vivasportshop.ro 1 468x60tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60
Pagina 2 din 9 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate 16 la 30 din 121

Subiect: TABERE SI STAGII DE PREGATIRE .''EMI-Tenis De Masa" 2017

1,77245385
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    3.026
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    286 z 3 h 10 m
    Timp online pe zi
    2 h 43 m
    Reputație
    5206
    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    In perioada 22-26 aprilie va avea loc in localitatea Victoria un stagiu de pregatire tenis de masa pentru copii,incepatori si amatori.Programul si alte detalii le voi posta pina in data de 22.03.2014.
    EMI
    Noutati?

organizator turnee
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    43
    Postări
    2.888
    Timp total online
    86 z 9 h 2 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    7706
    Citat Postat în original de Kralizec Vezi post
    Noutati?
    Acum lucrez la program ,sunt in Victoria ,am primit acordul si pretul pentru sala de sport,la ora 13 primesc informatii de cazare.Deci astazi postez si datele,si conditiile.Pentru celelalte Tabere am stabilit datele si locatiile si le voi afisa in timp util.

1,77245385
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    3.026
    Timp total online
    286 z 3 h 10 m
    Timp online pe zi
    2 h 43 m
    Reputație
    5206
    Ma refeream la asta de acum, ca-i in vreo 3 saptamani . Celelalte... mai este timp .

4. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    senior
    Data înscrierii
    17.12.2011
    Locație
    suceava
    Postări
    373
    Timp total online
    10 z 12 h 46 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    448
    Salutare Emi,

Sper sa primesc un raspuns cat mai repede posibil in ce perioada mergi tu la Porec, eu cred ca aleg varianta din ultima saptamana a lunii august, atunci imi iau concediu.
    Personal apreciez foarte mul, efortul pe care-l depui pentru acest sport frumos si greu totodata.

Toate bune sa se adune.....

6. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    organizator turnee
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    43
    Postări
    2.888
    Timp total online
    86 z 9 h 2 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    7706
    Inca de la inceput trebuie sa imi cer scuze,fata de cei ce au asteptat vesti de la mine legate de tabere si stagii de pregatire, referitor la datele ce am promis ca voi posta ceva.Am incercat sa planific totul in amanunt dar se pare ca pe termene asa indepartate aproape toti se feresc sa vina cu vreun raspuns categoric(mai vedem pina atunci) si totusi am stabilit cite ceva.

1.23-26 Aprilie Stagiu de antrenamente cu testare echipamente specifice tenisului de masa.Victoria
    -Program Miercuri 21 antrenament 2 ore
    Joi 2 antrenamente 2+2ore
    Vineri 2 antrenamente 2+2ore
    Sambata Turneu Amatur
    Se poate participa si la un singur antrenament,(in prealabil anuntat)sau preferential dimineata sau dupa masa .
    In functie de inscrieri si solicitari pt cazare putem discuta ulterior.
    Costul antrenamentelor si testariilor.Gratis

2.30 mai-3 iunie Tabara de tenis si pescuit Cluj -Stefan Dobai
    Locuri limitate.

3. 14-21 Iunie Tabara de tenis din Porec-Croatia-TT-xpert
    Datele in primele posturi.

4. 14-19 Iulie Tabara de tenis in Bucovina Editia a 2-a -Gura Humorului-Dan Chirap
    19 iulie Turneu A Gura Humorului

5. 28 iulie-2 August Tabara de tenis"Pingpongmania"-Oradea-Marius Sferlea
    2 August Turneu A Oradea

6.11-16 August Tabara de tenis Brasov Editia a 2-a Brasov Gelu Vladoiu
    16 August Turneu A Brasov.

Pentru fiecare tabara in parte se va deschide la momentul respectiv un post special dedicat.
    Emi si colaboratori lui va asteapta cu drag in numar cit mai mare.
    Multumim de atentia acordata pina acuma.
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 08.04.2014 la 02:47.

8. Mulțumesc GeluBv, MariusBH, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    senior
    Data înscrierii
    17.12.2011
    Locație
    suceava
    Postări
    373
    Timp total online
    10 z 12 h 46 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    448
    14-21 Iunie Tabara de tenis din Porec-Croatia-TT-xpert

Referitor la sesiunea de antrenamente din august de la Porec - Croatia, mai mergi atunci sau inca nu ai un raspuns definitiv deocamdata.......? Am intrebat ca sa stiu cum imi creez posibilitatile de transport si de cazare.
    Multumesc si aprecieri inca o data pentru tot ce faci.

organizator turnee
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    43
    Postări
    2.888
    Timp total online
    86 z 9 h 2 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    7706
    Citat Postat în original de mariomoro Vezi post
    14-21 Iunie Tabara de tenis din Porec-Croatia-TT-xpert

