Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

magazin online, niste sugestii va rog, daca se poate

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • magazin online, niste sugestii va rog, daca se poate

    Stau in in Oradea si detin un magazin de produse si articole sportive. As dori sa imi fac si un magazin online cu vanzare virtuala-online. As avea nevoie de niste sugestii sau pareri legate de firma care se ocupa de site: host, domeniu..Ce ar trebui sa fac, sa aleg o firma straina sau e mai bine si mai sigur sa merg pe un provider strain? V-ati mai confruntat careva cu o astfel de situatie? Ma puteti sfatui, va rog?

  • #2
    Poate te ajuta clau,il gasesti pe acest forum.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      Ia legatura cu userul tudorprecup.
      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

      Comentariu


      • #4
        Multumesc mult pentru sugestii, am incercat sa dau de cineva Clau..dar nu am reusit, adica nu am primit raspuns. E posibil sa fi facut eu o confuzie. M-a asteptam putin la mai mult, in final am ales pe cineva destul de ieftin si lucreaza calitativ. Claus Web.ro mi-au vandut un vps si sper sa iasa ok, mai ales ca am si un forum si un blog atasat la site. Daca mi se permite, incerc sa sa va arat peste cateva luni ce produse am. Multumesc inca o data

        Comentariu


        • #5
          Poate ne dați și nouă adresa când este gata.
          Echipament: www.tenismasa.ro

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X