Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Important

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Avatarul, din punct de vedere al forumului, este poza pe care ti-o asociezi la profil si apare in dreptul posturilor tale. Ceilalti folosesc pozele lor (ex. katyacsinia) sau poze cu jucatori (ex. filo, slayer). Daca apesi pe linkul Profile din partea de sus a paginii poti sa iti atasezi o astfel de poza.

    P.S. AVAT?R, avataruri, s.n. (?n unele concepții religioase) Reîncarnare succesivă a unei ființe. ♦ (Fig.) Transformare neprevăzută (și chinuitoare) care intervine în evoluția unei ființe sau a unui lucru. ? Din fr. avatar. Sursa: DEX '98

    Comentariu


    • #27
      buna! eugen deci esti pregatit !! bine , eu pec de acasa sambata pe la 11:50 si ajung la buc nush pe la cat !! deci putem merge la 178 daca vrei cu ceilalti!!
      Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
      FH : Butterfly Sriver FX 2,5
      BH : Donic Desto Metalic 2,1

      Comentariu


      • #28
        Sint curios de rezultatul intilnirii Slayer-Eugen.
        Slayer un tip,cred eu,cu mult curaj,tinar,ambitios,c-un titlu de campion judetean de juniori si de cealalta parte Eugen,nu-i stiu virsta,dar il cred mai in virsta putin,calculat,extrem de precis,modest ceea ce e un lucru bun,dar,din punctul meu de vedere, extrem de periculos...pentru adversari.Deci...THE BEST WIN !...my friends
        Mizutani SZLC
        Dignics 05

        Comentariu


        • #29
          Buna Catalin, in rimul rand muiltumesc pt aprecieri...Astazi scorul a fost egal, nu am jucat decat 2 meciuri si a fost 1-1..Sper sa ne intalnim si maine... oricum a fost super ca ne-am intalnit, fiecare cred ca are ce invata de la celalalt

          PS:29 de ani am

          Comentariu


          • #30
            Ma bucur ca ati reusit sa va intilniti si sa jucati astazi.Am auzit ca Slayer,la cei 17 ani ai lui,a facut o figura frumoasa si joaca foarte curat.
            Eugen, daca te intilnesti miine cu Slayer ,intreaba-l daca mai ramine in București pina simbata 9 iulie,cind sper sa ajung si eu.Stiu ca sta la tatal sau si poate e... in vacanta?
            Valigti si Valentin au fost si ei prezenti,nu?Cred ca si Costin...
            Vreau sa aflu ceva si despre voi.
            Mizutani SZLC
            Dignics 05

            Comentariu


            • #31
              Cred ca Slayer sta pana duminica...deci o sa ne intalnim toti. Ar fi bestial daca ajungi sambata, eu atunci intru in concediu si o sa am timp sa jucam toata ziua..si sambata si duminica.

              Slayer intr-adevar loveste corect, mi-a placut sa joc cu el...
              Pai despre ceilalti ce sa iti spun: Valigti m-a batut pe mine, eu l-am batut pe Costin si Costin l-a batut pe Valigti...deci la masa de joc conteaza enorm si stilul celorlalti. Vali joaca destul de ofensiv si foarte aproape de masa, Costin joaca mai defensiv si are reflexe excelente, scoate mult de pe fundul terenului...Are si un lemn cu mult control - Sweden Classic - cred ca ai auzit de el...

              valentin a fost si el, si incepe sa faca progrese remarcabile, a inceput sa dea topspin foarte bine.
              Abia astept sa vii, ai telefonul meu pe forum, sa ma suni cand ajungi.

              Comentariu


              • #32
                Salut Catalin. Despre mine nu sint prea multe de spus, nu cred ca ma pot caracteriza singur. Ii las pe ceilalti sa o faca.
                Eu am plecat mai repede de la club 178, mai am niste prieteni si la fel am promis ca ma duc si nu am avut ce sa fac. Oricum eram dupa o petrecere care s-a intins pina la 4-5 dimineata si aveam capul foarte greu. Dar nu mi-a parut rau pentru ca am vazut cum face antrenament un adevarat jucator ( campion ). E cu totul altceva decit stiu eu !
                Cit despre cei prezenti acolo, sincer ma bucur ca ne-am intilnit si ca am schimbat citeva mingii, si o sa fac asta de cite ori o sa pot.
                Te asteptam sa vii ! Eu o sa plec din București , dar cred totusi ca am sa te prind , sa shimbam citeva mingii.
                Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                Fete de palete tenis de masa
                TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                Comentariu


                • #33
                  buna!
                  am ajuns la buc!! i tare de tot numai ca ieri am fost la un club "miramar" si nu mia placut deloc cum afost acolo lumina proasta nu ai loc ......!!
                  are la 178 e mai bine ai loc si lumina e mai buna dar mesele is cam ....!!
                  azi ma duc la bnr sa vad ce ii acolo si ma duc si pe la IDM!!
                  Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
                  FH : Butterfly Sriver FX 2,5
                  BH : Donic Desto Metalic 2,1

                  Comentariu


                  • #34
                    Simbata dimineata ajung in București.Unde si la ce ora ne intilnim?
                    Astept raspunsurile voastre...
                    Mizutani SZLC
                    Dignics 05

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de katyacsinia
                      Simbata dimineata ajung in București.Unde si la ce ora ne intilnim?
                      Astept raspunsurile voastre...
                      Oriunde, la orice ora ! :P
                      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                      Fete de palete tenis de masa
                      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                      Comentariu


                      • #36
                        Sambata la ora 9:00 suntem la IDM. Ii asteptam pe toti cei care pot veni. eu cu katyacsinia si cu valigti o sa fim acolo.

