Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Felicitari si La Multi Ani lui...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    La Multi Ani Liviule si Multa Sanatate ,si cit mai multe victorii in palmaresul Brașovului care este reprezentat de foarte multii oameni deosebiti ca si tine dealtfel.Pe curind EMI

    Comentariu


    • #52
      Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
      Nea Deni,vezi ca in capul listei de sarbatoriti de azi,este si domnul Dan2,care cred eu merita si el un ”LA MULTI ANI” din partea noastra pentru tot ceea ce-a facut dumnealui pentru Amatur de-a lungul timpului de cand s-a implicat in mod activ pentru bunul mers al acestei miscari.Eu personal l-am felicitat pe M.P.
      Domnul Ciobanu aici este un post deschis pt un om deosebit cum este Liviu Macovei,daca d-voastra doritii sa ii aduceti un OMAGIU conducatorului iubit nu aveti decit sa faceti dar in alt post si nu aici.

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
        Nea Deni,vezi ca in capul listei de sarbatoriti de azi,este si domnul Dan2,care cred eu merita si el un ”LA MULTI ANI” din partea noastra pentru tot ceea ce-a facut dumnealui pentru Amatur de-a lungul timpului de cand s-a implicat in mod activ pentru bunul mers al acestei miscari.Eu personal l-am felicitat pe M.P.
        Leatule chiar crezi ca l-am uitat pe Dan,gresit,dar am lasat loc pentru cei mai apropiati sa faca acest lucru,poate cei care au colaborat mai mult cu dansul si vor colabora pe mai departe sper !
        Dar in acest post este colegul [prietenul] nostru din Brașov.
        Ultima editare de Antal Denes; 15.dec.2013, 13:33.

        Comentariu


        • #54
          Campionul AmaTuR DAN TECUSCHI

          O floare in buchetul vieti ai adaugat azi !
          La multi ani cu sanatete,fericire alaturi de cei dragi !
          Turama II

          Comentariu


          • #55
            La multi ani, domnule Dan, cu sanatate, mult noroc si spor in toate !
            Sa aveti parte de aceeasi tinerete in joc si spirit si peste 30 de ani !
            Felicitari, inca o data, pentru titlul castigat la T.F. Brașov, pentru lectia de tenis si modestia aratata.

            Comentariu


            • #56
              mai bine încercați să vă ?mpăcați, chiar dacă unii ați făcut mai multe rele și alții mai multe bune. eu am luptat să scriu o carte de vreo 3 ani, iar astăzi o am pe masă.
              acum trebuie să mai lupt puțin să o scot cumva în lume cartea asta. problema e că am scris deja acolo despre voi toți și nici mort nu vreau să șterg nimic.
              Le urez și eu La Mulți Ani tuturor amaturiștilor care mai au aniversări anul acesta, dar în primul rând multă bucurie și căldură pentru Crăciun și noaptea de Anul Nou!!!
              și vă mai rog odată să nu vă mai certați... mai bine căutați un prilej de liniște, așezați-vă la o masă, beți o cafea și discutați pe îndelete, pentru că orice problemă are o soluție.

              Comentariu


              • #57
                Rares LEORDA

                Cu stima si respect va doresc un an nou fericit si de ziua ta sa ti se indeplineasca toate dorintele!
                Multa sanatate alaturi de cei dragi!
                Deni.

                Comentariu


                • #58
                  La Multi Ani !Rares si pe linga toate cadourile pe care urmeaza sa le primesti (sper sa fie si o pijama printre ele)iti doresc Multa Sanatate.
                  Te Salut EMI

                  Comentariu


                  • #59
                    ”La multi ani” tuturor celor ce poarta prenumele de ION,IOAN,IOANA,IONICA,IONEL,etc.
                    O remarca speciala pentru Ilies Ioan din Rădăuți(Cioli),care cu aceasta ocazie aniverseaza si implinirea a 37 ani.
                    Si daca tot suntem la acest capitol aniversal,sper sa se poata cu bunavointa celor in drept,REABILITAREA domnului Dinicescu ION(bineinteles daca si domnia sa si-o doreste).
                    Sa fie intr-un ceas bun.
                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                    Comentariu


