Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionatul national-individual seniori ROMSTAL 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Campionatul national-individual seniori ROMSTAL 2014


  • #2
    Este transmis pe vreun canal TV?

    Comentariu


    • #3
      Deocamdata nu se stie.De obicei transmitea GSP TV,dar se pare ca se va desfiinta si va fi inlocuit cu ZU TV.

      Comentariu


      • #4
        Poate cineva din BUZAU stie dc posturi locale de televiziune online sunt interesate de aceasta competitie sa ne ofere si noua linkul.
        MUSCEL TV a transmis anul acesta in direct TOP 12 seniori si prima etapa din superliga.

        Comentariu


        • #5
          Muscel TV NU ESTE TRANSMIS PE SCARA NATIONALA!

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Antal Denes Vezi post
            Muscel TV NU ESTE TRANSMIS PE SCARA NATIONALA!
            Emite si online,macar sa transmita...

            Comentariu


            • #7
              am o intrebare. Se pot inscrie la acest concurs jucatori nelegitimati. n-am mai apucat sa ma legitimez datorita analizelor medicale care au venit destul de tarziu. analizele sunt ok.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Teodorus Vezi post
                Emite si online,macar sa transmita...
                In fericitul caz te rog un link cu care sa putem intra si noi muritori de rand.
                Cu stima.

                Comentariu


                • #9
                  Da,pun link ,dar sa transmita,deocamdata nu am nicio informatie.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de MaxxWave Vezi post
                    am o intrebare. Se pot inscrie la acest concurs jucatori nelegitimati. n-am mai apucat sa ma legitimez datorita analizelor medicale care au venit destul de tarziu. analizele sunt ok.
                    cetatenie romana si sa apartii unui club afiliat FRTM(deci legitimat)
                    La simplu masculin anul acesta pe tablou de 64 cu 16 favoriti s-a stabilit 24 de grupe eliminatorii cu primii 2 clasati pe tablou de 64.
                    Mult spor la antrenamente si succes la anul.

                    - - - Actualizat - - -

                    Leorda Rares – Cojanu Ciprian 3-2(11-5,1-11,11-7,3-11,11-9)
                    site FRTM
                    16 GRUPE de calificare pt tablou eliminatoriu

                    Comentariu


                    • #11
                      Grupele si ceva rezultate aici: http://frtenismasa.ro/news/view.php?id=2741
                      Blog de tenis de masă

                      Comentariu


                      • #12
                        Felicitari Boaca V si Cosmin F. Nici nu prea le-as spune surprize pt ca am vazut live cum joaca. Bravo baieti!
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de GeluBv Vezi post
                          Felicitari Boaca V si Cosmin F. Nici nu prea le-as spune surprize pt ca am vazut live cum joaca. Bravo baieti!
                          Felicitari si lui Ion Marius care, alaturi de cei doi, reprezinta AmaTur-ul pe tabloul eliminatoriu.
                          Fara sa pomenim fostii si actualii divizionari A, Rares Leorda si George Durdun. Bravo lor!
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • #14
                            Bravo ion marius pentru calificare in primii 64

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de gapas Vezi post
                              Bravo ion marius pentru calificare in primii 64
                              primii 48
                              16 favoriti au primul tur liber
                              succes cu ocupantului loc I grupa 8 si ajunge in primii 32 .

                              Comentariu


                              • #16
                                http://www.frtenismasa.ro/news/view.php?id=2742

                                Comentariu


                                • #17
                                  Campionii nationali la dublu mixt sunt fratii Szocs Hunor Szocs Bernadette

                                  Finala Szocs/Szocs 3-2 Ionescu/Istrate
                                  Ultima editare de VivaShop; 28.feb.2014, 20:19.
                                  Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                  http://www.VivaSportShop.ro

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    http://www.frtenismasa.ro/news/view.php?id=2744

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Poate duminica transmite cineva live!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Dar macar o actualizare a rezultatelor de azi se putea face, daca tot n-a transmis nimeni. Mi se pare penibil ca in secolul 21 sa n-ai niciun fel de informatie, sa nu se faca un tablou principal, sa nu stim niciun rezultat, NIMIC!!! E bine ca in Amatur se poate face dar la frtm NU! La cum se misca amaturul, in curand o sa avem live pe net meciurile astea iar rezultatele de la nationale le aflam si noi pe marti, miercuri din pagina a 10-a a unui ziar, in vreun colt de pagina, daca mai e loc!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Din momentul in care nu esti in stare sa promovezi un breand din atate posturi de sport in care se dau reluari la nesfarsite din motive ca nu au ce trasmite si nu poti promova 2-4 meciuri plus ceva selecti in meciuri mai interesante mi se pare ca nu sunt oameni potriviti unde trebuie!
                                          Multe rezultate din turneele interne si mai ales intrenationale cu protagonisti din tara noastra le aflam datorita iubitorilor de TM si nu datorita federatiei de specialitae ce a ce nu cred ca este corect.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de Kralizec Vezi post
                                            Dar macar o actualizare a rezultatelor de azi se putea face, daca tot n-a transmis nimeni. Mi se pare penibil ca in secolul 21 sa n-ai niciun fel de informatie, sa nu se faca un tablou principal, sa nu stim niciun rezultat, NIMIC!!! E bine ca in Amatur se poate face dar la frtm NU! La cum se misca amaturul, in curand o sa avem live pe net meciurile astea iar rezultatele de la nationale le aflam si noi pe marti, miercuri din pagina a 10-a a unui ziar, in vreun colt de pagina, daca mai e loc!

                                            Lucrurile la nivel ministerial se schimba mai greu,s-au obisnuit numai cu "cincinalele",uitativa si voi la virsta medie din minister!Pe cind toti cei implicati in acest forum,in aceasta miscare e predominant tinara,cred ca si din acest motiv evolutia amaturului e in pas cu dorintele noastre.

                                            P.S.Paradoxul este ca in Amatur este (sau a fost pina acuma) o singura sedinta pe an cind se stabilesc anumite lucruri,iar la federatie sunt citeva zeci.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Emil poate daca erau promovati in acest concurs Stere.Lulu ,Marinescu,etc. care aveu drept de joc poate reuseam sa trimitem si pe un reprezentant sa comunice cel putin rezultatele pe siteul nostru cu cel putin o poza !

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                Emil poate daca erau promovati in acest concurs Stere.Lulu ,Marinescu,etc. care aveu drept de joc poate reuseam sa trimitem si pe un reprezentant sa comunice cel putin rezultatele pe siteul nostru cu cel putin o poza !
                                                Nea Denny ,de ce te nacajesti asa, nu iti mai place in amatur?,da-i in colo de federatie.La noi punem de toate in ceaun de aceea iese bun,la federatie cred ca primesti paine(mai bine zis pita) cu mustar si cu micii trebuie sa vi de acasa

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                  Emil poate daca erau promovati in acest concurs Stere.Lulu ,Marinescu,etc. care aveu drept de joc poate reuseam sa trimitem si pe un reprezentant sa comunice cel putin rezultatele pe siteul nostru cu cel putin o poza !
                                                  Acuma mi-a picat fisa ,Nea Deny,trebuiam sa vorbim cu" Teodorus",si sa-i platim macar Hotelul la Buzău sa ne tina la curent cu toate ca ,el vad ca ne informeaza la timp cu tot ce se intimpla in lumea tenisului de masa si asta o face voluntar cum fac multi alti in amatur.
                                                  P.S.Cu ajutorul informatiilor tale am mai fost si eu pe la citeva meciuri in Bundesliga.Mersi Teodorus
                                                  EMI

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X