Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TABERE SI STAGII DE PREGATIRE .''EMI-Tenis De Masa" 2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    TABERE SI STAGII DE PREGATIRE .''EMI-Tenis De Masa" 2015
    Tabere si stagii de pregatire.EMI-TT 2015

    "Tabara de tenis de masă EMI-TT&Aria Sport"

    Ultima editare de Zosim1; 21.dec.2014, 12:59.

    Comentariu


    • #52

      Comentariu


      • #53

        Comentariu


        • #54
          eu m-am înscris deja la tabăra asta... adică neoficial m-am înscris

          acum mă voi înscrie și oficial, adică cu formularul ăsta. a-propos: ce să fac după ce-l completez?



          mai am o mare problemă. doar pentru mine e o problemă, dar mă voi ?mpăca cu ea.
          din păcate am apucat să-mi programez concediulețul meu săracul, ăla de 5 zile că atâta aveam dreptul, înainte să aflu că va fi tabără la Sibiu.
          iar după proverbul românesc ?la omu sărac nici boii nu trag? acest concediu se termină în 23 ianuarie.

          cum am zis, mă voi ?mpăca cu problema. adică încerc de pe acum să conving patronii ca în săptăm?na când e tabăra să-mi facă program doar după ora 15.
          prin urmare, voi putea face jumate din antrenamente.
          de ce vreau totuși să fac și asta? pentru că scrie aici sus ceva de domnul Vaida. iar asta pentru mine ?nseamnă tot... mă mulțumesc și cu jumătate. chiar dacă va fi obligatoriu să plătesc tot.

          Comentariu


          • #55
            Super antrenori! Nu pot spune decat: Multumesc! Maine la prima ora completez formularul de inscriere. Dar unde.l trimit? Si daca se poate si o tabara din asta prin Croatia, Mtgn, in vara ar fi perfect!
            ZJ-SZLC
            fh/bh- Btf Tenergy o5fx

            Comentariu


            • #56
              Daca reusesc sa-mi iau liber atunci sigur voi participa si eu la tabara de la Sibiu , se anunta o tabara super tare ! Felicitari EMI si tine-o tot asa !
              Blade: XIOM Feel ZX3
              Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
              Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de adimucu Vezi post
                eu m-am înscris deja la tabăra asta... adică neoficial m-am înscris

                acum mă voi înscrie și oficial, adică cu formularul ăsta. a-propos: ce să fac după ce-l completez?



                mai am o mare problemă. doar pentru mine e o problemă, dar mă voi ?mpăca cu ea.
                din păcate am apucat să-mi programez concediulețul meu săracul, ăla de 5 zile că atâta aveam dreptul, înainte să aflu că va fi tabără la Sibiu.
                iar după proverbul românesc „la omu sărac nici boii nu trag” acest concediu se termină în 23 ianuarie.

                cum am zis, mă voi ?mpăca cu problema. adică încerc de pe acum să conving patronii ca în săptăm?na când e tabăra să-mi facă program doar după ora 15.
                prin urmare, voi putea face jumate din antrenamente.
                de ce vreau totuși să fac și asta? pentru că scrie aici sus ceva de domnul Vaida. iar asta pentru mine ?nseamnă tot... mă mulțumesc și cu jumătate. chiar dacă va fi obligatoriu să plătesc tot.
                Intr-unul din anunturi este specificat de inscriere la nr telefon de la centrul Aria si un email,dar este bine sesizat ca aceste inscrieri se pot face si aici direct pe forum,la sectiunea aceasta,sau la postul special dedicat acestei tabere care v-a aparea odata cu anuntul turneului A+ ,cred ca in prima saptamana din ianuarie,sau la mine direct prin bine cunoscutele cai de comunicare,dar cu precizarea ca toate iscrierile se vor centraliza la receptia Aria.

                In afara de luni antrenamentele se termina pe la ora 16,deci poti participa integral.
                Multumesc de interesul acordat. EMI

                Comentariu


                • #58
                  Postat în original de Andrei_Sb Vezi post
                  Super antrenori! Nu pot spune decat: Multumesc! Maine la prima ora completez formularul de inscriere. Dar unde.l trimit? Si daca se poate si o tabara din asta prin Croatia, Mtgn, in vara ar fi perfect!
                  Cum i-am raspuns si lui Alin,exista mai multe cai de comunicare cu noi organizatori,dar tu poti preda formularul colegei de camera ,intram noi in posesea lui.

                  Iar referitor la Croatia saptamana viitoare primesc pliantele cu taberele si cate locuri avem pt Romania rezervate,dar din pacate nr o sa fie mai mic ca anul trecut ,cand am rezervat mai multe si le-am blocat pana in ultimul moment si pana la urma am primit niste raspunsuri de la cei ce si-au aratat interesul c-am cum se retrage lumea la turnee in ultima clipa .Pt cei ce au interese pt aceaste tabere internationale sunt de preferat pe mp de gasit.