Referitor la sesiunea de antrenamente din august de la Porec - Croatia, mai mergi atunci sau inca nu ai un raspuns definitiv deocamdata.......? Am intrebat ca sa stiu cum imi creez posibilitatile de transport si de cazare.
    Multumesc si aprecieri inca o data pentru tot ce faci.
    Tabara de la Porec-Croatia are 3 stagii pe an ,14-21 iunie,24-31 august si 1-7 septembrie,pentru 14-21 iunie am primit pentru participantii din Romania 8 locuri si este un inceput ,in functie si de rezultatele acestui stagiu putem sa vorbim despre celelalte stagii care sunt in principiu rezervate de cluburi cu mult inainte(un an sau cel tarziu in lunile ian si feb.)Am discutat aceasta problema si voi primi un raspuns exact in decursul acestei saptamini.

EMI

Coordonator AmaTur
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    53
    Postări
    4.619
    Timp total online
    109 z 56 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    13601
    Prea multe actiuni de genul acesta, mai bine rămâi cu cele din Romania. Ce vad aici cu Porec si cu ce ai mai anuntat la Cluj, G.H., Brasov, Victoria, plus turneele unde vei fi organizator mă face să cred că la finele anului tragi linie si iti bagi picioarele in el de tenis (familie neglijata, busines neglijat, insatisfactii mărunte care se vor aduna, etc), asa că daca tot nu se ingramadeste lumea la Porec nu cred ca merita sa pleci pe acolo pt vreo doi insi.

Faci cum vrei, numai sa nu te aud ca ne parasesti pe motiv de insatisfactie, pe care nu cred ca l-ai luat in calcul. Puteam sa dau mp, puteam sa te sun, dar am preferat sa scriu aici, poate ca participantii vor fi ingaduitori cu tine si vor intelege ca nu-i usor sa pleci din Germania in toate directiile, si sa nu mai vorbesc de cei care se vor supara ca nu-i vei servi cu o eventuala cerere de echipare logistica turneu.

Ai grije ce faci, dozeaza efortul ca mai avem nevoie de tine.

12. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Mihai Vranceanu, MariusBH, mateidumitru, Scuba le-a plăcut acest mesaj
    senior
    Data înscrierii
    17.12.2011
    Locație
    suceava
    Postări
    373
    Timp total online
    10 z 12 h 46 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    448
    Ok, multumesc

organizator turnee
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    43
    Postări
    2.888
    Timp total online
    86 z 9 h 2 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    7706
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Prea multe actiuni de genul acesta, mai bine rămâi cu cele din Romania. Ce vad aici cu Porec si cu ce ai mai anuntat la Cluj, G.H., Brasov, Victoria, plus turneele unde vei fi organizator mă face să cred că la finele anului tragi linie si iti bagi picioarele in el de tenis (familie neglijata, busines neglijat, insatisfactii mărunte care se vor aduna, etc), asa că daca tot nu se ingramadeste lumea la Porec nu cred ca merita sa pleci pe acolo pt vreo doi insi.

Faci cum vrei, numai sa nu te aud ca ne parasesti pe motiv de insatisfactie, pe care nu cred ca l-ai luat in calcul. Puteam sa dau mp, puteam sa te sun, dar am preferat sa scriu aici, poate ca participantii vor fi ingaduitori cu tine si vor intelege ca nu-i usor sa pleci din Germania in toate directiile, si sa nu mai vorbesc de cei care se vor supara ca nu-i vei servi cu o eventuala cerere de echipare logistica turneu.

Ai grije ce faci, dozeaza efortul ca mai avem nevoie de tine.
    Vazut din afara ,asa este,bazindu-te pe cele intimplate anul trecut,ca eforturile mele au fost rasplatite nu intocmai cum se cuvine(intr-o mica masura),si ca timpul meu alocat amaturului ma tine departe de casa,am cugetat aceste luni si am hotarit ca ceea ce voi face in continuare sa fie alaturi de cei cu care ma simt bine si cu care a-si vrea sa imi petrec cit mai multe clipe placute din aceasta scurta viata.Dupa cum spuneai si tu familia este f.importanta pt mine ,si de asemenea si prietenii adevarati (printre ei si tenismeni),si de aceea in cele 2 saptamini de Pasti sunt alaturi de mine,in tabara de la Porec vor fii alaturi de mine,si in tabara de la Brasov vor fii alaturi de mine.Deci familia e alaturi de mine.In celelalte 3 tabere vor fii prieteni alaturi de mine.Iar satisfactia eforturilor mele de ani trecuti vor fii zimbetele si cheuniturile copiilor care au placerea sa participe la turneele de copii organizate de mine.Daca la vreun turneu ai sa ma vezi singur in sala sa sti ca o sa fiu f.trist si o sa cataloghez eforturile mele intr-un mare insucces,dar atita timp cit o sa fiu rasplatit cu prezenta unui suflet nevinovat de copil, sa sti ca voi continua sa ma lupt pt ei.

