Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cartea AmaTur, cu, despre și pentru amaturiști

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    din păcate, nu.
    ...încă

    Comentariu


    • #27
      Cat costa cartea aia?E pe piata?Se poate cumpara?

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de adimucu Vezi post
        din păcate, nu.
        ...încă
        Ai mai primit ceva informati de la vreun editor?

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de adimucu Vezi post
          din păcate, nu.
          ...încă
          Pune-le aici si scapi de pacate,ce te tot codesti...?!
          Bai,ai scris ceva ori ba ?
          Posteaza-le aici ca si aici raman pentru eternitatea Amaturului !
          O tot dai ba "hais ba cea",copy paste daca vrei ceva pentru amatur si abia apoi o sa atragi atentia eventualilor editori pentru volumul 2 !



          Tot lansai idei ca de turneul final de la Brașov o sa postezi capodoera Amaturului,cat mai ai de gand sa o lungesti,ai primit sfaturi si idei competente de la multi din Amatur,doar nu cred ca doresti plata in avans..ca...

          Asa ca pune-le aici sau taci !

          Comentariu


          • #30
            Am înțeles. Tac.

            Cum vezi mai sus, am scris politicos că se poate închide subiectul. Dacă omul a mai pus o întrebare, am răspuns.

            Nu pot să-i mulțumesc pe toți.

            Doar o nedumerire mai am: dorești să tac în general sau la subiectul ăsta?

            S-ar putea să ai noroc și să am eu atât de mult ghinion încât până la urmă voi pune absolut tot aici pe forum (deși nu prea am idee cum încap cam 60 de pagini de text la o temă pe forum). Dar soluția respectivă o voi aplica doar înainte să mor. ?ți dai seama că sunt absolut sigur că toți de aici vor trăi mai mult decât mine.

            P?nă atunci, nu mai fi atât de nemulțumit. Ai un avantaj față de mine: eu nu știu nici un dram de tenis de masă.

            Am rezolvat problema, știu exact ce am de făcut. Din păcate, nu-mi dau seama acum când va fi cartea publică. îmi pare rău, există și lucruri în lumea asta pe care omul nu reușește să le facă cum ar vrea. Și nici cum ar vrea ceilalți.
            Ultima editare de adimucu; 03.apr.2014, 21:42.

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X