                  EMI

                  Comentariu


                  • #59
                    Postat în original de luci_rac Vezi post
                    Daca reusesc sa-mi iau liber atunci sigur voi participa si eu la tabara de la Sibiu , se anunta o tabara super tare ! Felicitari EMI si tine-o tot asa !
                    M-as bucura nespus sa mai petrcem o saptamana asa cum am petrecut in Croatia,de neuitat,te astept.EMI

                    Comentariu


                    • #60
                      Postat în original de Zosim1 Vezi post
                      In afara de luni antrenamentele se termina pe la ora 16,deci poti participa integral.
                      într-o anumită proporție ai dreptate
                      acuma văd că marți și miercuri pot să fac și eu 2 reprize.
                      ...bun așa.

                      ?n altă ordine de idei:
                      acum se demonstrează de fapt că ne place mult chestia asta, deși uneori nu vrem să recunoaștem și punem aspectele negative în față.
                      plătim 300 lei pentru 18-20 de ore de tenis. bucuroși, chiar nerăbdători unii dintre noi. iar la turnee, unde e taxa de înscriere 25 de lei și orele sunt aprox vreo 14-16, ne plângem de orice neajuns...

                      mă gîndesc că ar putea fi o soluție pentru viitor: de acum încolo la fiecare turneu să fie invitat și un antrenor. nu neapărat să facă ședințe de antrenament acolo la turneu, că n-are cum. dar să dea măcar impresia participanților că a meritat să vină până acolo, să parcurgă maratonul de 5-6 sau 10-12 meciuri plus pauze multe și lungi între ele și să plătească acea taxă. bineînțeles, nu mă refer la toți participanții, ci la cei care după turneu au mici urme de ?ndoială că ar fi fost totul bine, sau puțin gust amar în gură...

                      Comentariu


                      • #61
                        Salut EMI,
                        Mulțumim din nou pentru eforturile pe care le depui pentru tenisul de masa.
                        As vrea sa stiu daca ne putem înscrie aici sau cum se face , acel formular il listam si il trimitem pe acel mail ???
                        Mersi.

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de Ckiros77 Vezi post
                          Salut EMI,
                          Mulțumim din nou pentru eforturile pe care le depui pentru tenisul de masa.
                          As vrea sa stiu daca ne putem înscrie aici sau cum se face , acel formular il listam si il trimitem pe acel mail ???
                          Mersi.
                          Da Radu,poti sa il trimiti pe adresa aia de mail,sau poti sa il dai lui Marius ,sau mie direct.Il asteptam pe Rares,si totodata si pe tine.EMI

                          Comentariu


                          • #63
                            Postat în original de Zosim1 Vezi post
                            Da Radu,poti sa il trimiti pe adresa aia de mail,sau poti sa il dai lui Marius ,sau mie direct.Il asteptam pe Rares,si totodata si pe tine.EMI
                            Ok ,
                            Deci ca sa fim primii este oficial , se înscrie :
                            Rareș Constantinescu din Brăila fara cazare
                            varsta 9 ani, club CS LIPAN Brăila.
                            EMI venim iarăși in formație completa adik toata familia si pe mine pune-ma pe lista de ajutoare, adik voi fi akolo in permanenta si poti conta pe ajutorul,meu.
                            Ne auzim .
                            Radu

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de Ckiros77 Vezi post
                              Ok ,
                              Deci ca sa fim primii este oficial , se înscrie :
                              Rareș Constantinescu din Brăila fara cazare
                              sunteți primii.... din Brăila

                              mesaj primit pe adresa mea de email la 20 Decembrie:

                              ************************************************** ************************************************** ***********
                              Stimate Domn Oprisiu Alin,


                              Va multumim pentru interesul acordat Ariei Sport si va confirmam inscrierea ca participant la Tabara de tenis de masă Emi-TT & Aria Sport.
                              Desfasuratorul activitatiilor din cadrul evenimentului este urmatorul:

                              - Antrenamente tenis de masă
                              - Acces la sala de fitness Aria Sport
                              - Atelier de creatie
                              - Vizitarea in grup a centrului istoric Sibiu
                              - Intrarea la muzeele Brukenthal si Astra
                              - Petrecere
                              - Pachete optionale cu cazare si masa


                              Pentru detalii suplimentare legate de derularea acestui eveniment veti fi contactat in data de 29.12.2014.


                              Cu deosebit respect,

                              Anamaria Gogea.
                              ************************************************** ************************************************** *************

                              ?i urez de pe acum baftă și spor la antrenament lui Rareș!

                              Comentariu


                              • #65
                                Salut,
                                Mai am o întrebare pentru organizatori :
                                Care ar fi pretul pentru accesul la facilitățile pe care le oferă Aria Sport , fara antrenament la tenis , acolo avem deja un reprezentant ??��
                                Mersi , astept raspuns !!!

                                Comentariu


                                • #66
                                  O lista cu cei înscriși se poate ???
                                  Mersi.

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Se inscriu la tabara la program complet, urmatorii copii ai clubului de tenis de masă Romgaz Mediaș:

                                    1. Baltag Denisa
                                    2. Toth Beatrice
                                    3. Muntean Diana
                                    4. Dumitrescu Cristina
                                    5. Moga Madalina
                                    6. Moca Alina
                                    7. Panzar Andrei

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      As vrea sa imi spui daca pot sa vin cu sotia

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de mariomoro Vezi post
                                        As vrea sa imi spui daca pot sa vin cu sotia
                                        Fara probleme.

