Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Felicitari si La Multi Ani lui...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
    Ella Zeller CONSTANTINESCU, 90 years old today: happy birthday!

    La multi ani, Ella Constantinescu !

    ETTU omagiaza marea nostra campiona.

    https://www.ettu.org/en/n/news/2023/...V-KiNkr3JgeZIM

    La multi ani!

    Comentariu


    • Sărbători fericite, domnilor!

      Mă minunez şi felicit, în primul rând, pe creatorii mişcării care se cheamă AmaTur! O idee genială s-a avut! Altfel, s-ar juca tenis pe la Mall-uri şi unele locaţii de strict subiectivism! Idee care s-a dezvoltat, s-a finisat şi a devenit o chestie atât de faină, ceea ce este astăzi. Oare ce-ar fi tenisul de masă, fără AmaTur, acum?!

      Personal, felicit creatorul site-ului. Îl consider un geniu al informaticii. Am înţeles că este o singură persoană, ceea ce a fost o surpriză colosală pentru mine. Încă nu am reuşit să mă obişnuiesc cu ideea. Un sistem asemănător, de care ştiu eu, pentru crearea căruia s-au plătit sume colosale, a fost creat de o echipă generoasă de informaticieni. Sper să am ocazia, vreodată, în viaţa asta, să cunosc acea persoană, să-l pipăi cu mâinile mele să văd că există cu adevărat şi să-l onorez cu o nobilă licoare, de care o vrea dumnealui.

      Felicit pe toţi sportivii, că s-au angajat cu pasiunea lor, pe un drum frumos al performanţei. Personal, am avut ocazia să admir jocul unor domni de la Elite de o vârstă seniorială şi care făceau ca mişcările din tenis să fie atât de elegante.

      Succes colegilor din Piatra Neamţ, oraş din care sunt şi eu, şi vă doresc toate cele bune, domnilor!

      Dealtfel, succes tuturor!

      PS- nu ştiu dacă voi mai relua pe acest subiect, vreodată.
      Simt azi nevoia să-mi arăt recunoştinţa!
      AmaTur este, într-adevăr o mişcare impresionantă!

      Cu stimă,
      Gabriel
      lemn Xiom Stradivarius/ BH-Xiom Vega negru maxim/FH-Xiom Omega V roşu maxim

      Comentariu



      • Sărbători fericite! Moșul să vă aducă de toate, în special sănătate! 🤗🎊🌲🏓

        Comentariu



        • Comentariu


          • La mulți ani!

            Comentariu


            • Cealalta e sanatatea probabil ^^ ! La multi ani cu sanatate, lumina , pace , speranta , fericire , la cat mai multe activitati sportive in armonie si fair-play; sa va simtiti bine si impliniti practicand tenisul de masa si nu numai ! Dumnezeu sa ne ajute sa participam la cat mai multe turnee !

              Comentariu


              • La multi ani! Doamne ajuta sa fim cu totii sanatosi, sa ne reintalnim cu drag si sa legam prietenii noi, sa avem putere de lupta si reusite pe toate planurile!

                Comentariu


                • La multi ani !!! Un an mai norocos va doresc

                  Comentariu


                  • "La multi ani" frumosi si sanatosi prietenului nostru Adi Lazaroiu!
                    Anii trec......pasiunea si valoarea ramane!
                    Sa fi sanatos,Aditza!
                    I love table tennis !

                    Comentariu


                    • La mulți ani Adi !

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X