Tabara din Porec am gindit-o ca un schimb de experienta cu alta cultura si alta mentalitate,pentru cei ce antreneaza,promoveaza si dezvolta tenisul de masa la orice nivel cred ca aceasta experienta este o oportunitate,de a combina utilul cu placutul.

Dupa cum bine sti busines-ul meu de anul acesta se va imparti in 2,unul isi urmeaza cursul in Germania dar cu un tact mai redus,am selectat contractele mai profitabile in defavoarea celor cu un volum mare de munca,si sper ca rezultatele sa fie aproximativ aceleasi(financiar),iar al doilea dupa cum bine sti am inceput o afacere in domeniul tenisului de masa in Romania,cu un partener din Sibiu,pe care vreau sa o cladesc ca o afacere sanatoasa de unde toata lumea sa fie cu folos,clienti sa fie serviti ca atare si cerintele pietii sa fie acoperite,iar eu ca furnizor sa obtin un profit din care afacerea sa se poata dezvolta normal si eu sa fiu multumit.Spirala pretului,politica de dumping,imbogatire peste noapte sunt pentru mine expresi pe care a-si vrea sa le scot din vocabularul meu si bineinteles din gandire.

Nu mi-a fost,nu-mi este ,si nu cred ca imi va fi vreodata rusine sa stau drepti in fata unui partener de afaceri care imi va cere detali amanuntite despre afacere."EMI-TT","EMI-tenis de masa" este o afacere din care sportul,tenisul de masa,tenismenii si eu vrem sa cistigam,in primul rind respect uni fata de ceilalti si pe viitor sa ne bucuram uni de ceilalti ca existam si continuam.

EMI

15. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    junior

Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    Victoria, Brasov.
    Vârstă
    41
    Postări
    78
    Timp total online
    1 z 23 h 16 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    103
    Foarte bogata oferta, Emi. Multumim, mult. Apreciez eforturile tale si incerc sa iau parte la cat mai multe. Foarte probabil voi fi la Brasov si voi incerca si in Croatia in august sau septembrie.

17. Îmi place luci_rac, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
    senior
    Avatarul lui Rares Constantinescu
    Data înscrierii
    18.04.2014
    Locație
    Braila
    Vârstă
    39
    Postări
    203
    Timp total online
    6 z 42 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    313
    Salut Emi,
    Imi da te rog câteva informații despre tabăra de la Cluj te rog ?
    Radu

organizator turnee
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    43
    Postări
    2.888
    Timp total online
    86 z 9 h 2 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    7706
    Citat Postat în original de Ckiros77 Vezi post
    Salut Emi,
    Imi da te rog câteva informații despre tabăra de la Cluj te rog ?
    Radu
    Tabara Tenis de masa si Pescuit Cluj va fi postata in curand(azi ,cel tarziu maine) asa cum am stabilit si promis ,si se va desfasura in perioada 29 mai-3 iunie.Multumesc de interesul aratat.EMI

20. Îmi place GeluBv, popaleus, MariusBH le-a plăcut acest mesaj
    organizator turnee
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    43
    Postări
    2.888
    Timp total online
    86 z 9 h 2 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    7706
    Tabara Cluj

22. Îmi place Mihai Vranceanu, luci_rac, MariusBH le-a plăcut acest mesaj
    Coordonator AmaTur
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    57
    Postări
    3.001
    Timp total online
    151 z 13 h 8 m
    Timp online pe zi
    1 h 26 m
    Reputație
    4112
    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post

4. 14-19 Iulie Tabara de tenis in Bucovina Editia a 2-a -Gura Humorului-Dan Chirap
    19 iulie Turneu A Gura Humorului

Pentru fiecare tabara in parte se va deschide la momentul respectiv un post special dedicat.
    Emi si colaboratori lui va asteapta cu drag in numar cit mai mare.
    Multumim de atentia acordata pina acuma.
    L-am rugat pe Dan Chirap inca de acu vreo doua luni sa modifice data taberei intrucat pe 19.07 fiind ceva manifestari la Falticeni organizam Etapa Zonala a Campionatului de Echipe Amatur.Am primit asigurari ca totul se va rezolva. Poate o programati in devans cu o saptamana sau doua,nu sunt turnee in zona atunci
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

24. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

1. Răspunsuri: 491
    Ultimul post: 26.09.2017, 15:46
  2. Răspunsuri: 63
    Ultimul post: 07.07.2017, 13:52
  3. Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 23.06.2017, 22:19
  4. Răspunsuri: 159
    Ultimul post: 10.03.2017, 11:37
  5. Răspunsuri: 393