Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Informatii jucatori

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna, va rog sa-mi reactualizati si mie poza de profil de pe amatur.ro



    Multumesc.

    Comentariu


    • Florine, te rog o corectura: la Lorinc Zoltan din Miercurea Ciuc numele de familie corect e Lorincz.
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • Buna ziua,

        Va rog sa modificati urmatoarele:

        Lemn:Red + black kazak combi
        Rever:TSP curl P1R

        Multumesc,
        Mircea Neagu

        Comentariu


        • Lukasz Klimas foloseste lemn RED+BLACK, forhand Butterfly 05,backhand SPINLORD.
          Va multumesc!
          Liviu Petrescu

          Comentariu


          • Eu folosesc :
            Blade: Joo Sae Hyuk , ST , 94 g
            Fh : Tenergy 05 red, 1.9 mm
            Bh: TSP Curl P1-r black , 1.0-1.2 mm

            Comentariu


            • Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
              Bh: TSP Curl P1-r black , 1.0-1.2 mm
              Deci de aia vine uneori asa ciudat ... incepe dintr-o parte cu 1.0 si se termina dincolo cu 1.2 mm
              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

              Comentariu


              • Ilie Adrian, Sinnicolau Mare (nume gresit la turneul de la Oradea)=Iliuta Adrian din Sinnicolau Mare

                Comentariu


                • Rog adaugarea, la setup: Bh-Tibhar Grass
                  Fh:Tibhar MXP Evolution
                  Blade:Spinlord

                  Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
                  Ultima editare de Stefan Patrick; 26.nov.2017, 13:17.

                  Comentariu


                  • Postat în original de Kralizec Vezi post
                    Ilie Adrian, Sinnicolau Mare (nume gresit la turneul de la Oradea)=Iliuta Adrian din Sinnicolau Mare
                    Cu ocazia asta rog organizatorii sa treaca localitatea Sannicolau Mare la inscrieri si clasamente, nu Sinnicolau ... s-a schimbat ortografia de ceva vreme, chiar daca nici mie nu mi se pare ca ar fi mai bine ...
                    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                    Comentariu


                    • Buna ziua. Barabancea Lili, schimbare de domiciliu: Iași, in loc de Oradea. Multumesc.

                      Comentariu


                      • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                        Cu ocazia asta rog organizatorii sa treaca localitatea Sannicolau Mare la inscrieri si clasamente, nu Sinnicolau ... s-a schimbat ortografia de ceva vreme, chiar daca nici mie nu mi se pare ca ar fi mai bine ...

                        Comentariu


                        • Buna! Asa este Sannicolau Mare ! Scuze ! Datorita vitezei! Problema Ilie / Iliuta inca nu e rezolvata! Rog frumos sa apara toate 3 turneele la care a participat pe numele Iliuta Adrian ! Va multumim!

                          Comentariu


                          • Vreau sa aduc la cunostinta urmatoarea observatie ..... de logica: la calcularea MP-ului nu se tine cont de cele mai slabe 2 turnee .... e bine .... dar exista doua exceptii : cand N=2 si cand N=1. Nu scrie nimic la "info" in legatura cu aceste cazuri.
                            Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                            FH: Butterfly - Dignics 80
                            BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                            Comentariu


                            • Ar mai fi si N=0 ... mi se pare la fel de logic să ne dăm seama că din 1 sau 2 nu putem scădea 2 si să mai rămânem cu ceva în cont.
                              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • Buna ziua,
                                Va transmit datele mele: Szell Pal
                                - Ciumani (Harghita)
                                - data nasterii: 1964
                                - intrat in circuit: 27.05.2017
                                - Blade: Yasaka Sweden Defensive
                                - FH: Yasaka Mark V GPS 1,5
                                - BH: Yasaka Mark V GPS 1,5

                                Comentariu


                                • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                  Ar mai fi si N=0 ... mi se pare la fel de logic să ne dăm seama că din 1 sau 2 nu putem scădea 2 si să mai rămânem cu ceva în cont.
                                  Eu chiar tratez lucrurile serios. Am vazut o persoana care a fost numai la amatori, nu a mai venit la turnee si cand a mai ramas neexpirat un turneu A de 26 de puncte a sarit la open, foarte aproape de elite. De aceea, cred ca ar trebui introduse niste limitari in ceea ce priveste MP-ul, sau macar sa spunem transparent ce se intampla in cele 2 cazuri.
                                  Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                  FH: Butterfly - Dignics 80
                                  BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                  Comentariu


                                  • Ilascu Eduard Andrei. As vrea sa mi se schimbe domiciliul din Hunedoara, judetul Hunedoara, la Craiova, judetul Dolj, deoarece m-am mutat, si raman pentru cel putin inca doi ani, si as vrea sa particip la "Campionatul judetean Dolj" care va avea loc pe data de 2.12.2017.

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de tokosp Vezi post
                                      Florine, te rog o corectura: la Lorinc Zoltan din Miercurea Ciuc numele de familie corect e Lorincz.
                                      Florine, o mare rugaminte: Ainoutea unifica in clasamentul actual cele doua nume Lorincz si Lorinc, conform corecturii de mai sus?

                                      Merci frumos anticipat!!
                                      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                      Tel : 0742 257 995

                                      Comentariu


                                      • Buna Ziua. Va rog sa treceti in dreptul lui Nedelcu Florin loc Buftea IF . nu a stat niciodata in Buc!

                                        Comentariu


                                        • O fi stat candva, pe atunci se inscria la turnee ca Nedelcu Marin/Florin - București/Buftea ...
                                          TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                            O fi stat candva, pe atunci se inscria la turnee ca Nedelcu Marin/Florin - București/Buftea ...
                                            O fi vrut sa apara mai Capitalist! E din Buftea nascut crescut! Ms

                                            Comentariu


                                            • Buna ziua,

                                              Am solicitat schimbarea numelui de familie din Lorinc la Lorincz prin d-ul Tokos P.. Acum apar in clasament cu cele doua nume separat. Va rog frumos unificarea celor doua nume si a rezultatelor obtinute. Am participat din septembrie in total la cinci turnee: 1A - 6 puncte, 4 B =36 puncte. Conform regulamentului ar trebui sa am 42 puncte si mp 6. VA rog sa clarificati situatia creata. Sau sa recorectati numele de familie in Lorinc si sa am rezulatele obtinute sub vechiul nume.

                                              Va multumesc anticipat.
                                              Lorincz Zoltan alias Lorinc Zoltan
                                              Ultima editare de kany73; 29.nov.2017, 17:25.

                                              Comentariu


                                              • Va multumesc pentru corecturile facute. Mai ramane sa corectati locul conform punctajului.
                                                Cu 42 puncte undeva in jurul locului 1600. Nu am calculat exact.

                                                Va multumesc din suflet.
                                                Acuma ma duc la joc, putin mai linistit.

                                                Comentariu


                                                • Buna ziua,
                                                  Transmit datele jucatorului: Madarasz Ferenc
                                                  - Ciumani (Harghita)
                                                  - anul nasterii: 1988
                                                  - anul intrarii: 2017.04.22
                                                  - Blade: Joola Carbon
                                                  - FH, BH: Joola 4 You

                                                  Comentariu


                                                  • Tutoveanu Razvan, completez:
                                                    Anul nașterii 1954
                                                    Blade Galaxy T2s
                                                    Fh Xiom Sigma pro
                                                    Bh Donic Acuda blue P2

                                                    Trimis de pe al meu HUAWEI GRA-UL00 folosind Tapatalk
                                                    Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X