Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Informatii jucatori

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitări Mihai pentru ieșirea la pensie !
    ?ti doresc o pensie lungă !

    Comentariu


    • Esti formidabil Mihai ! Asa tanar pensionar - mai rar. Asa tanar intrat in HALL OF FAME ! Impresionant ! Sanatate i voie buna iti dorim , cu mic cu mare , inteleptule !

      Comentariu


      • Buna ziua,

        Rog ca aceasta poza sa fie si pe clasament.
        Multumesc.




        OK

        - Rosioara Razvan, Alexandria
        Butterfly Viscaria, FH si BH Andro Rasanter R42 ambele

        Comentariu


        • Mulțumesc pentru urări. Totuși, nu sunt chiar așa de tânăr ..... în decizia de pensionare scrie - Stagiul total de cotizare realizat: 54 ani 6 luni 14 zile. Ceea ce ?nseamnă că am muncit mai mult în secolul trecut. Așa că secolul acesta este pentru distracție, apoi ..... odihnă!
          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
          FH: Butterfly - Dignics 80
          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

          Comentariu


          • Nu cumva ai cea mai mare pensie din Romania ? Invidia, de ...

            Comentariu


            • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
              Nu cumva ai cea mai mare pensie din Romania ? Invidia, de ...
              Cei cu pensiile foarte mari au lucrat în alte domenii ....
              Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
              FH: Butterfly - Dignics 80
              BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

              Comentariu


              • http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...lexandru/Lugoj
                Update Setup : FH DHS NITTAKU HURRICANE 3

                Comentariu


                • Info Clasament: Remus Gagiu - Pitești - 06.11.1982
                  https://photos.app.goo.gl/4vfmqmpTEeN6en6CA
                  Multumesc!
                  Blade : Butterfly Omar Assar
                  FH: Xiom Omega V Pro
                  BH: Xiom Omega V Tour

                  Comentariu


                  • Buna ziua, am rugamintea respectuoasa sa ma mutati pe mine Craiu Catalin Mihai din judetul Ramnicu Valcea in Judetul Teleorman deoarece eu stau locuiesc in Videle, aceasta este adresa mea din buletin!
                    Lemn Michael Maze ALC
                    Forehand Dignics 09c
                    Backhand: Tenergy 19

                    Comentariu


                    • Buna ziua. As dori sa revin in clasament pe judetul Teleorman, Alexandria. Pot demonstra cu buletinul daca e nevoie.

                      Musat Catalin schimbare oras din București in Alexandria

                      Comentariu


                      • Postat în original de samsung2653 Vezi post
                        musat catalin schimbare oras din bucuresti in alexandria
                        ok

                        Postat în original de catalincraiu Vezi post
                        ... Craiu catalin mihai din judetul ramnicu valcea in judetul teleorman ...
                        ok​​

                        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                        Comentariu


                        • In atentia domnului FlorinBN, avem si noi o mare problema si sper ca dumneavoastra sa ne puteti ajuta.
                          Eu ma numesc Craiu Catalin, sunt din judetul Teleorman, orasul Videle, am locuit in Valcea si din aceasta cauza am fost la primul meu concurs trecut pe Valcea.
                          Problema sta in felul urmator, mi-as dori foarte mult ca sa particip la concursul pe echipe de la Targu-Mureș, am vorbit cu domnul Rasvan, cel care organizeaza si a spus ca trebuie sa se ia de pe clasamentul din august 2020, rugamintea mea ar fii ca sa ne puteti trece pe mine si pe colegul meu "Musat Catalin" care este si el din Teleorman dar se pare ca este trecut pe București si Vivi Varzaru este al 4-lea jucator pe care l-am ales tot din orasul Videle, a fost la prima lui competitie amatur acum cateva zile in Targoviște si a luat locul 3 la hobby.
                          Craiu Catalin, Rosioara Razvan Musat Catalin si Vivi varzaru avem rugamintea sa ne treceti in clasamentul din august 2020 ca sa ne putem inscrie la turneul din Targu-Mureș.
                          Judetul nostru Teleorman nu a participat niciodata pe nicaieri, mi-as dori sa aprind scanteia jocului prin aceasta aparitie si sa motivez mai multe persoane sa vina la competitii din judetul nostru.
                          Va multumesc mult !!!
                          Lemn Michael Maze ALC
                          Forehand Dignics 09c
                          Backhand: Tenergy 19

                          Comentariu


                          • Buna ziua, am schimbat localitatea pentru cei 2 jucatori din Teleorman, dar intra in vigoare doar incepand cu 1 iulie 2021 ... nu pot sa fac modificari in clasamentul din august 2020, la fel cum nu-i pot spune organizatorului sa ia in considerare clasamentul de anul acesta pentru turneu.

                            In ceea ce-l priveste pe domnul Varzaru Vivi, acesta nici macar nu a jucat anul trecut asa ca nu vad ce as putea face.