                        Comentariu


                        • #37
                          Azi am jucat cu Eugen si Valigti la sala IDM.
                          Cool...
                          Sala arata superb iar cei doi joaca minunat.Merita sa faceti 500 km ca mine.
                          Acest mesaj il scriu de la Eugen de acasa.E un tip de nota 10.
                          Miine jucam si cu Costin.
                          Toti cei care vor sa ne cunoasca sint invitati miine la ora 11 la club Miramar.
                          Mizutani SZLC
                          Dignics 05

                          Comentariu


                          • #38
                            nu ati precizat rezultatele intalnirilor dintre voi sa stim care-i mai bun

                            Comentariu


                            • #39
                              a fost catalin in bucuresti...ne-a batut ca pe hotii de cai... joaca foarte aproape de masa si pune niste capace bestiale, oriunde ataci mingea vine inapoi pe masa...

                              Daca vreti un sfat, nu atacati decat daca sunteti siguri ca mingea e decisiva,, altfel pune inapoi pe masa exact in coltul in care nu te astepti...
                              oricum, in scurt timp o sa merg la suceava ca sa ii returnez vizita, atunci va promit ca o sa il bat...

                              Filo, poate facem amandoi un efort si mergem la el acasa ca sa il batem, ce zici?

                              Comentariu


                              • #40
                                Eugen e un modest.Joaca foarte bine,are un rever uimitor si sint sigur ca va progresa foarte mult, in scurt timp.Mai ales ca va trece la fete Bryce care vrind nevrind ,il vor sili sa adopte un stil mai ofensiv.
                                Costin e un luptator.Vezi asta la el din prima clipa.Cu jucatorii care-i are pe linga el si ambitia sa,e un adversar ce poate face probleme oricui.
                                Valigti ca toti stingacii,e foarte hotarit in joc.Ataca rapid si te poate surprinde in orice moment.
                                Slayer are lovituri curate si precise.In jocul sau totul e calculat si pus la punct.Un lucru il surprinde,inexactitatea adversarilor.
                                Insa, ca o concluzie generala...TOTI MAI AVEM MULT DE INVATAT...
                                Mizutani SZLC
                                Dignics 05

                                Comentariu


                                • #41
                                  Asta e clar, mai avem de invatat...

                                  Astazi am fost l buzau si i-am luat Bryce Fx Sunt niste fete nebunesti, parca lansezi o racheta cand dai in minge,,,Sper sa ma obisnuiesc cat de curand cu ele, acum sunt cam rapide pt mine. Cataline, o sa vin in suceava in septembrie, pe 3 sau pe 10 septembrie sper. Te anunt din timp ca sa rezervi masa

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    buna!! is in bulgaria!! in varna!! FILO cam cat cost un butterfly kreanga aeros off+ fibra de sticla!! ??? in euro ?
                                    Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
                                    FH : Butterfly Sriver FX 2,5
                                    BH : Donic Desto Metalic 2,1

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      katyacsinia ii lauda pe toti dar ii si bate bine asa ca daca vine la oradea ii fac urmatorul program:
                                      1.sambata dimineata il bat de-l sparg
                                      2.sambata dupa masa il rup in bucati
                                      3.duminica dimineata ii scot tenisul de masa din cap
                                      4.duminica dupa masa catalin anunta ca se lasa de sport

                                      ...............sau mai degraba va fi invers

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Am citeva zile de concediu de luat si cred ca am sa vizitez si Oradea.
                                        Filo pare un tip... interesant.
                                        Mizutani SZLC
                                        Dignics 05

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          daca sunt "cateva zile", si prinzi zile din saptamana, cred ca ii dai lui filo programul peste cap si nu mai stie ce sa-ti faca

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Simbata si duminica cred ca am sa fiu la Oradea.
                                            Mai vine cineva?
                                            Mizutani SZLC
                                            Dignics 05

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Astazi simbata si miine duminica ne gasiti in sala Casei de Cultura din Oradea,filo si katyacsinia.Veniti si voi?
                                              Mizutani SZLC
                                              Dignics 05

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                dupa ce am jucat cu katyacsinia va pot spune impresiile mele despre el:
                                                1.e bun
                                                2.e bun
                                                3.e bun
                                                asa ca nu va mai chinuiti sa jucati cu el ca sigur pierdeti (doar daca vreti sa invatati ceva si va asigur ca aveti ce).
                                                eu pot spune ca jocul cu el a fost pentru mine deosebit de antrenant si placut si pot spune ca acum sunt cu inca un mic pas in fata in intelegerea acestui sport.
                                                pentru cei interesati de rezultate va pot spune ca el a castigat cu 3-1 (4-1 ,4-3 ,2-4 ,4-0)dar promit ca o sa invat si o sa fiu baiat cumine si dupa ce voi creste mare sper sa-l pot bate pe nenea asta.
                                                pentru cine nu a venit la oradea le spun ca nu stiu ce au pierdut

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Salut, in primul rand imi pare rau ca nu am ajuns asa cum speram... In al doilea rand, asa cum eram sigur, stiam ca o sa te bata Catalin . Pt ca ii convine de minune un stil ofensiv asa cum am inteles ca ai tu...El sta langa masa si directioneaza de acolo capace pe toata suprafata mesei, are un control extraordinar. In al treilea rand, miercurea trecuta l-am vaxut la antrenament pe Calin Creanga, lucru care mi-a taiat pofta de tenis pentru o perioada destul de lunga cred...Ce facem noi e balet sau dansuri, ce fac profesionistii e altceva

                                                  In fine, sper sa ajung in septembrie si sa jucam mai multi.

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    trag eu concluzia:
                                                    Catalin este SEFUL

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X