                    • #60
                      Felicitari tuturor purtatorilor numelelor Sf. Ion si derivatele acestuia !
                      La multi ani !!
                      Sanatate,fericire alaturi de cei dragi.
                      Intelept?!!...
                      - - - Actualizat - - -
                      Felicitari tuturor purtatorilor numelelor Sf. Ion si derivatele acestuia !
                      La multi ani !!
                      Sanatate,fericire alaturi de cei dragi.
                      Intelept?!!...
                      - - - Actualizat - - -
                      oualelor

                      Comentariu


                      • #61
                        Sfantul Ioan Botezatorul - model de sfintenie si demnitate umana
                        Dintre toti sfintii intalniti in calendarul crestin ortodox, Sfantului Ioan Botezatorul ii sunt inchinate cele mai multe zile de praznuire: Nasterea (24 iunie), Taierea capului (29 august) si Soborul Sfantului Ioan Botezatorul (7 ianuarie), Intaia si A doua aflare a capului (24 februarie), A treia aflare a capului (25 mai), precum si Zamislirea (23 septembrie). Acest fapt subliniza, pe de o parte, cinstirea pe care Dumnezeu a daruit-o Sfantului Ioan, Botezatorul Domnului, dar si puterea de har pe care "cel mai mare om nascut din femeie” o are in ajutorul credinciosilor.
                        La multi ani tuturor celor care poarta prenumele de Ion, Ioan, Ioana, Oana, precum si derivatele acestora. Sa aveti parte numai de bucurii, sanatate, impliniri cat mai multe, intelepciune si intelegere.
                        Fișiere atașate
                        Ultima editare de dennis; 07.ian.2014, 10:17.

                        Comentariu


                        • #62
                          Sa traiti cu numele, toti cei care purtati acest nume ,viata lunga bani in punga.

                          Comentariu


                          • #63
                            de unde știți voi când au oamenii ziua de naștere...?
                            căutați în clasament sau cum?

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de adimucu Vezi post
                              de unde știți voi când au oamenii ziua de naștere...?
                              căutați în clasament sau cum?
                              Are Florin o formula de calcul si descopera ziua de nastere in finctie de clasament si Mp si la cite turnee ai participat.

                              Cind intri pe pagina forumului,in partea de jos sunt afisati cei care au ziua de nastere,daca si-au dat-o la inregistrare.Poti verifica in fiecare zi.

                              Comentariu


                              • #65
                                Felicitari si La Multi Ani lui...

                                Multe primaveri si un calduros la multi ani,cu multe participari incontinuare la aceste frumoase evenimente !
                                Sanatate si fericire!

                                Comentariu


                                • #66
                                  SANATATE ,BUCURII dvs. si celor dragi dl. MARIN va urez din inima.

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    8 Martie

                                    De ziua lor. a femeilor si mamelor de pretutindeni, dar mai ales sotiilor de amaturisti, pentru intelegerea acordata, rabdarea si toleranta de care au dat dovada un an de zile, toata stima, pretuirea si respectul nostru !
                                    Sa ne traiti multi ani fericiti !



                                    - - - Actualizat - - -


                                    - - - Actualizat - - -

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Sf. Gheorghe

                                      Multa sanatate,fericire alaturi de cei dragi,fericitilor purtatori si derivatele acestui simbolic nume. La multi ani !
                                      Cu stima.

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Un sincer ,,la multi '' ani celor care poarta acest nume. Sa fiti sanatosi si la punga grosi.

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Ovidiu Pitac -Veteran

                                          Cu ocazia aniversari a 65 de primaveri,multa sanatate,fericire alaturi de familie si de cei dragi,un calduros
                                          La multi ani,sa ne traiesti !

                                          Comentariu


                                          • #71

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              „dublez” și eu ce-a scris Deni Bacsi!

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                ”Triplez”(cu toate ca nu avem voie in tenisul de masa)si eu la cele scrise de leatul meu.In plus apreciez corectitudinea,modestia si fair-play-ul de care a dat dovada intodeauna domnul Ovidiu in meciurile jucate.
                                                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  La Multi Ani,Nea Ovidiu si te asteptam la Victoria sa petreci si cu noi.
                                                  EMI

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Sa dea Dumnezeu ca TOTI amaturistii sa fie la fel de longevivi in sport ca nea Pitac. Uite cum regimul ?vegetarian? (iarba bat-o vina!) face minuni!
                                                    La multi ani!
                                                    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                                    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X