                            Daca organizatorii turneului pe echipe doresc sa va inscrie, o pot face si fara sa modific retroactiv ceva ... de altfel, clasamentul acela a fost descarcat deja si se lucreaza pe el, asa ca degeaba il schimb acum.
                            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                            Comentariu


                            • Buna ziua,
                              Pentru Dumitru George din Targoviște, ID 21818 , va rog o actualizare ..
                              Anul nasterii #1985
                              Setup # Lemn Levi Off
                              # Tenergy 25FX,
                              # Tenergy 05FX si o poza pentru clasament, multumesc!



                              OK
                              - Dumitru George, Targoviște

                              Comentariu


                              • Buna seara! As dori și eu să îmi fie schimbată poza de pe Amatur.
                                Mulțumesc!

                                Trimis de pe al meu Redmi Note 9S folosind Tapatalk


                                OK
                                - Necsoiu Georgiana, Targoviște

                                Comentariu


                                • Buna ziua, va rog sa schimbati localitatea pentru Orban Madalina:

                                  noua localitate: Siret, judet Suceava (fosta localitate: Timișoara)


                                  OK
                                  - Orban Madalina, Siret

                                  Comentariu


                                  • Bună seara vă rugăm să-i puneți noului nostru coleg poza aceasta la profil și la clasament
                                    Arminici Costin - Piatra Neamț
                                    Lemn Primorac fh rakza 7
                                    ​​​​Bh rakza 7 soft
                                    Mulțumim frumos!!!


                                    OK
                                    - Arminici Costin, Piatra Neamț
                                    Primorac carbon tamca 5000
                                    fh tenergy 05
                                    bh rakza 7 soft

                                    Comentariu


                                    • Vreau si eu la Craiu Catalin din Videle urmatoarele va rog :
                                      - Anul nasterii 28.08.1996
                                      -Lemn Paleta - Timo Boll Alc - Fete Tenergy 05 - Tenergy 05 FX
                                      Si update la poza va rog !
                                      Link poza aici : https://postimg.cc/TypH0jcr

                                      Lemn Michael Maze ALC
                                      Forehand Dignics 09c
                                      Backhand: Tenergy 19

                                      Comentariu


                                      • Mai am o rugaminte respectuoasa pentru Necsoiu Georgiana - Targoviște
                                        Lemn - Butterfly Viscaria , Fete : Tenergy 05 , Tenergy 05 fx
                                        Data nasterii 24.04.2001
                                        Alta poza de profil https://postimg.cc/sBdwPFvR
                                        Lemn Michael Maze ALC
                                        Forehand Dignics 09c
                                        Backhand: Tenergy 19

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de GeorgianaN Vezi post
                                          Buna seara! As dori și eu să îmi fie schimbată poza de pe Amatur.
                                          Mulțumesc!

                                          Trimis de pe al meu Redmi Note 9S folosind Tapatalk
                                          Una fara masca nu ai gasit... vrei sa iti zambeasca numai tie...

                                          Comentariu


                                          • Rog frumos pe cel care poate sa modifice contul meu vechi din Amatur care este pe București sub numele Topsaneanu Valentin și sa îmi transfere tot ce e de transferat pe contul nou cu același nume dar sa fie actualizare localitatea și anume CHITILA.
                                            Deci sa modifice contul Topsaneanu Valentin-București în Topsaneanu Valentin-Chitila și sa îmi transfere toate punctele acumulate pe contul vechi în contul nou pe Chitila,multumesc.

                                            Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk



                                            OK

                                            Comentariu


                                            • Buna ziua.
                                              La Bistreanu Armand - Buc va rog sa modificati set-up-ul: forehand si backhand Butterfly Tenergy 05 (FX) ....excat asa (ca le schimb intre ele).
                                              Multumesc.

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Topsaneanu Valentin Vezi post
                                                Rog frumos pe cel care poate sa modifice contul meu vechi din Amatur care este pe București sub numele Topsaneanu Valentin și sa îmi transfere tot ce e de transferat pe contul nou cu același nume dar sa fie actualizare localitatea și anume CHITILA.
                                                Deci sa modifice contul Topsaneanu Valentin-București în Topsaneanu Valentin-Chitila și sa îmi transfere toate punctele acumulate pe contul vechi în contul nou pe Chitila,multumesc.

                                                Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk



                                                OK
                                                Pentru fise amatur, exista rubrica "Informatii Jucatori"

                                                Comentariu


                                                • Buna ziua!
                                                  La Bolozan Laurentiu din Brăila , ID: 20991, va rog o modificare la set-up:
                                                  Blade: Timo Boll ALC
                                                  FH: Tenergy 05
                                                  BH: Tenergy 05
                                                  Multumesc!

                                                  OK

                                                  Comentariu


                                                  • Buna seara, la turneul A+ de la Cheile Gradistei, in R16, am pierdut cu 3-1 cu Stoica Mihai din Hateg, nu cu Stoica Mihai din Mioveni.....astfel palmaresul cu Stoica Mihai din Hateg e 0-2 (nu 0-1 ), iar cu Stoica Mihai din Mioveni e 1-0 (nu 1-1). Va rog sa modificati, daca se poate! Multumesc!

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X