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Servus Emi,

                                          te rog frumos sa ma inscrii si pe mine:
                                          Alexandru Mitzea

                                          PS: se poate plati in 2 transe? jumate la inceput, jumate in 05.02.2015!
                                          Multumesc.

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Postat în original de Mitzi Vezi post
                                            Servus Emi,

                                            te rog frumos sa ma inscrii si pe mine:
                                            Alexandru Mitzea

                                            PS: se poate plati in 2 transe? jumate la inceput, jumate in 05.02.2015!
                                            Multumesc.
                                            Fara probleme.

                                            EMI

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Chiar daca a trecut o saptamana de la terminarea taberei de la Sibiu,amintirile sunt inca vii iar gandurile la ce a fost,cum a fost,daca am reusit sa ne ridicam la asteptarile participantiilor ,sunt de neinlaturat deocamdata.De aceea facand cateva analize paralele cu celelalte tabere de pana acum ,am constatat lipsa burselor cu care v-am obisnuit pana acuma.De aceea consider ca nu este prea tarziu sa declar beneficiarii burselor de anul acesta de la Sibiu sunt urmatorii.

                                              1.Mureșanu Mihaela singura DOAMNA care a dat dovada de mult curaj si ambitie chiar daca a fost singura reprezentanta a sexului frumos (exceptie facand copii) si care beneficiaza de tot sejurul gratuit.Felicitari

                                              2.Trupa de la AGNITA care a venit cu mic cu mare si au aratat un adevarat interes pentru promovarea tenisului de masa in regiune ,vor beneficia de un vaucher in valoare de 250 lei pt achizitionarea de materiale de tenis de masă.Felicitari.

                                              Va asteptam si la urmatoarele editii.EMI

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                                Chiar daca a trecut o saptamana de la terminarea taberei de la Sibiu,amintirile sunt inca vii iar gandurile la ce a fost,cum a fost,daca am reusit sa ne ridicam la asteptarile participantiilor ,sunt de neinlaturat deocamdata.De aceea facand cateva analize paralele cu celelalte tabere de pana acum ,am constatat lipsa burselor cu care v-am obisnuit pana acuma.De aceea consider ca nu este prea tarziu sa declar beneficiarii burselor de anul acesta de la Sibiu sunt urmatorii.

                                                1.Mureșanu Mihaela singura DOAMNA care a dat dovada de mult curaj si ambitie chiar daca a fost singura reprezentanta a sexului frumos (exceptie facand copii) si care beneficiaza de tot sejurul gratuit.Felicitari

                                                2.Trupa de la AGNITA care a venit cu mic cu mare si au aratat un adevarat interes pentru promovarea tenisului de masa in regiune ,vor beneficia de un vaucher in valoare de 250 lei pt achizitionarea de materiale de tenis de masă.Felicitari.

                                                Va asteptam si la urmatoarele editii.EMI
                                                Parcurgand randurile de mai sus,primele cuvante ce-mi vin in minte sunt...........multumiri EMI,CHAPEAU!!!!!!!
                                                I love table tennis !

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Salutare,

                                                  Cand pui tabara pentru Mangalia ? Cred ca se ocupa din prima ))

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Postat în original de mariomoro Vezi post
                                                    Salutare,

                                                    Cand pui tabara pentru Mangalia ? Cred ca se ocupa din prima ))
                                                    Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                                    Tabere si stagii de pregatire.EMI-TT 2015

                                                    Pentru acest an EMI-TT impreuna cu parteneri si colaboratori au pregatit cateva evenimente care cred ca va vor trezi interesul la fel de mare ca si in ani precedenti.De aceea am hotarat sa va anuntam din timp cu calendarul programat pentru anul urmator .

                                                    2-6 februarie 2015-Locatie Sibiu Centru Aria Sport ""Tabara de tenis de masă EMI-TT&Aria Sport"

                                                    14-18 Aprilie 2015- Locatie Mediaș (sau Victoria) Club Sportiv GazMetan Mediaș.

                                                    29 iunie-4 iulie 2015 -Locatie Gura Humorului Club Sportiv Dakiro

                                                    28 august- 6 sept 2015- Locatie Mangalia Viorel Chiurtu,Viorel Sterea

                                                    5-10 oct 2015- Locatie Dumbravita(Timișoara) ACS Dumbravita

                                                    Pentru fiecare in parte o sa incercam sa prezentam detalile evenimentului cu cel putin 2 luni inainte.De aceea pentru tabara de la Sibiu speram ca pregatirile noastre nu au intarziat si de aceea o sa postam afisul si aici.
                                                    Programarile le-am facut din timp, acuma mai ramane pentru fiecare in parte sa anuntam detalile,dar dupa cum v-am obisnuit o sa incercam de fiecare data sa ne ridicam la asteptariile voastre.

                                                    EMI

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X