nr. matricol al baiatului meu (se suprapun) Au fost luate Trei bilete de elev, in trei directii diferite: O comuna din jud. Argeș, Bistrița si cel de-al treilea bilet spre Dej. Rog colegii din dej siBistrița sa imi transmita daca in orasele lor sun camere de luat vederi in gari sau adaposturi de noapte in oras (eventual un nr. de tel. de la adaposturi sa pot lua legatura) Va multumesc... Am inca 9 copii acasa, dar locul lui Daniel este gol.... poate de undeva va citi si va intelege prin ce trec...

            Comentariu


            • #7
              Mai stiti ceva de copil ?
              A fost gasit ?
              BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
              "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

              Comentariu


              • #8
                Din pacate nu avem nici o veste...Deoarece nu e terorist, politia spune ca nu i se poate localiza telefonul. Astept sa vad daca voi primi permisiunea sa merg la Cluj sa verificam pe camerele de luat vederi din gara la ora cand a ajuns in Cluj si cand a plecat Daca a plecat...Pe 31 s-au luat 3 bilete de elev cu nr. matricol 18, cum are fiul meu, spre 3 directii diferite....deci, ceata....

                Comentariu


                • #9
                  ?mi pare rău să citesc așa ceva... domnule Gavrilovici, nu trebuie să scrieți aici, dar stați puțin liniștiți-vă și g?ndiți-vă cam din ce cauză ar fi putut să plece... poate așa vă dați seama și unde este. poate el de fapt vrea să se ?ntoarcă înapoi, iar dacă vede că-l căutați și chiar doriți să mergeți după el, să nu se supere mai tare cumva... la 17 ani, poate interpreta greșit chiar și un g?nd bun al dumneavoastră...

                  eu cred că nu ?a dispărut? și că vă veți trezi nas în nas cu el, dumneavoastră căutându-l, iar el încercând, nehotărât, să se ?ntoarcă. sper ca întâlnirea să se producă într-un moment ?fericit?, iar dumneavoastră în momentul acela să aveți o dispoziție, atât cât e posibil, ?pozitivă?, ca să nu-și dorească cumva din nou să plece.


                  eu vă cunosc doar de pe forum, domnule Gavrilovici, dar nu am văzut absolut nimic care să fie un motiv pentru el să se supere atât de rău pe dumneavoastră. dacă sunteți așa cum vă știu eu de pe forum, atunci puteți sta liniștit... Daniel se va ?ntoarce cu siguranță
                  Ultima editare de adimucu; 07.feb.2014, 03:46.

                  Comentariu


                  • #10
                    Multumesc pt. incurajari...si eu as dori mult sa se intample asa...Indiferent ce a crezut si ce a facut, e intotdeauna bine venit acasa.Multumesc mult.

                    - - - Actualizat - - -

                    ESTE BINE cand TOTUL SE TERMINA CU BINE ! Bucurati-va impreuna cu mine, mi-am gasit fiul, ieru-i am fost si l-am luat de langa Beius...A vazut destule orase, cand s-au terminat banii a tras la o famlie pe care i-a ajutat in gospodarie. Ma bucur ca cei de acolo l-au laudat ca este harnic...trebuie doar sa se mai ,,coaca" putin.
                    Multumesc lui Dumnezeu ca l-a pazit si multumesc celor care au fost alaturi de mine cu o vorba buna...Toata stima! Acum Trebuie sa recupereze saptamana pierduta, olimpiada bate la usa ...Ce bine este sa ai inima plina, sa ai pe toti cei dragi alaturi si zambetul pe buze...De fapt, Cat de putin ne trebuie sa fim fericiti! Pacat ca nu stim pretui aceste momente si nu ne bucuram de soare decat dupa ce trecem printr-o furtuna . O zi faina sa aveti si succes celor care sunteti la turnee...

                    Comentariu


                    • #11
                      Eh ce nasol... s-a terminat povestea... a vrut sa intalneasca vreo gagica? sau a plecat doar asa de nebun? Eu ma sfatuiam cu nishte prieteni sa facem cheta sa ii mai dam ceva banuti sa se mai plimbe putin, era palpitanta treaba )))))))))

                      - - - Actualizat - - -

                      PS: M-am abtinut sa scriu chestia cu cheta ca imi parea rau de dvs... dar acum ca l-ati gasit sper ca intelegeti de gluma
                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                      Comentariu


                      • #12
                        Cui i se intampla asa ceva numai de glume nu-i mai arde!
                        Blade-Darker speed 90
                        Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                        Bh- Testing

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de nicu gavrilovici Vezi post
                          Multumesc pt. incurajari...si eu as dori mult sa se intample asa...Indiferent ce a crezut si ce a facut, e intotdeauna bine venit acasa.Multumesc mult.

                          - - - Actualizat - - -

                          ESTE BINE cand TOTUL SE TERMINA CU BINE ! Bucurati-va impreuna cu mine, mi-am gasit fiul, ieru-i am fost si l-am luat de langa Beius...A vazut destule orase, cand s-au terminat banii a tras la o famlie pe care i-a ajutat in gospodarie. Ma bucur ca cei de acolo l-au laudat ca este harnic...trebuie doar sa se mai ,,coaca" putin.
                          Multumesc lui Dumnezeu ca l-a pazit si multumesc celor care au fost alaturi de mine cu o vorba buna...Toata stima! Acum Trebuie sa recupereze saptamana pierduta, olimpiada bate la usa ...Ce bine este sa ai inima plina, sa ai pe toti cei dragi alaturi si zambetul pe buze...De fapt, Cat de putin ne trebuie sa fim fericiti! Pacat ca nu stim pretui aceste momente si nu ne bucuram de soare decat dupa ce trecem printr-o furtuna . O zi faina sa aveti si succes celor care sunteti la turnee...
                          Uf, am scapat !!!! (ce emotii am avut)
                          Numa' parinte sa nu fi !
                          Spune-i tanarului ca vreau sa-l pup, cu prima ocazie,... dupa ce-l trag bine de urechi !
                          Ieri el, azi ...Iulia ... de la București. Mai copii, ce aveti .... Nu va ganditi ca o sa ajungeti si voi parinti ?

                          Comentariu


                          • #14
                            Am citit cu sufletul la gura. Ma bucur ca totul s-a terminat cu bine.
                            ________________________
                            Sistem ERP

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X